ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3347" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "41081c" |
| id | "3347" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=541bda; PHPSESSID=ab7b524eef0a7284cde5fcaee22bcf53" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:59:39 GMT" |
| location | "/autor/3347/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "affd01" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ab7b524eef0a7284cde5fcaee22bcf53" |
| main_deauth_profile_token | "541bda" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:59:23 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:59:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104737 | "KsU8o3qGckLM7SmnxoOFvruFUhi0P5lzUkphggSgaJA" |
| _csrf/https-photo_rate_124986 | "o_a--cXMtv57ZSNE2dhQjQUXiC4MWfuN2NXeWmq6How" |
| _csrf/https-photo_rate_126450 | "2_m_yTtO7hiQ9VxMBYOXse6DLyqxTckT3JPDff9RyX4" |
| _csrf/https-photo_rate_134060 | "loaWZ1O1P50rz4x2zqy7T0Z6o3XdPl0VezP0j6bSQPs" |
| _csrf/https-photo_rate_134570 | "Ak5RZpI4tz86xcktP2VUUqFQLV6Fm4pCLIJILN7io44" |
| _csrf/https-photo_rate_138781 | "GtF0VZlUioPxlkkv58tuWn4YQlpA6_-bXSDG4kq32-o" |
| _csrf/https-photo_rate_144126 | "Sjaj4bA4zPU4uSR_sYFRZleZhxL3KOyiUM-gP49FdcE" |
| _csrf/https-photo_rate_149150 | "9SA3_H9DxuMp58SGhPz6WpdpOiG1VOtfanqhbyRYhjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_184055 | "qY4ke1pDshdl25FHbK8109kBQSsAcdNLo7M7gGBUtOk" |
| _csrf/https-photo_rate_219104 | "nl-pTgPkmOTKVKBjeJDtuJMYheDpPfBpsYb14YhjIBE" |
| _csrf/https-photo_rate_223057 | "rviSaAAnfM5l8twop7A2g2YB_qcW-t_frPbJSdV6aGg" |
| _csrf/https-photo_rate_226291 | "OTsMx1YcdWSwlEUWx5gwGF3IGLKJ5oK5bDxdFPt7KBk" |
| _csrf/https-photo_rate_239714 | "oW5PjicnBwpSDbzy222GJieO0NflXAPaGETB0Wc5Mm4" |
| _csrf/https-photo_rate_274028 | "zm9Zr4_AJZ6FAiYhh6meB5KxBrpMNxnkMERnyKbiF54" |
| _csrf/https-photo_rate_306038 | "PfVOXi890Q3DZXeUPYzoBwgJndpG2F7ccsBdczfILR0" |
| _csrf/https-photo_rate_321531 | "HYHpN-V7oHVN27PasmwrvXKUTN5HLBBfML0cSvWwc2o" |
| _csrf/https-photo_rate_328842 | "OHYtH7fjXqAa4Kh4yy951IEhDiI2nPUAJ63zYauodSc" |
| _csrf/https-photo_rate_345142 | "pLMnowgxVwtjLlyzBs0eBnSh9f9vSC7HhNycu8Rtvn8" |
| _csrf/https-photo_rate_366848 | "aPIeJICx1rUTEeVPO6GlX5kfAwnzaGyhxG6XVgN6rKs" |
| _csrf/https-photo_rate_409320 | "v9eKHxmwg95h1URpMTcGWhyUCNqcmkJ42a0St_oeW2I" |
| _csrf/https-photo_rate_418556 | "kI6Gz3YLmgKCZImP3XSW_nwbCPVryibi9GOM9XzL43E" |
| _csrf/https-photo_rate_452568 | "z5_xE1YW7MtmoaX-afnjx4ZKyfTUtLUUlVmTCFe5bPY" |
| _csrf/https-photo_rate_54365 | "DcTYgAOrZZOGFHCMrVKz--dSK-5OZq_cn0N660jLHlI" |
| _csrf/https-photo_rate_92632 | "37mvya_lFbKBe3PrCPkZQMBNGK7kiay_evOaWv0onj0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=541bda; PHPSESSID=ab7b524eef0a7284cde5fcaee22bcf53" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61040" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457579 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457579.9824 |
| REQUEST_URI | "/autor/3347" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |