ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2144" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fab148" |
| id | "2144" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=657d512e215a9d47526d01d10de5929a; main_deauth_profile_token=c4c5da" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 10:50:32 GMT" |
| location | "/autor/2144/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a4f82d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "657d512e215a9d47526d01d10de5929a" |
| main_deauth_profile_token | "c4c5da" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 12:50:20 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 12:50:32 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105064 | "eq5ZaibUfejzdd8uI2iYoIuv_iqYrmgWKFl5-2GupzY" |
| _csrf/https-photo_rate_109277 | "09WufNRSKimQ_ksbTtkkuKFIsq8eoVKhb8F8PKbRK1Q" |
| _csrf/https-photo_rate_109462 | "TaNlFQ0qnpjVwmhj_KVFEfVsky2jurpdOIeE-3YXwFs" |
| _csrf/https-photo_rate_110861 | "vSy-mmUoUTvok3kEbCr-ASE7oiMvUPfm8pnJQL3ieEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_134357 | "iSXbvawfl55SEvZmwgI1GGws9BwNs2ARoY4ETJH2IXg" |
| _csrf/https-photo_rate_134803 | "2NGY9onwYLh8fW84op-JADB8t212y_I3EZnWVr6RDFg" |
| _csrf/https-photo_rate_135011 | "ATcSnt8dBzkyzViDhNAPc164kW-4UPniibfB1xU5OEk" |
| _csrf/https-photo_rate_136570 | "pCfizVRyXg-iBaDrntmf-Y5093U7qbIA3XdOY0ZUpRA" |
| _csrf/https-photo_rate_146964 | "mUMxX0LkfJz2p77fa10fJe8HLeEcehmCQ4H314GtXfI" |
| _csrf/https-photo_rate_170301 | "1RUe1VcJkRDR8BXJT2Ap9adPW6YdKUFDcgIfdQz7A8E" |
| _csrf/https-photo_rate_192992 | "dgL3qwAaua_kvK7WKIF_gH0c3GVUqfRpYXo-kTE7MU8" |
| _csrf/https-photo_rate_200353 | "05novFJ938Av6zxdXzuvHwjE9fopK59VnJF7P04HmHg" |
| _csrf/https-photo_rate_21414 | "HKHMbLFIvXSct1Un1wAh9X8TelnXKrDZUBsmFdz6zJw" |
| _csrf/https-photo_rate_216681 | "W-Pdv7tBMyxcT0dlswJN1C8ZROVyovnEcB7dHewl45c" |
| _csrf/https-photo_rate_221121 | "Qvzz8GMscIVtgcbqi_hO8MGMT0Mx90dKDS8Ht6pS23Q" |
| _csrf/https-photo_rate_233640 | "elLhBZZxo5lMom6VA-856YFdFYqWI-joFA07lEGWP8U" |
| _csrf/https-photo_rate_234019 | "reIF7fgD9jMClzVEdwcMT9YBdoq-rLN40P5v_zHJfVQ" |
| _csrf/https-photo_rate_24350 | "uchnFO1ykpbAJOMKMmV2UqkoTB-FBfpgPELVTMIzvTA" |
| _csrf/https-photo_rate_244969 | "3J1af8MOgHJ-Y2hGqTi2-kOZPyxdkPaxz8CPYVXmkK8" |
| _csrf/https-photo_rate_251906 | "6Mxg8ceOTV99zhqjkkCBvquCmF1XqtRtCrjPYjLz2-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_254694 | "MWrdcr1JP0BKMZGPFn1Sq_Zkv3VRyY5iTF6nn4wb-zk" |
| _csrf/https-photo_rate_26186 | "KvpFQtkxvU5nwS0EORVk7XyV2z9kQZLpj1ZcYWlAILM" |
| _csrf/https-photo_rate_287758 | "xbF0zHF61GuAGIpoRfRF6TULTO3xxgqy3hVZ8v5IwYw" |
| _csrf/https-photo_rate_289004 | "We6w3yvabNcSdwess0X_wGYoLo0dU_ekjY10JkIrLKI" |
| _csrf/https-photo_rate_289007 | "Yi6wywABBqODVq9BTfm6ibE_fhRGsIHqWvUMnvXQeco" |
| _csrf/https-photo_rate_292349 | "yu90F3QALYoVXs5yZMKpJziz1a5kHWufxyggsjtP-nM" |
| _csrf/https-photo_rate_292769 | "S_LgkW8ASM5UdUBgd_f2OKTVoFpQONruM805zuQAlsI" |
| _csrf/https-photo_rate_307875 | "HLgeYS7VTbrFeDXcDnFnkjZvf_T9hGYIFNxzHzCK-z4" |
| _csrf/https-photo_rate_313718 | "lPB-wddDvz_y3z6GyIOhX2HMNA76MZLIArc33DDh_HY" |
| _csrf/https-photo_rate_320957 | "4pMMI4Zj3UeG_FXi5L6G04lABJsJNn3i_d44kCNswVk" |
| _csrf/https-photo_rate_323026 | "15eM1KRHOZuOv8A8RS2VexdF8t_wVQ50ZIu-e4FRYqM" |
| _csrf/https-photo_rate_327901 | "TSoTh7zjWUzq0m0KWhCae4vxyAINam31i5lzNxklI0c" |
| _csrf/https-photo_rate_330470 | "9GoS3IOwlBNX8VqXh7AkV70Fi8CGRC6NGW8jtdKW_7E" |
| _csrf/https-photo_rate_336794 | "E5mzCjPNH_GTtaCNu-2lqqbB1o7LnpPWIaQ97HBLKu8" |
| _csrf/https-photo_rate_368370 | "sQg-gEV8aRgUnTXqKgOozJpNdDJ9bLPZykDykkA_Q7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_370126 | "o2i9eQ69XsMXoM7rZF48-ZaMlfq-EBRZWznXiOH4Tmo" |
| _csrf/https-photo_rate_374454 | "tHbqgpXtpYE0kgmcZ3SYgyPOVJ-nOqpVyeGTqW2da1I" |
| _csrf/https-photo_rate_385033 | "Tj4qINc2VdVOO3600KcsuahP_arOSZ4MxR3JQxT_Jt8" |
| _csrf/https-photo_rate_431108 | "1ebRA2-CnJKpoGAJuOO6vcWPGvUDzo7wWXa81oj6Z2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_433283 | "0ugshFZSaNE0k86fRc4SYgokakMP5hU-gVsqlaEuOqM" |
| _csrf/https-photo_rate_434411 | "ZqB79QLPAPacQ-019OqAOmN5HbUeSGj8Oh0UXzhnD-o" |
| _csrf/https-photo_rate_438860 | "7-8w6bdcJ33SWNYa8hQVlx_kIAPffqXBfG2LWMVM80g" |
| _csrf/https-photo_rate_439194 | "p4TyJCYU1eWH-lp6pT7oN8qAaZqF-VkztvOxRqwHfqI" |
| _csrf/https-photo_rate_445640 | "t094SD1803iOXIn7i5NpUNa954CL_DsiEk-3-SW3Otg" |
| _csrf/https-photo_rate_447297 | "J7i-KTfQpAoUJpOt6nbajkXmF9WAgvgHV3aabey6frY" |
| _csrf/https-photo_rate_448427 | "TOMFQ5TE2ywLsHPkoeJ85d3RQq0KFqeiBrVR80z7rbQ" |
| _csrf/https-photo_rate_449988 | "0rGaiYkI7Wz6S2jztk3Zij5VhFL0enS8XswZFVKoCSw" |
| _csrf/https-photo_rate_450462 | "bacrVmiQGtyaL2Tii21TLeLLH_5JrbAES9rhhkiydkk" |
| _csrf/https-photo_rate_452043 | "RxjsJZ-T058ezTbYFpZPRRWv99BPIROuZxWL9hV-SJk" |
| _csrf/https-photo_rate_453424 | "NEcLCMfvtJaK2FFbmd8RIwHS_Tt8y8kPK7akd9SFl5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_453725 | "u6pz9owZsAHXcasrE2klLg46wMltL_KfnmybBk0xFEA" |
| _csrf/https-photo_rate_455142 | "0p_IC_LFDOWzcm0WGyYE8m9Xl52QspVm2y1R6LOV9gk" |
| _csrf/https-photo_rate_455257 | "hR0rwGQU7sHKYRwsOu6BRohx8TICS0WDdNeKKLlLaPc" |
| _csrf/https-photo_rate_456381 | "b-RXTrjqBCFvVV1FrpPaWMmH0ONXJwQgJOguVh7A6kM" |
| _csrf/https-photo_rate_457689 | "33qC5f1rUxw7vpTblP8Vap7gAl9fZoIzz3RKpO_1QVk" |
| _csrf/https-photo_rate_461240 | "q7D_9SgG5lFUzPTyWftnU3lusm0XoytHp3dx8FsZF3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_461492 | "BHsuqY1ImVq2lLWWP71qBhL_8qeJoniPYqq3I03YZTc" |
| _csrf/https-photo_rate_463415 | "o0xExzKlxFmYe0ejXpaGTjeyXqz_ArL6krue4kAuc-k" |
| _csrf/https-photo_rate_465295 | "zFluKqJjEMdMmeMDvVMOD4l8pGnNfyP5vnLkz6fQpeA" |
| _csrf/https-photo_rate_467662 | "QcjtU7V9D7niVw4JMhYB9Hld4bjQ1dHDte2z7l3mxVs" |
| _csrf/https-photo_rate_468220 | "MSi8syWQUOkGNnYkuzPHrkgQ7DQ0U6NJD3K8SK5bNBo" |
| _csrf/https-photo_rate_468328 | "lK4uZGoyeOH2y4lEcv7f971r3TfKbc_n-xMneo2833U" |
| _csrf/https-photo_rate_468598 | "ewj7AV8Ksj1YF5VAg_5VCePQaVGPczVcRmr6uQFv14c" |
| _csrf/https-photo_rate_468676 | "mqpAcNVSQR7EYwPDRClDxcEYnsCztxjv1vcUONpY5NU" |
| _csrf/https-photo_rate_469326 | "kw4mDI_x-4UNjm5w8-3_PZ-U4AXC8LwZ-EoiY3erYIY" |
| _csrf/https-photo_rate_471126 | "BiwlGZUPwkHXC5Lercc4t64HWpiaixDnF2qXcKWRwec" |
| _csrf/https-photo_rate_472323 | "d8mxOlcXPe-wl3RMf3ci2NY61Ezu3TLSgjbSysG0PAM" |
| _csrf/https-photo_rate_472499 | "TiXO_Tx2INcwBiAVkPIt7KBHApb_lbK5AUqcaqgh9ek" |
| _csrf/https-photo_rate_472679 | "rlnX6OvEx9eSYZpkbFE4POwTjo2CufMnym-7rAG_6J8" |
| _csrf/https-photo_rate_473175 | "nnp1ferTI5T4XmxvZAFgo7WOvL7H3ZQ3QQRnrcOmdZk" |
| _csrf/https-photo_rate_473318 | "EhluPxChgNL8Un6nslyQGwMQKyjmRQ7ae0180TGutfA" |
| _csrf/https-photo_rate_473586 | "ySo9sK27iRM7ZpmEJg1mOtVjgXGpdeSgmtWVFa1UrQc" |
| _csrf/https-photo_rate_474004 | "xuQWTd1quoxInkZzd39Nvpci-uBPrcMQ7TFgo1Qtca0" |
| _csrf/https-photo_rate_474144 | "SRbqazgSYqTc11P1F4LM6tYqJ8olc26quNe7yxh7qRM" |
| _csrf/https-photo_rate_474903 | "0TymImQ-TRXkirI_jmxakuxLDkirVGp33p5BqhxUT6w" |
| _csrf/https-photo_rate_475350 | "Ogltr683bLo0e8it4cypds0Gj5kasUCfAZ_BECrhpF0" |
| _csrf/https-photo_rate_476363 | "SXtp_R4BL27qF_1CTXZNAYsPW3x1UgLA2cPeys34ovc" |
| _csrf/https-photo_rate_476423 | "kgkYg4aupJfI5WDSuyztY1HPp8TUqUG-b8ZMe6sFJbQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=657d512e215a9d47526d01d10de5929a; main_deauth_profile_token=c4c5da" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "50167" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778669432 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778669432.1757 |
| REQUEST_URI | "/autor/2144" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |