ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "17070" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "165cef" |
| id | "17070" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=4aa273; PHPSESSID=7902734c80d97a0c59f83f76e58345db" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 19:34:46 GMT" |
| location | "/autor/17070/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b59241" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7902734c80d97a0c59f83f76e58345db" |
| main_deauth_profile_token | "4aa273" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 21:34:18 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 21:34:46 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_104473 | "zseTKp_NG-Iini0BHokWL1boIFIdn34IwSmvBPLj9Lg" |
| _csrf/https-photo_rate_112330 | "Udf_hKB4-f1uiyqojEjWmB5jawdlWxFb_7sZWYrCLTU" |
| _csrf/https-photo_rate_134573 | "RSFJCrj-yh-Np-yMfQqm--jSGgwgjBWFknL9VVc2FLo" |
| _csrf/https-photo_rate_153029 | "nKnNlBAYZjIjd249N7Hu3je_V0BFTcNfPPQU4VsiFv0" |
| _csrf/https-photo_rate_155049 | "rx95PnP6glzFMWsOcphqJpfktGvz_pDIFXpBQzpFfu8" |
| _csrf/https-photo_rate_172042 | "hFqyF9hfuk0lsBTnF6vZV9Ln0Ke_tw1SBldmffYl4GA" |
| _csrf/https-photo_rate_173473 | "JUFXalenOKk5HLN_UeF7jWdkyx4YU2COSFMG9IzPs_w" |
| _csrf/https-photo_rate_176938 | "H2gxI-E3kWtiGEfkJqZTGRR5pQQRaMKtjlhrEThs-cg" |
| _csrf/https-photo_rate_182221 | "ctFmMfCUiB-kAee-bfZBDo9bFfkwBaiIH4kkpr-uJsA" |
| _csrf/https-photo_rate_188621 | "3y9bk1BEIiLgTKBwTBVK8O4ujZj5HGDMasyQLyyG-eI" |
| _csrf/https-photo_rate_217777 | "ZVv2iwpAJOOckCXyNwBZB9ZRw315bZkmx_QPtDeg6pc" |
| _csrf/https-photo_rate_232627 | "8X3nv5tzuqEteEjGGv9xNVMXxutmzZzhT7hq6nvV6p4" |
| _csrf/https-photo_rate_261568 | "EQ73M63bXIl4hyvJf4sJsUuSc-359ZCV8cPn7cVsYPo" |
| _csrf/https-photo_rate_262060 | "v_fOnlKUPB7SavfDMUPF86Rb3C9eVE940XnGE4cAu7s" |
| _csrf/https-photo_rate_266630 | "P1sKTbCHAgZmUADQYub2PMoy_wZQkBL9uYPzpcUGmro" |
| _csrf/https-photo_rate_272766 | "oY_oiW6E9tf46i48_HkVrZdYOn_Liedj8mtR8uLczUc" |
| _csrf/https-photo_rate_342451 | "Rn68t2I3fkm6ImA-0DFS76Z3nIBNJM1YyQy8qH5EiwE" |
| _csrf/https-photo_rate_361581 | "g_wcrTI3LWrDf6p2CwkDLgy6jm8olD-7gkfiKVrgyb0" |
| _csrf/https-photo_rate_375999 | "MvXRF2SodWs3S0i5PBRX8k72PJfplZEhB7W1Jwev980" |
| _csrf/https-photo_rate_406900 | "uhphynLXc9O41k-tLjdWQ1r-CPh51oA73BGXPv5mWxc" |
| _csrf/https-photo_rate_407508 | "Np81rv_Ez8nkwingHvvdJAj-www7FL9oXGYzl2JOh68" |
| _csrf/https-photo_rate_441373 | "MAeruTTdpckwW-yq8C85Ntavo25V4yr2hl9YFjHO5BE" |
| _csrf/https-photo_rate_4639 | "qiLbloa64WU-1J_k5RDTa1zHJYUN7ZUFr3pCc-JGY7I" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=4aa273; PHPSESSID=7902734c80d97a0c59f83f76e58345db" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "48645" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778528086 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778528086.8025 |
| REQUEST_URI | "/autor/17070" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |