ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "344" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e25d23" |
| id | "344" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=eb5531; PHPSESSID=5fbf4bbfb2d3adefa3d082feadf1a6ca" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 03:48:50 GMT" |
| location | "/autor/344/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ab0748" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "5fbf4bbfb2d3adefa3d082feadf1a6ca" |
| main_deauth_profile_token | "eb5531" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 05:48:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 05:48:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105304 | "8rPr0JVwLZNUiSVSQBImY8orSg6wiN28OtTn3gkUjGk" |
| _csrf/https-photo_rate_112919 | "_wZphuc1jnS1EhlFav6agVANaBmrGvmdF4yW0f9_0YA" |
| _csrf/https-photo_rate_114593 | "G9gPl7PJGFyt7D06OFZDIWA2vVwiUp3XeAgUFzAb9cg" |
| _csrf/https-photo_rate_117955 | "aKE1Qwf3NYWpOUPgiJ3-HjhTMxEJg2xvVS2JvBvRCYc" |
| _csrf/https-photo_rate_132352 | "6NjjZlX0qXV8-2al7MVMqw6NKNHXlmR21U1w7o8Wqkk" |
| _csrf/https-photo_rate_140610 | "m6OzZp6Yi_hwDeRdOJuKI8JC8PnR8z17FJGRvPSo8ws" |
| _csrf/https-photo_rate_149664 | "-bN-_-iN879H7sKBuj7GhrQxgoVbwi7m3qp1_KvNl7o" |
| _csrf/https-photo_rate_160742 | "5ZmOxWRRg91E0-UBODO3ykTWlhd7PLbM_yVPVccVIJc" |
| _csrf/https-photo_rate_163847 | "dnwbH6z5Cu1JAmPc1d69z1xirGXJSKz1Katctspqeks" |
| _csrf/https-photo_rate_167120 | "utcPcp1t39CVy4uyJp59ZxFo3j6gQSW5bRVC2hH4SUk" |
| _csrf/https-photo_rate_167426 | "P8K_oLCkk9NKwvU0e359Rm5rP-OruAa1IFTg1ph2pRo" |
| _csrf/https-photo_rate_167875 | "TuwkzQI6o6MBuekUSUHC95v00FKlCMhcsObCbp3zjPs" |
| _csrf/https-photo_rate_168773 | "MggoA7ipqOPRcL75lkHkI1au7H_yfIdOBC7gQmQeK9c" |
| _csrf/https-photo_rate_188655 | "jYpNZx4v_pM0Ru-totmHPANy40T_36cJs1oyHtED8tA" |
| _csrf/https-photo_rate_189926 | "sKez8rb6MzhyXmF5s2-8W9eEWfUE8tZhQFn_1JAoUtk" |
| _csrf/https-photo_rate_190224 | "yRaEwXhG2a6OUCpPBCpZEQHGafu02V-zkL9lw03A_sY" |
| _csrf/https-photo_rate_207032 | "wIQOvefDxwF-tBuGiPiUn-5zvBuRBCZB5Ni-SYMGyZA" |
| _csrf/https-photo_rate_215169 | "nZNCBzIlM4qjAwpuZlQMZQH4IVe1mNmLRhTEo6-U1xk" |
| _csrf/https-photo_rate_219651 | "7MuTmk6dGmCagNRBd5CVhvZ35eVm_ycgkXKyXsibSok" |
| _csrf/https-photo_rate_226988 | "ZCagvWL78H0mE5r5wNfGQ4T9X1Q5vt7-lSr7nO7gEAc" |
| _csrf/https-photo_rate_228678 | "g_T8UOQ7xYZzo_6_j3kJAgf8_-bXlldq6kZpjPzhV_E" |
| _csrf/https-photo_rate_232074 | "FkRiGRlbj9_3-MO0WHUSJ8Fpo3f407KRb7JrpKHhxn8" |
| _csrf/https-photo_rate_233670 | "T798_e0YtN3CC_LaSsbAtc1qt6_KAQTODyPVpAAdehI" |
| _csrf/https-photo_rate_235319 | "7GyVsoOMl74PacNQACbaxifyrKuUoTcr4hVKIQVftAs" |
| _csrf/https-photo_rate_239480 | "fYvxXmqON3fcwpnOzAlGItVPj1YtXfEv0DzhBMeIzFg" |
| _csrf/https-photo_rate_270962 | "s0n-yhLgPA4eoWw20yWPrmHl0LvYif5QG9amtoKklS4" |
| _csrf/https-photo_rate_279715 | "_uXwsvzg6zr1nDJ1YiG8JFuvorb7TTY-bVWBLBHcigI" |
| _csrf/https-photo_rate_280094 | "IZOmrv8KpYxeZPFurr9HS9gHY8B2umnxcxnrauX1h2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_296058 | "86KWjHMsW4VSp7Oo3Ki6gvD3BSMUCXKHJcowHKxgtWk" |
| _csrf/https-photo_rate_304257 | "p4gq5Vzknq4nAeecSxAIekDpg7FUCrDd1ZECq8ak5Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_314785 | "XxIi_I3NQ5SsLZfCZKjSNKTILYzUlffuVG_D2Rh7sh4" |
| _csrf/https-photo_rate_321688 | "s3QvfNuDe2Tsa2Cly-3Kiobf6pnhgI75tWIyLkoR94A" |
| _csrf/https-photo_rate_341632 | "M-OhWdnuSdBdOxXqFctn95I1CDdStfm4UK-wFEk_2bI" |
| _csrf/https-photo_rate_352413 | "vh78mXYK9EHghBXWDWvJoReSsstrHFf0_t8Dz04zEL8" |
| _csrf/https-photo_rate_358830 | "rX-QCDKje161-CICbZiX0NII5FrlbW_I_mxXp1pW-ls" |
| _csrf/https-photo_rate_365480 | "4lBKHtNezboKdNLIUuTHTSTYUhiCCxyWmE6v9a91OPM" |
| _csrf/https-photo_rate_379377 | "Y9XlFPqxEybnR2-2mwdWsjvBOrwsarsWRP4fGEkIO5U" |
| _csrf/https-photo_rate_381380 | "4Ep7eq1paN9CoSdfX65oTvBVBfZSqdMyyTw7Nd0UtIA" |
| _csrf/https-photo_rate_410324 | "j9ur9fmp4ARxxqMae_tbKQOas26Cy3kCqmRCiIjSrV8" |
| _csrf/https-photo_rate_441756 | "RMmgi8mFO48klHjLblDXT35ETCeLoPB1dKleZfwJb1s" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=eb5531; PHPSESSID=5fbf4bbfb2d3adefa3d082feadf1a6ca" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "24777" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778471330 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778471330.9793 |
| REQUEST_URI | "/autor/344" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |