ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4675" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "2caf1d" |
| id | "4675" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=472948; PHPSESSID=b4bb4f24e98ed27529045e1f6b34512c" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/40649.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 22:22:43 GMT" |
| location | "/autor/4675/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b0f11d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "b4bb4f24e98ed27529045e1f6b34512c" |
| main_deauth_profile_token | "472948" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 00:20:19 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 00:22:42 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_245777 | "OsymVow7R-TKQWGw9BHqcQb_DBsAir_y_Gz3O-uR0Lo" |
| _csrf/https-photo_rate_291705 | "N7uHv3VUzHV893qFb2O0H7hOs--lnOD-JH9AZNPdixM" |
| _csrf/https-photo_rate_461377 | "TCBMco97ECTlrMFvilZQSXoo8D7c0dkckhT5igkifPw" |
| _csrf/https-photo_rate_461378 | "muHzAZMM0bQcy7iofqZ6m4KbdHx5UPKSezWnn93HQsY" |
| _csrf/https-photo_rate_461379 | "KQTF-bNUDfRCMEH2IS7-Oq1FeAkYbzUcfVWq0amzgF4" |
| _csrf/https-photo_rate_461380 | "VJPHZZAgYlPR9jQrKhLjx5K93FcfPEtYuLCSu0WVRYI" |
| _csrf/https-photo_rate_461381 | "qOg1cFDH5xhbywShhw3G6rJC08hK6LlTzhn3fnjDF8s" |
| _csrf/https-photo_rate_461382 | "0WrOv-yE-tEn_JCrFbCyhDKvB7yMhkvJpUYGqW0kGHE" |
| _csrf/https-photo_rate_461383 | "1CNVebb50RFfej11-tz0TUi0vHj0EEhVr357faeFEpM" |
| _csrf/https-photo_rate_461384 | "yZf-aoEbLxkbFO5aspT_TOG421LGlwOXKsWmm1g7WRg" |
| _csrf/https-photo_rate_461385 | "YqvUZQ9bW9TZ2W7kOCUt7xcIiA6yrOzDdvVa99rt-G4" |
| _csrf/https-photo_rate_461386 | "eFFUWI19LsrmhfJjYN2aVUS8jm5PnPc9VgjHCqX-LNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_461387 | "LM0Xqmrt9eyUJntzXFwsrqyu56GLw2R6hQYy7HPZ6Sc" |
| _csrf/https-photo_rate_461388 | "00CC-vnKctY5Tf8LjGlwqe0uYLen36JgnVbSlxt9rRE" |
| _csrf/https-photo_rate_461389 | "bGnLP-mXUJYJUIAa1vE79VlgCqdfia6qbIu7vZtzC5g" |
| _csrf/https-photo_rate_461390 | "6Bn_TzHXPdxh8BzW2F6-63YT_c0g3s3uPl5sIGpBB64" |
| _csrf/https-photo_rate_461391 | "V6tcaun2aETSc8HR3uZ2MxeluUKnzpT2UxeOeO3mFK4" |
| _csrf/https-photo_rate_461392 | "2tPM7hpy_MRYATFw8fgZU5ZQ0JbxyY5F4-kMJYhqZGE" |
| _csrf/https-photo_rate_461393 | "uMqPeBKce8blhVxJbv0J-yMby7rSIg-rA4yuGF-ckKc" |
| _csrf/https-photo_rate_461394 | "nSvsPMAEocE8Br0g07IyY3-m1atixDHCBEtIGPwX6Eo" |
| _csrf/https-photo_rate_466806 | "TEAxbr7SIJBY48mESaxleNAcoDpasY3SwhHj7XjR75Q" |
| _csrf/https-photo_rate_466807 | "30QoSnPdiKdd0UxbYm4q9NkJSWM6Fw7PEuwIr0_kk5M" |
| _csrf/https-photo_rate_466808 | "Ck5pbiZDxexopoUMSKg-OU1YzFRTWsw-0cpBk6dkLN4" |
| _csrf/https-photo_rate_466810 | "hV7ahaTEHQHpG7ypczcGGCtmwFj-iQhpZEQ0n73m7dk" |
| _csrf/https-photo_rate_466811 | "Trf62wLawYVSf12bA86Rf4g5dgO-W0LZRZd2Nz2ZvzM" |
| _csrf/https-photo_rate_466812 | "f0cP3wiefO_EpbGMdapYkD3NrcT8WYn8kjoGugc2iqw" |
| _csrf/https-photo_rate_466814 | "pp4MABi4qSGdAiZYSsgQTSzF9_er-jyqd63OjSJNQCo" |
| _csrf/https-photo_rate_466817 | "238lNZ10hgmS4R4pJZ97GRMHW6o6qusIL0ttkcBQesg" |
| _csrf/https-photo_rate_466822 | "PKGHOkGm6lqyLqUPzIxKADjThzX5AwKtE8jTTV2RtJM" |
| _csrf/https-photo_rate_466823 | "QQqpWGMoZkgnLS6I_ekir6z4FBVGQHWSs-sb5038Dq8" |
| _csrf/https-photo_rate_466824 | "d3xik3FEQG8-Z4KKfuBiWCPG3D9Gu0IhaFerFGDqbus" |
| _csrf/https-photo_rate_466825 | "E_uyWlTSO1hMxBEsOGvrwphZ3HJMMoOwAffRR1_VuvI" |
| _csrf/https-photo_rate_466826 | "RxCNpLfrOeRamsJTDB24kBCW48S8drZwUM87joQqoQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_466828 | "whw0X4AR2S7JYfj3qd2Eszv4-NavCTbKlfdz-zF1cxU" |
| _csrf/https-photo_rate_466829 | "J55SbyVmmQ3k3dUeGDVY5zuvaK7IPeUNFAIWnIaoLWw" |
| _csrf/https-photo_rate_466830 | "X62mQspwvVR8zpqr4INRz_QxRKvimZ-mFEXH-t8XLso" |
| _csrf/https-photo_rate_466832 | "QAw-8edm8xPr9FUobPa7oL6B0AvKJzfVEUpVL7pm36o" |
| _csrf/https-photo_rate_466833 | "eP6l_lntMOOufg5Qq7i3YjvkWBKkco_ZHihD2FFHgQo" |
| _csrf/https-photo_rate_466834 | "r2--glXM7WK5u6-zIFi06dAu-aUmFEF_yk_zDm-eapM" |
| _csrf/https-photo_rate_55054 | "P2NqAh30jbT3tv9r0Dlr4tStGXemV2BjHHxZOjzAkEw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=472948; PHPSESSID=b4bb4f24e98ed27529045e1f6b34512c" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/40649.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "53998" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778538163 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778538163.1203 |
| REQUEST_URI | "/autor/4675" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |