ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5993" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "95c200" |
| id | "5993" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=f4ac12; PHPSESSID=0963b6f32002ef111216b14010f3c54b" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:35:44 GMT" |
| location | "/autor/5993/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ac3c2e" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0963b6f32002ef111216b14010f3c54b" |
| main_deauth_profile_token | "f4ac12" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:33:52 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:35:43 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102314 | "JIW39FeITDvv9YbMutslRpRJpLqgmJFe_mAlXELY3-o" |
| _csrf/https-photo_rate_117893 | "07wkNw5YoLwmXvSoRD87c8XXE2lRD2budL3vRsBBn5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_119994 | "mgbn7du6YqrjZ301LqODbTt_KXbMhKv7LlW3Ksjr4QI" |
| _csrf/https-photo_rate_123177 | "gXRksXXCQFpXuLt5TseQBYfn5n5PkTpbz1_9rYFqw68" |
| _csrf/https-photo_rate_127062 | "Zz58Fu9WMD_2X55fr_YCpj4Ix0bdpUl9ERjhLCY89O4" |
| _csrf/https-photo_rate_141512 | "1sDrJoBsvvACky09TG2xyIC9IaQZuDPovIflSreH_50" |
| _csrf/https-photo_rate_143724 | "MhV2O2EyoO-ivqFjM_AerCyT9JkylmWVFZgcmaRyyrs" |
| _csrf/https-photo_rate_148283 | "7wMvuPw7488zXeuCMt8rS-3pFDtAOhkcXd3fxVjnDvY" |
| _csrf/https-photo_rate_153572 | "m-KDxlO4q2oTS6EcC7v4HerYfIsp5R3UFMC95rSbsxo" |
| _csrf/https-photo_rate_154480 | "tR7Px3ChDTzhLa0o0OoKbSo8lZoE1S0y-sTtyT3BptU" |
| _csrf/https-photo_rate_156965 | "cCPGbwVTcdQSdNfpvA8ba30yKPAHCZ6az-2bDl6DFwI" |
| _csrf/https-photo_rate_161731 | "iaJXINCNk8aBx6E-QXC09Q9eB3Jakpj5dJYYesx3Rac" |
| _csrf/https-photo_rate_165961 | "WulTEJYqVJwbOSuySLlAMKwULW2hTcB16yFnuvLvLG8" |
| _csrf/https-photo_rate_171694 | "LC_VWewtsKMPs_wJIXaDdSOHvn_gvQXH-uRjEf1jP34" |
| _csrf/https-photo_rate_181136 | "nmYdIb_25WannhUH82RwC3TN4kc7YwaPYI7qJtKD7QA" |
| _csrf/https-photo_rate_183827 | "PXqADKWma1I_evBwQ7P7YWyYBf5RozV1FNMlr8jOKXo" |
| _csrf/https-photo_rate_194105 | "3Bajym4M5vAjfR1oU9-zOHRiavyAteZ-ijBmGitnr3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_194770 | "lzrcP0TrQgg9OHBe7Lv_VMb2pBXduBStlRjLkiCev58" |
| _csrf/https-photo_rate_198390 | "Oa749uvjMvOHhMjmXkf-uLZbZ0H3z3wpyxqEotuPDUg" |
| _csrf/https-photo_rate_203915 | "D3Djwtf-5wnXE2UMg022rYBjcv6b1h5HwQFXQ8ceIE4" |
| _csrf/https-photo_rate_208081 | "d8UrqrbeAf2EbZ8Po9mt9VK5dHVvwi83tieLSsX2zDs" |
| _csrf/https-photo_rate_231794 | "RkMu_SmrIoXBU4DqYTNBn_IZf3VJEiWgXiSKfUZBwtI" |
| _csrf/https-photo_rate_251666 | "0W_fuxgimRONMUVFSBvf8jAodpqXb9pn3H5ZgUeyB4c" |
| _csrf/https-photo_rate_252419 | "XjFEqNAtMuGyie5QrGx-ayknfdbeDClXm143O8KYMMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_259415 | "JVI_aGuvGGPRcH2iPImP1v3v3tG2UYdrP2g6LjZX1a8" |
| _csrf/https-photo_rate_278473 | "hgW3V9Iezh1xkwy5WuxdFJw4DZF449VB_sC6us7LRBA" |
| _csrf/https-photo_rate_290542 | "BP16i0kyeNjQXGVvPDwB26k8DFFcvhIKn-7M80KJxDQ" |
| _csrf/https-photo_rate_292405 | "RhvTnBh55nuIxc1UPAubGUc4u1d2bjx0R2E3Lqw5jZo" |
| _csrf/https-photo_rate_298662 | "mySu6ifcX_5k1quh9P7Kr_A39OCxxANQvJm0tzgbrJo" |
| _csrf/https-photo_rate_309058 | "IBzoi4kM7n-LSeQoQJBM_hIcB-wMHB-zzGaw8zQ4PiY" |
| _csrf/https-photo_rate_315061 | "HOTTtWZNR27e50chyN0TYShWIbNto0Pl5PTrkbmEo9s" |
| _csrf/https-photo_rate_324297 | "f0ocayuRJzjXZ0ZIkFSpBWOKpVYdv_FNjX3tYf0oLmY" |
| _csrf/https-photo_rate_347818 | "H-ON6hGwqWbZaftFw3tNiuD6j7KqrMTUdAT4EbAMtD0" |
| _csrf/https-photo_rate_349009 | "JbqlzIP4pPCE7qYT3uO-_a1AOObEglhkKPBKOLnDCT4" |
| _csrf/https-photo_rate_349538 | "AfD9g1doVYgXczVhbY05S-sMd47fJTfll-V0xT0FkC8" |
| _csrf/https-photo_rate_350502 | "nDM5zr5-EJ0NJdQkbf2nyqclnD3_eEAj111u4kd4dvY" |
| _csrf/https-photo_rate_351103 | "FJTxSCZFD_JFV2LOJSTNcnF2KRUkcyo6bZWDshjZALE" |
| _csrf/https-photo_rate_357363 | "159Zd_YYGC_lHU7bmbGgKaNiuFhSnK0KMlIqos_OE8U" |
| _csrf/https-photo_rate_371976 | "JEgKv3TK1gPjfYvEHz_DaS3dlYEl4CteJ8o-sopbJpA" |
| _csrf/https-photo_rate_376220 | "umxFg1IqPwx42IEdT4wUrecF7olny9pXvDxyCjlKqBU" |
| _csrf/https-photo_rate_380304 | "QOLsChsiP37aAtzlWGj85E83j0g5WJ01kPBc7xz4vLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_406721 | "t19k9rnkXxf58tSNtJ_ZSBTEljJWP9FeyKXA6b_AkiA" |
| _csrf/https-photo_rate_407973 | "HOiq-rrNs9q0X0MGyga6ZvvQsFNOIaZq1sOFv_9qAeM" |
| _csrf/https-photo_rate_414687 | "tTyqGDlqa_sDjdyZhnCAqVSbno0rMXo8GNFTWKWMe3I" |
| _csrf/https-photo_rate_426059 | "PPYxxRyRuK_Y3Pc66xx3HI8t21Gp0XQORyOD81uMMZI" |
| _csrf/https-photo_rate_432557 | "NXrY9Wq3N2zdp-RKljMu4xi1oTrtsFEhIdzyIuQGWuc" |
| _csrf/https-photo_rate_465925 | "OVrer2yDP23KhKbGmvRs8QcuGZWyQKJTnu7MK8fBCos" |
| _csrf/https-photo_rate_86838 | "TGLEM_UbAG8TmEaxk7o9pvfDc5-srWRQ0tGmT8AHlsk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=f4ac12; PHPSESSID=0963b6f32002ef111216b14010f3c54b" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "2300" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778506544 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778506544.165 |
| REQUEST_URI | "/autor/5993" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |