ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13852" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f46c50" |
| id | "13852" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d614dc; PHPSESSID=100745fb2db142ba8651a0453015b57f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:01:58 GMT" |
| location | "/autor/13852/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a5dabf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "100745fb2db142ba8651a0453015b57f" |
| main_deauth_profile_token | "d614dc" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:01:31 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:01:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_115851 | "-U4EUpBTQGMNiFEH7KZO_WeGXp0KMrUkpgSdzT1mXd0" |
| _csrf/https-photo_rate_132150 | "S0E0SkxdICGTokxt4faOODuiy3q8jt573jhmH2tab9E" |
| _csrf/https-photo_rate_139421 | "bOeYBvXNY-L2s0qzqVE95vKmhipsq9Zlw_HjuCE0WhM" |
| _csrf/https-photo_rate_151928 | "uKQYMj_Q4pF8fJM933Nqek9G0hG58jLLo96dsg2TA8Q" |
| _csrf/https-photo_rate_155947 | "mVOWYM65jwo5AXiDyNthWCR7XVcUTr3hsNIIm8L-pt8" |
| _csrf/https-photo_rate_172581 | "QWQJMgYS4OD9NIx2FTRrPoBhop2T1yDAdDS1_Q0VszM" |
| _csrf/https-photo_rate_247881 | "FLkGp0wv41PnBW4jogT3dZnvuj4hHrESJyDczm5D7cs" |
| _csrf/https-photo_rate_254721 | "fFeE-olRtgrWdMb-6SIn-AavIjYKLfA6_58djAgHlZs" |
| _csrf/https-photo_rate_257163 | "MoUQw4FKuLjfLxI2MK0mWXWMyHASOISfI3Pm_lr87VU" |
| _csrf/https-photo_rate_263915 | "VdRF36XsQi1qtpv3WrGJYMH3RtzlqgnqnHaajzNU2KQ" |
| _csrf/https-photo_rate_278815 | "zoSf4-OHvb8jyXk8BAJp8eLtfva1qIuxUb70gTV8Q_E" |
| _csrf/https-photo_rate_312572 | "BTNrUStso6U3QuxEtcKsCcW4W7gvHT-vOgtjlbWJQJI" |
| _csrf/https-photo_rate_361953 | "TJDo8zs5Bd8BUmBboPCg5MSxWungvzsAgrtgC-xLC_o" |
| _csrf/https-photo_rate_365921 | "Bs3t3MUQhkUAOH6CWSz26aPzIn1XKuc9E0_KK7Lkfow" |
| _csrf/https-photo_rate_366163 | "aNeDwtskmf_DTOq2-4Wnk93WABOE3Aim-CB8Pl6KDYo" |
| _csrf/https-photo_rate_382454 | "d8scvAEs9bYJMCi0Baj1PUGaBElXGu-_lwErifKZPfE" |
| _csrf/https-photo_rate_397636 | "HUveAj1wVIt8bSRIGLNDOOPm2QY6DQ3pXN0IrdIvPDI" |
| _csrf/https-photo_rate_410284 | "y9uT8UNVA11X1TF7R7aPu5VjzudJQ-BQ1uAzXpBDxgM" |
| _csrf/https-photo_rate_471951 | "8fD5dv7KJ0h4fvNdNjkCCV1lKHdLwnjXdXaMOEFwfAc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d614dc; PHPSESSID=100745fb2db142ba8651a0453015b57f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "22694" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778446918 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778446918.7281 |
| REQUEST_URI | "/autor/13852" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |