ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "239" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "48b66a" |
| id | "239" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0d51cc; PHPSESSID=1bea7edf73fa705068ce1176282ae931" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 00:06:15 GMT" |
| location | "/autor/239/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a52ae5" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "1bea7edf73fa705068ce1176282ae931" |
| main_deauth_profile_token | "0d51cc" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 02:05:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 02:06:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_11207 | "DNHEEfQkdeBavtiaIq-qb63TP2zAboG5bfT_f_WCkF8" |
| _csrf/https-photo_rate_112797 | "FEvpXR103bcOPSQ3Cl58FlGnVkb7Kju2Rq1jgfRwpRc" |
| _csrf/https-photo_rate_166308 | "jH-NNrflqJUR39TSkTHy0iK3aylCeZYc_EpdJJjn5z4" |
| _csrf/https-photo_rate_18482 | "9ohofdhbmrE3MStwZVabicqQ8FcKhfgr0v8unZNYCsU" |
| _csrf/https-photo_rate_200415 | "xGgIY2VnSmiepn3xxnByz_yizTiqa-noxOcZUxqTTJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_239196 | "0tHjKI3GfD7aFNX2eHu2tuiUhtoSDgibsxViowENkdY" |
| _csrf/https-photo_rate_239263 | "1ypQS2zZv4cu7PRsGEL5AssovJMBto-BMWkWOkezGfc" |
| _csrf/https-photo_rate_239384 | "deA5OdqdfdSm2ufSDREgnld7XRAiccWiaiNj0qcSJyI" |
| _csrf/https-photo_rate_255705 | "EGv9NO4B5oSmtVftXPc_zQDAbo07z2psJmyRakkmLdU" |
| _csrf/https-photo_rate_263234 | "M3cK8JfLPTZRsq1hJtMlKKfJ16k17BMa7F00yJw4k9k" |
| _csrf/https-photo_rate_265286 | "g7zuw-FmyJC-hP_BIaEp_H6xKluaqLIzspnfre8CKRk" |
| _csrf/https-photo_rate_285201 | "hVzN2smZ8CAD9HE5gvrwu8333LmrAlKeuK0VoRbcQDY" |
| _csrf/https-photo_rate_30801 | "isz-dMB9BKvRuvVy8LNtYjE8JX1G9BICxZb5cJECavQ" |
| _csrf/https-photo_rate_337097 | "8yknpMc-8jWYfm96hTEjoDYS79b2UEii32i5HWYEKyU" |
| _csrf/https-photo_rate_383545 | "8H68hBBIyobqD0hh_qzaDcPuR52sayD9RgXEUfC4aIA" |
| _csrf/https-photo_rate_39119 | "3LfGff6hApvo1L9NiUXgfKMBYuMfqFBCgxbG8sQRYLY" |
| _csrf/https-photo_rate_40282 | "dgR0cYttNWMzaTLkPl9I3-_XM37x8GjUy00Jzia9AE0" |
| _csrf/https-photo_rate_413016 | "qRE_u124LW-D6RKaiTlGAwTnNuV2vq-HalwHQm-y17Q" |
| _csrf/https-photo_rate_433474 | "HaDKZlphJPOydDGuet_EjAwMLggpgIRd-azV3FuPuWM" |
| _csrf/https-photo_rate_45191 | "WVFTmCfeuI1eooPZDhXDlv4kUVtc1ZSfTuocPHl_Hpo" |
| _csrf/https-photo_rate_45641 | "XPcLUOSAQGkNCEx3hB16gUx85rvg5IJWmBFCO7wDlYY" |
| _csrf/https-photo_rate_464136 | "TroGcytqEmgRzflsj5e6w3_2e9NwCHsSuLJbOtNNTBg" |
| _csrf/https-photo_rate_4775 | "rCx_LmXYGW3xvxzl947dX6kxybKoYDZS5zB-d2ceBKI" |
| _csrf/https-photo_rate_48976 | "yhibCC2OuOQXFDqHljVsUxCihwif-NrZRc7QnFyxddI" |
| _csrf/https-photo_rate_52124 | "rKPIjxelXAzw8fqoomq-SfTbINk5_T6a2OLx61zZWrM" |
| _csrf/https-photo_rate_52892 | "1WsDI8h45sk2ZBTPwGndgQEaxw5t3vn8t5e18rlXk80" |
| _csrf/https-photo_rate_75715 | "wHPCFpRlZ3s_CxlhCZKQ0RBcJC8kZ3Qs3_ppujaq6Z4" |
| _csrf/https-photo_rate_76255 | "ymvuB2ZAOsoghDPfcnQpgmAvV0ziSt4Vqty5Dp6xVgE" |
| _csrf/https-photo_rate_9835 | "ZH18e1F9K_N75qP9TLp426uvG9H2ZjyhoKLV_Co6A4s" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0d51cc; PHPSESSID=1bea7edf73fa705068ce1176282ae931" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "35630" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457975 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457975.7637 |
| REQUEST_URI | "/autor/239" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |