ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "18094" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "34d5d0" |
| id | "18094" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=24ae61; PHPSESSID=55d81af16bf87395d6b608a4ae97544a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 14:23:15 GMT" |
| location | "/autor/18094/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b29bf8" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "55d81af16bf87395d6b608a4ae97544a" |
| main_deauth_profile_token | "24ae61" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 16:22:57 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 16:23:15 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111881 | "UGTJ2XN0LX4LdDUnzss1HXpcgGO9BR1AzbC1-iFil1k" |
| _csrf/https-photo_rate_127921 | "ZMAEiM7r2-vetOOTroXFxPAbDxCGCB2uhhZ8aDFf5is" |
| _csrf/https-photo_rate_151222 | "t_YoTigBRNiWdKHygKLvpw1G4JcOcGc0aOS2NfW0QxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_151653 | "fWzsuaNGJql5vFiNLduGaFjU-co9iV7BhhCO9DgurlA" |
| _csrf/https-photo_rate_152528 | "S35vZJceVIiGyxkqkBbQQz1gGcOZWn6MxTlJ9RcEQCs" |
| _csrf/https-photo_rate_152646 | "1cdgRCjAISOvp_Cf_yMl4DU6o6DJQR1Bvsu7raWUX0g" |
| _csrf/https-photo_rate_152787 | "tyYZ7Gf4RrgFG4Kr-nCaSVy3qwbezrHPAl4-cNzvLDY" |
| _csrf/https-photo_rate_153025 | "ttIqw16wDyN5GwXJMLhEYlq5evDzjxlpP6Ef0DcMlsM" |
| _csrf/https-photo_rate_153929 | "m_Ts551mwAIdV9_XjqTZY2G0WKEoQhXVatjSgcjLUlU" |
| _csrf/https-photo_rate_154515 | "OUHMRH9qmi6zwh1rylAdIM6tYgkoD4OmCs_usLhNKuE" |
| _csrf/https-photo_rate_155932 | "MLWEZyeykEtcL6-zH6JGcGMLeKfoj3lMWL_B3WpkBgM" |
| _csrf/https-photo_rate_157426 | "aUW8IMdYiC6HsMhTMQNnyyR__k16gZoQDif45JBE8a4" |
| _csrf/https-photo_rate_162038 | "h3yIPr8OxTeokxWBjYHdYn7bj2zLDD5ePdy_iB-vnJM" |
| _csrf/https-photo_rate_193300 | "Cl1vh3uQqrJR5WegqO9VtgJztyPXv54qHZGZQ1MziB8" |
| _csrf/https-photo_rate_217399 | "0OdTSp6s-roaX5Syp5keCPu_ZH1haDfYSyJeUqP-oQA" |
| _csrf/https-photo_rate_221438 | "tL-0tI0I8YL5efl_DUlcn5kosmcv-P-MTZ4bJXZjIdE" |
| _csrf/https-photo_rate_224156 | "xuWbHXLUM2fZ4xtQEV-pwXLZJ6VvJr5KEZwLxU8zmeI" |
| _csrf/https-photo_rate_244213 | "hSTE-YG30XSvjdHNlIqrWjP1RCyfIyTtzUxPBsNLFLw" |
| _csrf/https-photo_rate_244738 | "drvJL6v7qVM4VtFdNl28FuTwbHjSNi_ZfSomJnfaomo" |
| _csrf/https-photo_rate_247037 | "tX-KEOAr87Jxda4eIKIcn_w90f1xbU0WQTYLwYy0VHU" |
| _csrf/https-photo_rate_253874 | "4yBxwc0XUzhLTSWU5jeMdwLaFYpKwhNvxOvphQIMugE" |
| _csrf/https-photo_rate_261418 | "uf483Vvxp7tgkshzZc1HCsgK2_erYlgN3aUlDl1BPgE" |
| _csrf/https-photo_rate_263859 | "usbFyqdAqWy2QQBh4yVH8tlcqwpiv4ykCZ8QbxNniXU" |
| _csrf/https-photo_rate_269418 | "djTmG1Tx7YtpR8KCxFu2Ho6YvqXmCGSMmjeCChk5Vro" |
| _csrf/https-photo_rate_271281 | "5gmVoqJ1-vjynkyL4ol8Gs4DIhNG44DNDfMHLZmmi7o" |
| _csrf/https-photo_rate_277037 | "ofRrNaT4lZK9nzuPipTMn5jBvTkeO99IHh6DTNfvCqg" |
| _csrf/https-photo_rate_282521 | "ItHp4IgXMJXPuXRCaUlLZ6GiMFaRUkFnKgxjmDiP2t0" |
| _csrf/https-photo_rate_285868 | "Enc6QzVTvpS_i8QiQh8EAF4vZmmg9I0OCqYRsLzQf1A" |
| _csrf/https-photo_rate_305921 | "TUgMC_lUE7Q-6Xwsw3dNoSbi7nrCXtgSwEWzoy_-fFQ" |
| _csrf/https-photo_rate_308300 | "pQtvE1jjk_6EKIK3puMBObtbtA4VWth3i6WfhKfDAVg" |
| _csrf/https-photo_rate_318861 | "bFmeJJTP47sXtMNNOdYkdpubAiGMnsrHxs00-jeY_tE" |
| _csrf/https-photo_rate_371038 | "yHy3tB1sj0jyJGK_vxWU8OKU1gcHPFAuR1Gk8XXdW9g" |
| _csrf/https-photo_rate_371991 | "GC9fGrAZSq8CjAEOnTVHTw5mQz5nAp4uXncQWtHt-eQ" |
| _csrf/https-photo_rate_379483 | "JdWzr23ggk6v8FV42F4uobymYC9muS9ordRPWJWYEh8" |
| _csrf/https-photo_rate_400821 | "sst3IJ5i5T-338_wreWgT976uSlgkSnbD89CYnZEsOE" |
| _csrf/https-photo_rate_424623 | "QK1ZJZeuaCi57b6X67w_xcK_v_EUq6yvSuAjpFPuX6g" |
| _csrf/https-photo_rate_431921 | "R1PoqRnEb9AppsFJ3WdS-sKabyi-QlZC37bYyQGoZxE" |
| _csrf/https-photo_rate_452900 | "NlPWNI3CqEz3IgfqPZ-BfHvawD8t4e8W4q2gPFH-0zA" |
| _csrf/https-photo_rate_463037 | "BVvgDz71CAeiacLsbd-Jl2t7D8_dqGUJUMKvaalh6zM" |
| _csrf/https-photo_rate_471454 | "ie28gwri5Z8ZlEnYJYTxs8t9FuNwix5eOUZp_34DyQU" |
| _csrf/https-photo_rate_472757 | "FCMT7ZzcHsyhK-3__cTHTE0t5aaVO4Yl_CH2EO4mKpI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=24ae61; PHPSESSID=55d81af16bf87395d6b608a4ae97544a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "57769" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778595795 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778595795.1995 |
| REQUEST_URI | "/autor/18094" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |