ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9774" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "825b7f" |
| id | "9774" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=d321e3; PHPSESSID=3bd0ff2a941fff781bf4cf8e42454893" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 02:08:13 GMT" |
| location | "/autor/9774/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a67c07" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3bd0ff2a941fff781bf4cf8e42454893" |
| main_deauth_profile_token | "d321e3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 04:08:06 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 04:08:13 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107421 | "AdbGrXskBvmOxXSO_aJTcSLBCZUT8vbooKqbw4Rk_LE" |
| _csrf/https-photo_rate_110638 | "oYJDbVYsJu3qN-S4qgPjN1Q7FwyUOmS_RhLJ5ygM8SI" |
| _csrf/https-photo_rate_121543 | "WD5SE6EmTGqE0St8q7eqVqwUYN_zrWO0yBhQGMpCibg" |
| _csrf/https-photo_rate_133538 | "dMPlDvUDSWNbisPf8KR7rnCIrjakoL1J7AS3jGi76Q4" |
| _csrf/https-photo_rate_146377 | "rgV3MUigqTLzD4GZJ0v9etpss8I-a2DhkphPTshbObA" |
| _csrf/https-photo_rate_148625 | "gcnY1jwoLvi3wDWR4QrmKjH34MZGqirjced63NZxju4" |
| _csrf/https-photo_rate_151206 | "xUcJ9sqOhXf8ZRUXfXDoGEB3eYLCHoTavNuGjzgvvlM" |
| _csrf/https-photo_rate_151707 | "NiDwIfx7arpH9ZTRzMHrEcUL7rxT0EOQ0kmDCblewrk" |
| _csrf/https-photo_rate_151869 | "54Z6aaPctNsXSjJTTB07b7mZ1UYTjaftbTcySqKV8Ew" |
| _csrf/https-photo_rate_152583 | "BlQXOsJgqAI5Quf8-k56_kEaGAdKG-UlCbEcoboJbiI" |
| _csrf/https-photo_rate_153767 | "r119lGnvfnOt0WTsGcsWMFFDIRhFHAg2zAmnheEY4Cg" |
| _csrf/https-photo_rate_162451 | "xtC8ApVNaxcPlIxHYBqV3tia-R4uS8Ycg5kokPotUHs" |
| _csrf/https-photo_rate_164473 | "RgxyoQLqnw1bPytDBc8T48VTgM__c-MpSb_0hu7PEkI" |
| _csrf/https-photo_rate_194325 | "s9Fr-u1RYXroxpIEAvkKb80ddQ87DooaLKsmbj_Grn4" |
| _csrf/https-photo_rate_221154 | "28tI074iiOhEAGaZII9jAxD_lzHZbLeGe4B78YDxoXw" |
| _csrf/https-photo_rate_231281 | "_-UGe__aLJFLp4njnr-uaCFWXBUKK_2UHVgbnyaVYoA" |
| _csrf/https-photo_rate_239518 | "RWNNLFl-rsgNPVIaEAWoizrsTpSGefGrpSNjdD52rl0" |
| _csrf/https-photo_rate_251486 | "MILzpJt5X3UbX2WBXH4UsG7cLUK72exrTQMzsuH4h08" |
| _csrf/https-photo_rate_261176 | "oQJlyhTbwb9XAGPTV5QOLdDk4wEBn1VvPWadGQlZLFM" |
| _csrf/https-photo_rate_265727 | "DykxibCwS2jOiFNqEwBLpSOoComab4D16ohD14oyKaw" |
| _csrf/https-photo_rate_273054 | "QTwXk8tE1ppiDUFgYMf8wtpyHRyTdhWInQ5VN53zNWo" |
| _csrf/https-photo_rate_27881 | "PZD9t2FsSD3tyOgzDapVseH-4Mna0oj2-DytIgklJA8" |
| _csrf/https-photo_rate_300957 | "gGMAqajvCk7sA1SxnMYan6ZkH8cyNHh53sqAPRW1VF8" |
| _csrf/https-photo_rate_316594 | "_uYMcy0fGWi5tmxBafSTqUiMXnqyaexKunek5HwASaA" |
| _csrf/https-photo_rate_347037 | "AfbBu-DU9H2ppqoJHtKih2EL9g_0vYEhwx63-dUFSNg" |
| _csrf/https-photo_rate_371294 | "Q6RkeQp_edc-7rmGwVpo_s00gAwv7jffarnwbIKajrc" |
| _csrf/https-photo_rate_380473 | "7M2cccKsWkvd2qe0w4ufCOKG1qRX60CLjLp__C3QYig" |
| _csrf/https-photo_rate_421424 | "FytjEAz2RU_khzW4REstq0H8oy8TBva3z0sZLegOSfY" |
| _csrf/https-photo_rate_476821 | "VFhhAhjwNwjfy75Bnua2ANA-w0WBQqpvJoO2zectrEc" |
| _csrf/https-photo_rate_82521 | "Vd0Z1POo0FmbLJcvuyXmR0hpLH2gT4Ob86r8fBK4BCE" |
| _csrf/https-photo_rate_92110 | "6dT9aJIYJlatBaAWwRWoa70GqOyTMcgVf5B5vOobO7g" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=d321e3; PHPSESSID=3bd0ff2a941fff781bf4cf8e42454893" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "62743" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778551693 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778551693.8654 |
| REQUEST_URI | "/autor/9774" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |