ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17301" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "ebe703" |
| id | "17301" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=88ac99; PHPSESSID=50127c59c1f87de79246de927bf7d29d" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 14:03:34 GMT" |
| location | "/autor/17301/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a8bd3e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "50127c59c1f87de79246de927bf7d29d" |
| main_deauth_profile_token | "88ac99" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 16:02:34 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 16:03:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106638 | "XxKe51ZETGT2QU-dMvHOAU78ibgswevYzmIdbiPzccs" |
| _csrf/https-photo_rate_117500 | "SN0XMFMjvfpYOzioEspPphEsw3UWbZX1LC2O1oVRSyE" |
| _csrf/https-photo_rate_121521 | "vHper917FmisQQxOnTx7kcudhvt2KHA8LskAOHTTvI0" |
| _csrf/https-photo_rate_127431 | "y2QO44Q_0-1wKg31w5pesXewD5wR86__N-8BFACaOS4" |
| _csrf/https-photo_rate_151070 | "IKPmmB72tZBGeM2VJrPtc4FOfB-Yf1b5E-gdG4fENZA" |
| _csrf/https-photo_rate_152759 | "asoM_radH0dwuGPZpI_zgro61za_VYN5bOcDTWv9RrU" |
| _csrf/https-photo_rate_152762 | "-seeR8bs_yL6ua2foiXQsipzGBhonPNymj9iYgRLf7E" |
| _csrf/https-photo_rate_153478 | "vRx0TT1UU5FFVIIsds1M_CK_tCWg8xW_t4fszUiQH8w" |
| _csrf/https-photo_rate_153865 | "JF5arDGizNwt6WoOJug_zNCnwR2Ylnz4-gdI7J79ZrA" |
| _csrf/https-photo_rate_154224 | "25fr5LgsnuhIZJTlaqXpT_N1j7SwHJtCutMDV1Ek8Y8" |
| _csrf/https-photo_rate_156878 | "qRmMjdRn1-EMcSiixyR684HDF-tHfFRSpAxo6xEHNqM" |
| _csrf/https-photo_rate_158896 | "pTnRvDS7Osn2xnmK8ZdfOBnG-6MFEurpQqCsIHJFC7k" |
| _csrf/https-photo_rate_159314 | "938v2Md7sHfX2jzql1Ll8cnAZ4SRF91mPRwMDW6nPdM" |
| _csrf/https-photo_rate_159860 | "1xK4d2_Pm0pJLUMw_JGA62zWmLVMAjQEQOI5fNYPAYE" |
| _csrf/https-photo_rate_175788 | "qL3X4ftEfnveKK7SepAqyE__JCO4gVuy4cZCpDD3JQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_243938 | "rK67cwmInO3qhVbYTm2OXsElz72U_SxarqCzA3Brhtg" |
| _csrf/https-photo_rate_245500 | "w2nvBwNWtnFiXB0tDP6RIelM62GWt-PCfI2E0_obPyo" |
| _csrf/https-photo_rate_262760 | "lYOP76sWLD0q3eE20umFDfj_DqxqrS9HumGwEiVo14s" |
| _csrf/https-photo_rate_262762 | "jd9Xepw9fVX-5yWLPk41HCankpmdoM9cNeEW10ztF60" |
| _csrf/https-photo_rate_262778 | "yb0VyAcsTGdun1bwkl6gHprHPXdmfmIFacaCX5pppYo" |
| _csrf/https-photo_rate_262868 | "ubkU_zKwITeqHfy0p37XKUyCT7kbtX1nnREpBBo5C9s" |
| _csrf/https-photo_rate_263509 | "ZYVSLF8gMj6DGH5vneUjF8vhgWgb-JuiqNdKb8K-dsE" |
| _csrf/https-photo_rate_268421 | "lMGDmTJrWby641rDTWGZGG4NuFhVvAKWXDJdmC4WkkM" |
| _csrf/https-photo_rate_287184 | "93SaW006lFfNOb115zxLpHO2ogs40d9pCGpUHyXBWUI" |
| _csrf/https-photo_rate_297518 | "2NWx8JfNaRRBNA7vna9OBnlde02BNM53YPENoy0FKpo" |
| _csrf/https-photo_rate_305800 | "FFt0GO68ObaJERUT_y4gGEk9HvvbvnGV0uDaZMf0a10" |
| _csrf/https-photo_rate_364947 | "QGfSCALbVekHlYI6cqdm8dDCMu1ucYA7atCI3gUVdJg" |
| _csrf/https-photo_rate_368900 | "oBxkf6zDHO2jaTfsdklobQSgkGPsiyoa0Q9CKMgFuvU" |
| _csrf/https-photo_rate_426215 | "rj3e1HZY_LScf9y1v9Dk19PKpKflzvy2Mf_XHBO8icY" |
| _csrf/https-photo_rate_426881 | "tFf5dSUtM77VSLchDsiy9wA86eTHdLC4slZYWIxa2bU" |
| _csrf/https-photo_rate_457824 | "anaUWQJK0aPx0rLFO9CKIjLKZR1gCLrGOKiHDCwHjAs" |
| _csrf/https-photo_rate_468691 | "8OpW1NZjV4H0L4Gl5Xh-nvwDs9W92mfnkfX4OBqta3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_87062 | "SahXexUzU8ySf517iHs4KtNw9yQZ2ZJsLigQR-d0S94" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=88ac99; PHPSESSID=50127c59c1f87de79246de927bf7d29d" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "31797" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778594614 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778594614.5868 |
| REQUEST_URI | "/autor/17301" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |