ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1783" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "842ae6" |
| id | "1783" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c511a4; PHPSESSID=803608b3fd3118ab3065071198177b6c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 20:54:46 GMT" |
| location | "/autor/1783/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ae3e54" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "803608b3fd3118ab3065071198177b6c" |
| main_deauth_profile_token | "c511a4" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 22:54:27 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 22:54:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105620 | "ekBZdLKwqwDb-xB-AkkrZYzvWAziOOpTQVG-37dM-PE" |
| _csrf/https-photo_rate_105866 | "g2KU7Wc0pjfSL1bm_JYjj_Vyl34iLjC8B9o7kkcmmMw" |
| _csrf/https-photo_rate_108251 | "TLFN5HeSyPvjR9brWnGgqHpgt5cJ63MON3VRwgHSjAU" |
| _csrf/https-photo_rate_113056 | "WM0Jp27yA6zmJbmGN5gWbnecjl0Niv1sHUQbwb8OZEU" |
| _csrf/https-photo_rate_147437 | "G6ePEW7dQBsaB7PZVI_m4TFZ2i8QETSXFULsQ3IKBwM" |
| _csrf/https-photo_rate_150518 | "YaMbUO6dJHsuxUcZ92mlUlwW0oWh_06u1WmHl7jr5HE" |
| _csrf/https-photo_rate_182543 | "nrsJ3gUVS1v9o3U0hH-raU16sm4JH4xmPHP2yZ3RlF8" |
| _csrf/https-photo_rate_185718 | "_tqZZYMcrFutMEqMzu1WMMAy_5llw0cavZz0WqVZqDc" |
| _csrf/https-photo_rate_203699 | "d_97hQ_6CY_sLynPELCkdEiTLu-mn2E0LZ09k_J93cE" |
| _csrf/https-photo_rate_231168 | "n0PeKNy16xOgb-IB_9TdUj0rU2YGxHs23GAegDRd_g8" |
| _csrf/https-photo_rate_233966 | "e2mQmWIqC_sQ_c2pRBOG4jZLYDGhy3B6SCOKjc_cK7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_272537 | "bj_Dc6bWqa077hE7dpgxFUXc1clENQ5NSfRZ2p1kbL8" |
| _csrf/https-photo_rate_273960 | "YQVZ-7fDCNG34VblUsw-bXNP7dsCvFfZT2P21kOjF6M" |
| _csrf/https-photo_rate_311905 | "IsXf3fVAVnl9OYFC5XzFVKdI9SG8OQTAOjnV7542D9s" |
| _csrf/https-photo_rate_342656 | "pAxcfKt_xZGE_93nD4R_6eLsMWnXlYiC_hvkfkwYbYU" |
| _csrf/https-photo_rate_346488 | "6r8p8LQjaRcj4vU0NB62FuPxd1b2r_lSvPkdnPCKjzk" |
| _csrf/https-photo_rate_353257 | "w2XrC9s4Wk0OTT2JWX624ygYeOxqOueond_4WbRH5pY" |
| _csrf/https-photo_rate_361712 | "ZDqCkbSva9c2Qr-AnA52qhJIOoAN_2WEEIcUB3LyDis" |
| _csrf/https-photo_rate_390496 | "ADsg3c50C1qzvcpSkjOrUhePQ_6Kq6vz3dNrwwTd6Do" |
| _csrf/https-photo_rate_399850 | "BEPrLnZVzgfM0EdfZqL0qxEGym9qQEZ4Q0PTLu8NXpA" |
| _csrf/https-photo_rate_410007 | "lg-CXdrc8Ty1c6bvukUYFz9WB9q-bXf9duNbrHbxEuU" |
| _csrf/https-photo_rate_421655 | "uS6MdVrDe7pFoJo_4bEKdrYETv6USmvPMQkkNzUayTc" |
| _csrf/https-photo_rate_421868 | "0Ztddse8VUzp1_ZNFAdhI5m7XGUwuYdclb3D_4vwl-w" |
| _csrf/https-photo_rate_422626 | "t1gV1v5oRrMbOWx6lI17hmqNSvPLGis_m1Pv_m3-qZw" |
| _csrf/https-photo_rate_436043 | "EfnNJCNgszJq-sScOvbFVIZKR2HPR0G5uVNFMnnSZRw" |
| _csrf/https-photo_rate_472062 | "7zxUTTXWj6Yg3KaWD5HVJAz5teT5BXuNtzYTkagShGA" |
| _csrf/https-photo_rate_475088 | "95F1QEmlNTRZ_VB6KsML-Bpl2ga8lr9xNJhDhfH9hWI" |
| _csrf/https-photo_rate_48430 | "0yM_YZlFbTurO7mwiyfhkkBPDnT9Geb64Fe2rju8wMo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c511a4; PHPSESSID=803608b3fd3118ab3065071198177b6c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30365" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778446486 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778446486.5156 |
| REQUEST_URI | "/autor/1783" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |