ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2913" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f46d03" |
| id | "2913" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=aff322eafc96f1eaea365bb544a2514a; main_deauth_profile_token=7ec4c1" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 02:48:55 GMT" |
| location | "/autor/2913/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "afabdb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "aff322eafc96f1eaea365bb544a2514a" |
| main_deauth_profile_token | "7ec4c1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 04:48:29 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 04:48:55 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110677 | "b4yfTsZuCho1oepFJTmpTnH4hDLABopt6Qvvk91fhIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_138461 | "XrPPsEoBUmYpC7WdrZmBj9Ep71btYFXGR06JddP787I" |
| _csrf/https-photo_rate_147349 | "KhKG0WgtCXKagWrr7eaMeQ-ibUZ4chHh7EBTNWUz0jo" |
| _csrf/https-photo_rate_155778 | "dU3K2LkH7cTpprLJmwTC7rDsfRcRblUUMlhxZnr2iG0" |
| _csrf/https-photo_rate_189178 | "iu6u9O13_DNG36eeTJBx1fJ5EPW4cBRzMwPpv4kr32k" |
| _csrf/https-photo_rate_201292 | "b_Tne-zIeQNRPuD2Hf9IRNAz-Qvfg-AfVWvBV_RkQEg" |
| _csrf/https-photo_rate_217019 | "yZd8he_BylPm8m4mszPl4wEMihJoP-Zl66MSyqMfRwI" |
| _csrf/https-photo_rate_227286 | "mHSnzXe4TWOAC06nsN8JcrWADotwdMcuDcaSc7FHnIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_249507 | "2oSj0DQtrU8xxNCMWIspYu04BSIKrdw8WB0p2_YsSgU" |
| _csrf/https-photo_rate_280386 | "rhweQ8uMLtK09z_TXdvNeuYbmdeRR42CDEqotelBARA" |
| _csrf/https-photo_rate_286803 | "9HNzCxFmxjQNy_h1EQPEM5mZF5sH9mmtQrhka4asnd0" |
| _csrf/https-photo_rate_305337 | "yYS3RI03i69ut-0hQLjvfCUjtjy1HdG0PDmhGmx3a14" |
| _csrf/https-photo_rate_306229 | "1LsSrdD_Ilh1w7b_Xpi6gu1iaTxgp0ZX9Nnb_aJ2NqI" |
| _csrf/https-photo_rate_312802 | "Ui6sccDWfRyw9jXKSavEbfvSMb29GUld0mXtA_iJMGw" |
| _csrf/https-photo_rate_326002 | "oHL9oxrAtnvBc878UVQuO_gj0R5Eoi8Xxdb3cr-0Oqw" |
| _csrf/https-photo_rate_326679 | "zP9sbEsURiTWoCMYglFGEjK1nP1tqV6uPHeIB9P0RLk" |
| _csrf/https-photo_rate_328352 | "l4DmiYhQQmFrv8up4tWAh6fP3x6I0BFjw3JAt-lsino" |
| _csrf/https-photo_rate_33582 | "VWx7Q9UNulwYiiu14lf1pytg8pykSSh1M6E3QDDgp5M" |
| _csrf/https-photo_rate_360254 | "WN9kfY2zm4u4vI91vH4xWrDN5YF09EwkZew8EubB-rs" |
| _csrf/https-photo_rate_38417 | "hxRb_a-N_tWihZFalOBrBZyNTQ7ZW0y6hpLPHeGJrME" |
| _csrf/https-photo_rate_391940 | "MlemLW0EAsayPwz7BFFHcpcVPninan1Z4MaBFYPOWYs" |
| _csrf/https-photo_rate_415180 | "sUKoYukRqEtHSAlZtpNJm0pKS6EUcl1hpz7UNwV2ZmM" |
| _csrf/https-photo_rate_415981 | "Mr-gqBKEUJsb1BeS_q59_SP554GwlLuaVCtsZVKwbSY" |
| _csrf/https-photo_rate_451291 | "Mx5z--8Da9RDHHHGUp5pgpfr7aTid_LUCfpncYhy58Q" |
| _csrf/https-photo_rate_45659 | "bZdD_r12Syi7GPTeqQ47nNw2cDosm4WteQSwen60cNY" |
| _csrf/https-photo_rate_476404 | "RUEa0lQl6-6wtY5muDzE9z9PMfgUSdzdeRlWvssgFUw" |
| _csrf/https-photo_rate_56374 | "fRPP_gR-y_ZzoNUIWbK_o3iF64abEuhgGmHydbKHU5c" |
| _csrf/https-photo_rate_58504 | "AWTk6TraitYV4I-qvHeLwSwiW8PPhiz8TYucfHG1uM8" |
| _csrf/https-photo_rate_65284 | "euaCQz_FtarJwsWi2xrRv4J-hlmbd3YN6Nlgv2l8rYk" |
| _csrf/https-photo_rate_67914 | "u9jXAA0iGlbS-qY3e4FuwFlInTUTi6kF7Z1AdaO7aXc" |
| _csrf/https-photo_rate_68758 | "fy8mIavnb-jNDGsfhsPM-jLJXJWiIHa1SGGdjzHqy58" |
| _csrf/https-photo_rate_70062 | "EW1KuzyKotNoYfmDnkIbSbtYVGP84vtf04BLm3TTcmE" |
| _csrf/https-photo_rate_83379 | "E2UkIDhJOXKnE82oEI-p8PG7BnG50eCW4y3Zv1jSJRA" |
| _csrf/https-photo_rate_86698 | "xPrK5hgNaO7yFL3xcvpvpQ4jfuW152CMskCF-A4r5Ss" |
| _csrf/https-photo_rate_91506 | "pX9UylWCuj26t3ioetFO_ae2xEPtHZ-qNyltFeeEwhc" |
| _csrf/https-photo_rate_93459 | "SSh96irC1fKRL7odtA3MZbwdrclw3dHs9EHT9SEAg9E" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=aff322eafc96f1eaea365bb544a2514a; main_deauth_profile_token=7ec4c1" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "15114" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778467735 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778467735.7543 |
| REQUEST_URI | "/autor/2913" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |