ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9577" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4969fe" |
| id | "9577" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=15b1d1; PHPSESSID=559fbae6860f7bc1f9b07b5959d56fd4" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:02:50 GMT" |
| location | "/autor/9577/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ae955c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "559fbae6860f7bc1f9b07b5959d56fd4" |
| main_deauth_profile_token | "15b1d1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:02:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:02:49 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106640 | "Yer-4kayprdDkp-a2Uj8EFudGBtu4lX9LlBKfqcd_ms" |
| _csrf/https-photo_rate_114864 | "pd6okP0S2Cdgm93zVyz1d-nyC3NaUOWf_RKJJFJ6Gu8" |
| _csrf/https-photo_rate_117434 | "5oNZNnlZ_ftPweyRb96CSW61spxO-jcJ1gpjYLP-zI4" |
| _csrf/https-photo_rate_118084 | "1DXzAYjKALPWniplTJuvs2RuerV_en84AEKd2IYRPjk" |
| _csrf/https-photo_rate_118394 | "fSRQNprzE_0KhyJnMK9XtQ48w-nECDy7bz0ST9bFYpc" |
| _csrf/https-photo_rate_137006 | "U8jq6HNREptXpEeP2tXVAVmYwb8WG3D-fi-rYS1yxYg" |
| _csrf/https-photo_rate_140724 | "aRMvZ5pHM5feYQznKcq95ZDsKPaO_YNAvnobw6luLgc" |
| _csrf/https-photo_rate_140927 | "UMhShTQaS7z8H-V9lDF6V5oAS7iPXu_cdH8Qs36dpL0" |
| _csrf/https-photo_rate_145086 | "OZL4jloHa5Vr8SfhTNCLBFyW8RNOovpb1kTXDwnwxMc" |
| _csrf/https-photo_rate_161490 | "1L6RqggJg6dBlNDnC1GI3UgPd9ijNbRGNlDSGRHxOE8" |
| _csrf/https-photo_rate_162495 | "CNlz84oBENzjXjmYorMi79cpA6g7ZfflnEr4ViUWjtY" |
| _csrf/https-photo_rate_162916 | "Qw4dPqQXB3M-ZzQee89rDiftNN-ZYofuVoSLTSl1w7w" |
| _csrf/https-photo_rate_166917 | "fNiqchfM5zmbdLwd3Ty_VgnhT-4pNRBuMbB33SKbLhk" |
| _csrf/https-photo_rate_191483 | "kMyHCuazruf_7duOi9nu__Wv7YksyCm_20gPS8wdliw" |
| _csrf/https-photo_rate_194866 | "dNDcmdtUyb01Pgb2EIuqvjRHY1wndLHbc9jFMP2VTZU" |
| _csrf/https-photo_rate_218143 | "6AmmkzJudg5R0ConxV2mnWNjcA9rNr47JGn0bZzPjxA" |
| _csrf/https-photo_rate_221799 | "rp2hZmtfwYmvLANF2_djlwQ798iJ7Y0E-86zW5XalYk" |
| _csrf/https-photo_rate_224894 | "CjOwuXdnWEyhOA2oFHKYEATahKoPoXqiaRZsTD-83YY" |
| _csrf/https-photo_rate_230444 | "Ux7cn2VA-DicPlZWIe8Kkttp5eA38VjZeeOllFUAsyk" |
| _csrf/https-photo_rate_254634 | "gwDnICjjtrM2U2cSjfFeWLm6gn7K963MQzaOeBgTnsI" |
| _csrf/https-photo_rate_254996 | "X5v_MuRMsqKpMMqBAeCXcW9Scokc3mx8RAW5RGJKCvs" |
| _csrf/https-photo_rate_255548 | "oNJ0l760T2rIaQCWBAE--c_VTRx3utUoP2Uc-hgYfHs" |
| _csrf/https-photo_rate_256847 | "2JhyjX_cu4Dfp8bWOrMWSJ4s5WUK7TjE4ljtuHcsJ6M" |
| _csrf/https-photo_rate_26678 | "TNL5VSWjNph4jLNGQ0zTKtG5O-_iGlJ4hzeSPp43hxc" |
| _csrf/https-photo_rate_268964 | "cacGD_DbjZvLHq9w13sOxLuMSyk-kY2ayAKELKcViio" |
| _csrf/https-photo_rate_281812 | "PWHUT5RNxT5SgdnDtqj6jahVD62D6PWsau_sZ7eCIyg" |
| _csrf/https-photo_rate_283613 | "KoseyvaP8pYgLtyvJa_2A2frvfGEYvn1InSC80_eTHs" |
| _csrf/https-photo_rate_295818 | "oihwW6fFMNjKllUa0T7COYFqXkLes4e038xarASC32A" |
| _csrf/https-photo_rate_298742 | "Q0B3_7pnFns6Ka4ocgMtLOyEWuPUX70g8U1LxQ_a3C0" |
| _csrf/https-photo_rate_310156 | "T0L_25EzVbrM1GRvOyisytsDI_PWQe-7LbEJLTybozM" |
| _csrf/https-photo_rate_331118 | "yf3wl7pQ9oyqT2tZ7rR3LBhLW53VLG3Tlw1U6ImwHA0" |
| _csrf/https-photo_rate_340636 | "Vp67w-thfGo3svpBM-9EDQkff5gESOo0HUgPv8fO5JY" |
| _csrf/https-photo_rate_389893 | "_hO6UvJlt19vqZyZQJPWElkGISC17fgkIzwCJbm54oY" |
| _csrf/https-photo_rate_391252 | "OOvyes7J2Ida3H4QHXnx_AqZ--GM5CfM0RWwzhAOy8M" |
| _csrf/https-photo_rate_391284 | "zAHCFtT5mLziuhWrldCifJQNwr2XOBzQotTMDivFPYM" |
| _csrf/https-photo_rate_393456 | "iey5VGK8XN3Uo03EsD-nOe5tN4cAA0thG18tr9V8k4E" |
| _csrf/https-photo_rate_413766 | "hjy2N8JMungaiDzx7ByIUw5l44uZhpFn1cvqP0E3EiA" |
| _csrf/https-photo_rate_432993 | "QjevI0-ECyiJWzjg8J29UCjncMRDPkG9tEcLSp2G1lY" |
| _csrf/https-photo_rate_475857 | "0BC8pWchmRJDTazAkLjGCzKlwSnlWkbjmAFEeLUTeCI" |
| _csrf/https-photo_rate_68336 | "wxdW-rNVha6s8CtOI0vEGFLotcUjZ97OUA1tvGEUqD8" |
| _csrf/https-photo_rate_82794 | "Oq8whnlOSCCCFkY7E6XCW1htRd02fl2fKXfnSTCf-Fc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=15b1d1; PHPSESSID=559fbae6860f7bc1f9b07b5959d56fd4" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45014" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778475770 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778475770.3881 |
| REQUEST_URI | "/autor/9577" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |