ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "35" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5476f9" |
| id | "35" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=4bf89b; PHPSESSID=c63d861fcff9e87e23a48a52d04338eb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:56:51 GMT" |
| location | "/autor/35/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b16ef7" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c63d861fcff9e87e23a48a52d04338eb" |
| main_deauth_profile_token | "4bf89b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:56:22 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:56:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_166351 | "5XI_gHGvg9-pkMrpaWB93OafdBExaJRlOBvNwP9Eekg" |
| _csrf/https-photo_rate_169656 | "jnr3ZdYQvmP3xh5K61gphy72caMmjFeCY6Dt80FnY7k" |
| _csrf/https-photo_rate_174352 | "EUocKZBjhVEEfKP7OorvdUY5yU3lIwoDVO8Wl4qJwq0" |
| _csrf/https-photo_rate_178247 | "AGCLcJZNBdNUsCJzTe0uK1OkI-8vUoBWrj_WlnKNFQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_181585 | "LccW6jRO6vN1e0B-BxkWqmI04Q6pocHcOKhxKZDCihk" |
| _csrf/https-photo_rate_209686 | "uRI3ftU1Fh07CRchgPsHmGa6ygrXYXD8XvA42OlZtcA" |
| _csrf/https-photo_rate_224932 | "e8GWNUifsp70_vWoByzo71LpUkaRZhc9yd0b3M-E_0c" |
| _csrf/https-photo_rate_240663 | "s5wICivUIkjA7WRpxMegPVc4DH6SbcTzBgYOWwcom-g" |
| _csrf/https-photo_rate_27682 | "Q99o82RrrcqeHopjskhfMigYmRvyl_X-VXGd64GWsds" |
| _csrf/https-photo_rate_286183 | "QrayMZxqqu5rDvJU5mqaTdsTOWN8VNmUctx6dgEmVWs" |
| _csrf/https-photo_rate_29258 | "xH6TjBRP_YMZGIhbJFcmk5LyKCSjfL6vPqvPlSoLAUs" |
| _csrf/https-photo_rate_306377 | "GR_JFhpe6aDRf1uGBVc6YzSHgsE1U4g-9mQNsuhgXMA" |
| _csrf/https-photo_rate_307255 | "OnzDe7Ek51S1d7wvgPdKxwoOFepJQYls9Ae33bCXg24" |
| _csrf/https-photo_rate_308263 | "GJ5sI1nBI89ZxQ_tyNue6xaeGcaE5dvm2sCeI0fGo8g" |
| _csrf/https-photo_rate_334243 | "xO_-IKLzx3uHP4ng7cnt5ITF7Qxe92bcOLs-tBXJxIA" |
| _csrf/https-photo_rate_337155 | "WtaOzj9FmpC-b5PKm7NicMOstTKh2ITTt7E0x79T0Yo" |
| _csrf/https-photo_rate_355199 | "IgduGBHPZwpJk_IOgo-AspPnooWRNAkBhHM9-QIGQxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_368335 | "bb67OXtIBVs5Przhbiq9Vn18hVbDMcToBTpaZPHAaeo" |
| _csrf/https-photo_rate_38415 | "RIswqqrGXgDkZUp-Dyewzwk-UO5Hfht2wgjUSTlhlls" |
| _csrf/https-photo_rate_385286 | "9kmzDCbzltPSPagcU4XmRfPmaUXCK0vJRdsZFMNKfHk" |
| _csrf/https-photo_rate_397772 | "XGv7EZfuRYUNPLFIl1DfM1vavnsByA_NnxDrVsKxR5w" |
| _csrf/https-photo_rate_397797 | "WWjFofu-XyPLBJgw2KrUOP3m9JaZ2h9JLz3C3ZGmZCI" |
| _csrf/https-photo_rate_398034 | "A5LhpaQIYKgzsfSNz2dDXC_ew3hBvf966JF3ewGWTrY" |
| _csrf/https-photo_rate_412754 | "61hML8czFHqLpmO9ikuaUl6Ru1p8V8S-fgQO7r-w6cA" |
| _csrf/https-photo_rate_418771 | "VNA7SlFCys4imMm7kzYptSj3Q94rrpzdoG93qfKane0" |
| _csrf/https-photo_rate_422643 | "49ESIagK3iZyWCtK55uMoBOkT-q5keSj4HJt8rRkyf0" |
| _csrf/https-photo_rate_42599 | "rO6oniDbwKBeqr7PPcr2NWQriyh87WM8df8zKCtqZCg" |
| _csrf/https-photo_rate_44852 | "xWIbKEzVc4sTnsTUqan1OB9NZEbRAOMeebHnLMrBIKU" |
| _csrf/https-photo_rate_477265 | "z3isXXclrXqN31J_ahyCShlGr6mn-M-FuyBaZpQLPe0" |
| _csrf/https-photo_rate_50176 | "PeqRvY6uDlPM68qPHh_Beo0MZpNKLEqBRdnedvXA5Ug" |
| _csrf/https-photo_rate_68503 | "jrWhoMiWcocumQh-0AB_4R-VG7coezCDLwkwS4kUke8" |
| _csrf/https-photo_rate_70053 | "L_JGOb2HKw2zOAs9BJ78rdLXSgRz2m-NOq_9FXDxanY" |
| _csrf/https-photo_rate_71495 | "0lO9vYwIJCdK_lKD3VJUJSYkYPh_l_-0VNQO_kUXBGU" |
| _csrf/https-photo_rate_74288 | "X8zI5nbWu2ZJS3zo6SwIjMGV4dvCihzUND5YYH1Fqpg" |
| _csrf/https-photo_rate_75112 | "b3oOPahi7Vwd0wR9Iede16_O4AJ2MePI4zjpL_-KUp0" |
| _csrf/https-photo_rate_75879 | "g_d6Pf90YtiLI0tQur2OjBORm7SgJmjqmw1XQssqGDA" |
| _csrf/https-photo_rate_7890 | "88CBcDVsu4Ba1sd0sllQCEHFirKKPKAGk1IwYkcremk" |
| _csrf/https-photo_rate_79990 | "B6lfTQYtEIOZolRcnp2WN9Qh9H7UicUCYI5AulxLR6c" |
| _csrf/https-photo_rate_84299 | "mXnbUKi2vPgatpmHxPxc1jEZh74YFlo6Fo34hMBbniQ" |
| _csrf/https-photo_rate_87601 | "Fg1o0gcaTED1HTtH-b0VSpon5JPkg19wfRasMwA7mnk" |
| _csrf/https-photo_rate_97613 | "oUp4dg1qvx84yekF6EWf3_bM5-XF38-tqcPXMyxdrfw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=4bf89b; PHPSESSID=c63d861fcff9e87e23a48a52d04338eb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "24607" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778457411 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778457411.1233 |
| REQUEST_URI | "/autor/35" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |