ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13439" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3b1204" |
| id | "13439" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=6fbabc20d44756eac34ed0a38e688952; main_deauth_profile_token=8ffd45" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 10:42:31 GMT" |
| location | "/autor/13439/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a7782d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6fbabc20d44756eac34ed0a38e688952" |
| main_deauth_profile_token | "8ffd45" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 12:41:52 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 12:42:30 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_128400 | "_6ZtgH42rTOUCOB0MzGzTpVhdbWvnfPc-gTRgMLU2bY" |
| _csrf/https-photo_rate_138900 | "-VXPtXbFZAmIK48SNd0UlZpwryEFaLaxQtc9cY_2mCQ" |
| _csrf/https-photo_rate_151025 | "cBBfXtSEzV7vRm9rSfDEBUQAjHE6_4P6xUxtZNSlLEc" |
| _csrf/https-photo_rate_151366 | "UGmGQi8w3IfBI05XHm2bhPFvD5KuwXOWLtgTZphBARc" |
| _csrf/https-photo_rate_151456 | "-g5Vq9oY2sZ1h46cKmQlb8CZkkn62gqMOBd_2HIAqBA" |
| _csrf/https-photo_rate_152527 | "pJhdzaLrL3E9NfMMbdOuxzpq1PYIGf19lXdJDrvDWSk" |
| _csrf/https-photo_rate_152694 | "OkjfsqnLUXoG3LMLGLqcxdOAJti05niP4bkKpBUtlrA" |
| _csrf/https-photo_rate_153342 | "6Yk0-SxPg0dYKG21kbUCW8HLlV3Gs0grpRRC3MPBnfc" |
| _csrf/https-photo_rate_155811 | "85BAAA8Q80Us2_1XyuEiBYG6KsVDcpNrtcbnex5D-Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_15999 | "nRsXICqaGgdnxME_kpihUQBM7chkYWnCp9N4gTwqhmE" |
| _csrf/https-photo_rate_164799 | "-lp4nKzdFMlNKboAvoR_wPLrKiBQiPxUwNyRmCnL04k" |
| _csrf/https-photo_rate_168873 | "iEGIruzxTKwyn3h_wsgv92LMMLrzZe95tblwRlzFPow" |
| _csrf/https-photo_rate_185549 | "jHBQMQfZvhwGySlgFg5GO3XXZ6mxeXwEdCQ-31Dpfts" |
| _csrf/https-photo_rate_188400 | "_Ca6G92vhxir2nUw_-ACtOpfakqiuoTcgFPHR7ukO8w" |
| _csrf/https-photo_rate_246400 | "DlakDbYveV2MESm2mVCtnHZm0KQFDtls7-lOq4W8xgs" |
| _csrf/https-photo_rate_246638 | "Xv5N5jSMqnYP0buLR3ql72u1eB3ti4McMgceypS5wcY" |
| _csrf/https-photo_rate_248838 | "zL6OVb4xm_Kswhkj38BdZxOAQxMkC6REQ7XDxnNa8uI" |
| _csrf/https-photo_rate_250880 | "7zUQrdIFEULHrUDKemBAxITDIcy8E8lnHtky6LkWv54" |
| _csrf/https-photo_rate_256400 | "q6P90aX1TQCY3KSRsKmBU4v4qbzEb459ASi9qKo4wxg" |
| _csrf/https-photo_rate_259800 | "mFP2QepFJsiq_gnx6KQ8TDJ47fuLzmqqE4mZvdJaXbg" |
| _csrf/https-photo_rate_261854 | "IGzNst-K83FajVZvCpVheWead4geYxtti-FQYBYNvd4" |
| _csrf/https-photo_rate_263506 | "k6x5lB2_v8UlEydEVmPrhS0Fk4HqvfXt9DeLg-AQHgs" |
| _csrf/https-photo_rate_264821 | "E8Bo9g0PswllUKiIzAXasO6074WCjI9-PYtPbfXgMKM" |
| _csrf/https-photo_rate_292473 | "3oAnCRAAbbXByp9bm7FZEgkQDk8hzgyyf4Ut0-NU6e4" |
| _csrf/https-photo_rate_357939 | "7NDOSMVnWIWdWdmGHqiTW1fORCiHsGEmRec5WdnNQN0" |
| _csrf/https-photo_rate_411473 | "pX91gMOgkv3A2DlpwAXuWcQaPbstYK-1k0TMF1z_nms" |
| _csrf/https-photo_rate_421938 | "tnN5MkTnHyLf9akcMKzK67BrfxS8vDCwJGs1xGOCKLc" |
| _csrf/https-photo_rate_422438 | "To9dUp_36s8ssaTYEpRzW4QW2R8KsUllbjnnyw64q74" |
| _csrf/https-photo_rate_431573 | "g2OGwUXdw4_F3ht3CLA-aL5_uagaVXYmGSJ3yJX9ssY" |
| _csrf/https-photo_rate_442400 | "dR8kdRdSV6UJJ6g8iUeq51wyohpyHhgNSrN2x2YWaAA" |
| _csrf/https-photo_rate_450881 | "AXOliHNRV-1tMTswtsydJhQhq-CajluIYTcA1u5GAKg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=6fbabc20d44756eac34ed0a38e688952; main_deauth_profile_token=8ffd45" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "44070" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778582551 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778582551.8501 |
| REQUEST_URI | "/autor/13439" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |