ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "310" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "52729e" |
| id | "310" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=37d4b5; PHPSESSID=fe6bf20f7d6cd18a1fd7a71e91f0faac" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:23:36 GMT" |
| location | "/autor/310/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a79482" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fe6bf20f7d6cd18a1fd7a71e91f0faac" |
| main_deauth_profile_token | "37d4b5" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:22:59 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:23:35 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102128 | "NP0O4Frik6tXRAPyUgDXsj-Bogbx-BSqR2poXOjVRVo" |
| _csrf/https-photo_rate_110764 | "N4Ewecsa9s0LiN0kWzOd-0PHmSYBkjs-Ln54dj7o7Z8" |
| _csrf/https-photo_rate_117449 | "pc22uVDiB2suZzg2759b5PrkeyZ38w-ShNgOHsAN2F4" |
| _csrf/https-photo_rate_120697 | "Xoda5kZLYEAka8AJMab7PRTEryrnq1Mc6jzfZHKzu_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_120965 | "J-ojQvEeyQ5NULQ8E6H9T0sr9OPv7bAJCkfWa5NocNg" |
| _csrf/https-photo_rate_140571 | "UYiK4-EG0rDGzpGdiNo6S5VPwT7dEXRXV7nlaJH4Bck" |
| _csrf/https-photo_rate_150266 | "CAuy-0aat6mpd3oiBFKD9P8-43UyOYfkxZCEGSFVUcw" |
| _csrf/https-photo_rate_158586 | "x4ZnWAax3Sp38DEtUhWThUNUurATEGUqKQ8H4YbfkZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_158609 | "x0MUnMiv8mTLpYnhhFGbyzCmXHu3gC0CbHzxV_gV2yg" |
| _csrf/https-photo_rate_166989 | "m5Pv-YfyfGCBSGhA5Bx0Yunfys-DEFPSqCgQp-rRl24" |
| _csrf/https-photo_rate_174847 | "I2kSqtdjr13uIZ4BUwg9pvCGvzr2-XNTswbv6LxA1Co" |
| _csrf/https-photo_rate_17555 | "z2XN71m28AJtKxXkl2OIxnQf8DlueBf1_c3Ngx2LgxE" |
| _csrf/https-photo_rate_187015 | "2I4PBWCMMaxmCVbqktD3EoHpLKC7fNJowl4j2_MRE8k" |
| _csrf/https-photo_rate_196901 | "C--BPEi94k162QSB7YnPD71QbI8JpVmHFkZc0eJ0CDU" |
| _csrf/https-photo_rate_218986 | "eyPZLj90oInLpmJjVggw6kxaXSFLmOZmoK7IAc3690M" |
| _csrf/https-photo_rate_227728 | "uU5AjTDnKltOTZjeFGNvcWb7swNtU04ZVJi6VL10D6E" |
| _csrf/https-photo_rate_236583 | "_SelMgkRPpdB_DFhWElpEYo1fvOriAI77gYZV8oqNYo" |
| _csrf/https-photo_rate_237118 | "3Ccyid_Ag8oiRS-JmwMnQQ2Rkqbk43YmWlCXl4EP5EQ" |
| _csrf/https-photo_rate_259204 | "QzFGuy0bRVE2-5_JJcJcEGvslsmEFyCeld4AkGu8fg4" |
| _csrf/https-photo_rate_268200 | "5-E9SE9u1eSSsyCIsreTjJwdVGWp6k0o8klYqLGFC2I" |
| _csrf/https-photo_rate_290343 | "_ZVb-wtq5nfZtOo8lBopT97azT-hld2p2uNf4yn5tDw" |
| _csrf/https-photo_rate_29087 | "Rx_ui0e45OjxqjYGY0CtAb0fTH20eUslgDLuXVB1xjE" |
| _csrf/https-photo_rate_301174 | "cbbLdWgevbA5kOzAR7VM_5eflagSzFn8egstU3RWdA0" |
| _csrf/https-photo_rate_330378 | "-dIodi3EiWeAUL9GqOnMvU1SR_RTKO1ZJp3GS8dnajU" |
| _csrf/https-photo_rate_333502 | "39Qog9Z4cPCTxWCaIUmz-tOrAMiYFDF3sLh4GdqWSPs" |
| _csrf/https-photo_rate_336063 | "voxVyl8xVjiLwZpCuA8hRew4dF4tiwo_GLE2kVSzn08" |
| _csrf/https-photo_rate_336450 | "CMvTRrlZeijCbDFrOcKPfQ9M_R_I7JolqhuFETWeemE" |
| _csrf/https-photo_rate_344813 | "XcAbQ67oIZ5AjlDME8tT-7RGYSrssLmmwzP2VVvByzo" |
| _csrf/https-photo_rate_356169 | "6AcrebilQvTXUnsd1IweR9U63pm9l2mxhogCK5sJnaA" |
| _csrf/https-photo_rate_370504 | "P9ksrDd3G6P_ckD17pEoTA8cCWskEru6P5RHy-Ye5RM" |
| _csrf/https-photo_rate_382009 | "qGGWqTOdpv6JoNSsufaHMbIAVPTqW8nOoD6gYUA_hxE" |
| _csrf/https-photo_rate_384205 | "D4QcEgaaU7SJKM7yL6-uhL7KimHCwZHLvuoTQCbHLiQ" |
| _csrf/https-photo_rate_393183 | "lM2SHzQyyWNk2dj_16mTySJBxEZZgKjudykKJTnI01g" |
| _csrf/https-photo_rate_394200 | "bwN1-FgMqYPRwU6nwc0mc5fhfpCxGj-xLPwkOuR2s84" |
| _csrf/https-photo_rate_394230 | "h5rpBN54WwVwyPaicjIyqApMmR4WeuPMQonyqGEQRys" |
| _csrf/https-photo_rate_399618 | "yNykvovS_bfV48J_K4uyNDEbMJL7YQwqc20OdhezaEk" |
| _csrf/https-photo_rate_402645 | "5XqJRRSw4WYYdzH5Mbx56Ezp3qx3_PEDKcufPKThQqU" |
| _csrf/https-photo_rate_412436 | "1B57Almw3liz_85q4lb03l45Mx8XmgVQgInnKodBN30" |
| _csrf/https-photo_rate_415242 | "0CkLhpoGqi2KkNOcS5zt6AZkGBZp3hs0iboTujS1kZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_419478 | "IG-c2SBtq1H2hAR489guzaakpJPFxF79g1NCBxL4GnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_41975 | "5gdG0793UD0yclNEnR2zQzAezUvpO00sUnmdJw-d5jM" |
| _csrf/https-photo_rate_425245 | "JFsz-EPVfz45ITfdYlCe0b00v-ojeVVNBCpGeeTabYo" |
| _csrf/https-photo_rate_433846 | "95-uaxA6IxFl8Ze8X8otxujDss6YZtnWfENZ1SxMKTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_443685 | "Je9kJef_gKdRPzPsGazMmRlZtbeZblnVFyMfXe4F_Tk" |
| _csrf/https-photo_rate_450193 | "MBF9UG5unU1zGPWpayUo6L-hbtB4zo3oMFLdX08olcA" |
| _csrf/https-photo_rate_477322 | "4oE2Xh6VDrsEeGXsJnpb03wesVyBhB95Ud6kpeNeTZw" |
| _csrf/https-photo_rate_49919 | "T0IzIoQeFnlH5yErla372FrkeLQhIfSlx0m-WPWsfG8" |
| _csrf/https-photo_rate_56108 | "aLXAdoFJhnvO-iVajGkiS0B_BK1Vw3x7-w0dcNo4_Ak" |
| _csrf/https-photo_rate_57086 | "fTSGG1Vu1UVx3Dsznnx8P6wi4DOBk4KVGtXNPBvlvKM" |
| _csrf/https-photo_rate_59193 | "EDwcxg4xnLNMRi7mo1kuWt4Js7JKfT-hxNBmr2rhIXE" |
| _csrf/https-photo_rate_86796 | "EjNmhrJ2dQiYsG5bVNJuvF8nOSL7XHAzs3-yk3MxWjA" |
| _csrf/https-photo_rate_95589 | "44tFBbPeb4ziDYpbTNxEYsHK8nPDbA-1v8-ieql9elI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=37d4b5; PHPSESSID=fe6bf20f7d6cd18a1fd7a71e91f0faac" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "16429" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778448216 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778448216.1032 |
| REQUEST_URI | "/autor/310" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |