FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "10510" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "156831" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "c2e3a2" |
| id | "156831" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=b6311d; PHPSESSID=6d81e1595a9cfde61dc92b8d804508bb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 19:15:14 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a81147" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "6d81e1595a9cfde61dc92b8d804508bb" |
| main_deauth_profile_token | "b6311d" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 21:15:00 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 21:15:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_10922 | "I62midPjnCar5wZrinEQeZXiVHzTGxDV8CQu_YxRddU" |
| _csrf/https-photo_rate_153303 | "nqAHpDBpFZIJl2thz81iFzMM3tEP8Fl2vfGvfI_WPjA" |
| _csrf/https-photo_rate_166779 | "ufLOl_H_7XjRIPa0phWr6gtJh3I65hgyyJsuYI3kZUk" |
| _csrf/https-photo_rate_182985 | "Oy6GGinO6eKG4pj-Mjv5bHGA5EP3RcaApbDJnlYicEQ" |
| _csrf/https-photo_rate_221677 | "iUHlnb1lOsBj8Nlzgs99s4KRdbbaoE5bmX3SS4411JI" |
| _csrf/https-photo_rate_228347 | "ze9-gAJGb2ql2ZKVh0cr4MVZYxFv2H87wGYa9lrfiQs" |
| _csrf/https-photo_rate_23133 | "9ReE2kvV9zv_TxeuSHVqLucLvkPuPAP8X4HnAGrsFVM" |
| _csrf/https-photo_rate_257453 | "a1CGtWYWSEiDHxTN3NvCoanW6PmlQOVZJ6QSrPVjfOc" |
| _csrf/https-photo_rate_310702 | "_1dkncpuIiWhouwh_p1iOWjv9vC2HCscMQX_T74wHY0" |
| _csrf/https-photo_rate_321323 | "cQciJSUdRU2N2v3K-0x7onEWZ27CP1VSzToaMop4hq8" |
| _csrf/https-photo_rate_322700 | "v7zdWgNTFap4P_JwtPYZ2_fKu4OQFU8GvJSy1-uTnJI" |
| _csrf/https-photo_rate_337085 | "ByaFfiD0HEsV53aslAywWF43FGg0QXMZhEEvkkAO_M4" |
| _csrf/https-photo_rate_353630 | "LOma6XYUM__LFfozIH-EN5xYIEMf5m3Wn-VjuNc7z80" |
| _csrf/https-photo_rate_36235 | "_hmQEL2VGp29xo-F7czeBT4NMi5c8NGl3uyg5NjG_ug" |
| _csrf/https-photo_rate_37363 | "gNn25BOEHC_RUQwHurouy0q-etF9RQhu2Gqh_O2lKbo" |
| _csrf/https-photo_rate_393301 | "2mn3c6fNMyXTsQCp0KVzbz8d2qnzk8k_cDyKitdegsc" |
| _csrf/https-photo_rate_407332 | "p5ciIAxcMwOg_qPMpsLG7DCm6oivp51cmvtjbpDDMnY" |
| _csrf/https-photo_rate_410047 | "tZ8qy6YJysHqL7hIH_FtszCxI1qCrRu82gQMjXde52s" |
| _csrf/https-photo_rate_439265 | "1kXxVFb-DL0FKuo2_lff6jqdCT02Yh4anYQLo5wjthY" |
| _csrf/https-photo_rate_449451 | "4lmIi5VpwgSu0CKfqA6eiGMIsliTwhpa-oKds24DteE" |
| _csrf/https-photo_rate_472 | "RUjV_IgN2zADWgzoamVkzDVM9v-y58yqgvizAIIlftU" |
| _csrf/https-photo_rate_476065 | "S3gu824jkJY6Q7lKGDCE1a1lfop5-hp3O9m0o_SYAYk" |
| _csrf/https-photo_rate_54094 | "NF5buCDfbLEBg0zvhQWKNFuwUgWakPC64ZJDcuPXph4" |
| _csrf/https-photo_rate_58065 | "xDAVh2BbpvXHwV9iWuFRpNjrlR4-3BQQjSwgNmf1Pj4" |
| _csrf/https-photo_rate_5965 | "psFyKQZfkBRxlj_CUw5kWsYH55s0WaQOkXJUQ5RLKYc" |
| _csrf/https-photo_rate_7361 | "Ht90nTE6WL3PyGogp_ZV3nqZ15Uel3_fNXXPVNc2fZ4" |
| _csrf/https-photo_rate_76720 | "dcQcCjH8g8wrWRtHHFrMXhuiA7df4H1AM0yvOxvoXq0" |
| _csrf/https-photo_rate_86695 | "CDaw-tNzcfQQnthh2BLDyrRNLRDcWKYwE10SM5wAtjU" |
| _csrf/https-photo_rate_91904 | "d0KiI-nrC6m5QSmStpFyKs9suKtL6yVNrcN0AqZXlwo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=b6311d; PHPSESSID=6d81e1595a9cfde61dc92b8d804508bb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=10510" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "51337" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779131714 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779131714.5652 |
| REQUEST_URI | "/foto/156831/fullsize?aut=10510" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |