ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "13481" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3e6d74" |
| id | "13481" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=fadfa3ad11ee99d1de26d035fa79ddb4; main_deauth_profile_token=6202f7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 22:24:57 GMT" |
| location | "/autor/13481/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "a9cc9a" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fadfa3ad11ee99d1de26d035fa79ddb4" |
| main_deauth_profile_token | "6202f7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 00:24:55 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 00:24:57 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_172087 | "kDPwS0sy_BhzxptlzwBGhBAAz381b2vqr6jDCsIdXAM" |
| _csrf/https-photo_rate_181352 | "3pKutUhXDCpqSdwQ26Emk95LpQtgMnh3YAIU6gEDqXs" |
| _csrf/https-photo_rate_191029 | "V_-hL-8EIADX9ikMch8s7eJg8T9EJahk254H_yBHdTk" |
| _csrf/https-photo_rate_254936 | "EBqnz8BgNLOH3nrEdbOuhbwfPoET1nWijBf-G3_rXWc" |
| _csrf/https-photo_rate_258725 | "QuQZGmvb3AKEhw3rLrDfEHN7_sTYi18r-lQd2_YJOB4" |
| _csrf/https-photo_rate_263327 | "nIB5zOIewpggf8lCoo2KzQ4aAKxMv7WG6SZx1UzMHgs" |
| _csrf/https-photo_rate_283491 | "SOx85-YZp19nv0shn5zBv6CgSHi0eb97IV5MBWOgXvQ" |
| _csrf/https-photo_rate_329829 | "aMqduwucIM13XSUI73-aEb87wH7WGp11lU9oc3FIulc" |
| _csrf/https-photo_rate_370142 | "-pQId1aDihOPEpF0TM5Khp1PXyABPXPRe-NlW2mZPYE" |
| _csrf/https-photo_rate_405731 | "ngoHQf0LuOAY2hnNAuKiXOzX0yAwnd3kEj3y3uJPCck" |
| _csrf/https-photo_rate_411947 | "byQhsy_DyiTDLL08AmvlB1vKLvzfiFU_nBHjatsF6rQ" |
| _csrf/https-photo_rate_422118 | "TKEjT-z14lCc4NbWf7laNufOl2urJqcx_lcglzo2lSI" |
| _csrf/https-photo_rate_429967 | "kGXk4DT7fIdWkmP62oGcJCArS-KNgIcxtZEzcfewmAc" |
| _csrf/https-photo_rate_432653 | "a4mgM0KVTHL1HWNgfVffPpn5iSTs9vqy6e78HXtjgjs" |
| _csrf/https-photo_rate_453198 | "MMuMIfV5cm9r9fBr2GY-9ndpqbuLdguDbNxMZnQdmhE" |
| _csrf/https-photo_rate_456225 | "dlZNE1Tzr4_EXRVTEWXZjQjk1j3t8AFpoXxWmy2xCQI" |
| _csrf/https-photo_rate_471195 | "nVpx0jJjm0vVCEJYwsm7qd1JwFeinZzNyEAhaI9IZ6M" |
| _csrf/https-photo_rate_476619 | "wIMJj00SekHiCHbm1gS61V0abNaCR0bd_6Z7EpHNxOU" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=fadfa3ad11ee99d1de26d035fa79ddb4; main_deauth_profile_token=6202f7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "10203" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778624697 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778624697.644 |
| REQUEST_URI | "/autor/13481" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |