ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8445" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "cde075" |
| id | "8445" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7ed22e; PHPSESSID=20611093cfcaaf2deffafd38b77c06e6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 22:37:15 GMT" |
| location | "/autor/8445/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b6730f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "20611093cfcaaf2deffafd38b77c06e6" |
| main_deauth_profile_token | "7ed22e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 00:36:53 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 00:37:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108388 | "dXdLNTAT9TDA4ZPpv-aE5JfKwHkJgRNyP2W2Xkcire4" |
| _csrf/https-photo_rate_109599 | "dBWqMdDSqSBcSnCh4_py2T5bJAPOr71ix7XsdjPB2Ig" |
| _csrf/https-photo_rate_110825 | "1SHgQ4b9n7oGgOEMTF747kg9zLiV6oPCdBK9fAlQKFE" |
| _csrf/https-photo_rate_119535 | "ugH3DqtH3abIvIzS4R41uGdaVpQMxjHdAxUYusMwA9s" |
| _csrf/https-photo_rate_134189 | "lu9nke5G0tAHQD2TyZiY_RLrQaAhU2vUdKqFZnKfzAs" |
| _csrf/https-photo_rate_156246 | "DR29i5sPkFdrGt9_4s_dFaNbmKzrqpBCAKOrq00rSo8" |
| _csrf/https-photo_rate_163374 | "G7Dlg6ah-bHKvIk7WuexLGpRCzeumYE25hkJtXLnNUM" |
| _csrf/https-photo_rate_186172 | "KtVXCeAQNejBcszPWbymrM8zG5UzL4s_y9WLIx2Shs0" |
| _csrf/https-photo_rate_200692 | "AgUY1AudKw005wp7t34_QIq5rvInWvqv_k1geqymVy0" |
| _csrf/https-photo_rate_204199 | "0bNQgOZWZRdIAFo1alTXeEbhvzfXusEsVOfScRiNKX0" |
| _csrf/https-photo_rate_204840 | "WVdyduChRs4q_qatt2sNoR8uhuEpwpPJAxOsVSvZP4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_223767 | "bTS3qOymzMRwRGusq6nbDymbM42D6-AeVeBPHe9oWbU" |
| _csrf/https-photo_rate_233549 | "xegDnUDKAPBKL7uH53e8mte1QicY4W7VGgXjeji-i7A" |
| _csrf/https-photo_rate_242887 | "5iVMrXTTgRxZXxiV27eRcMxzpDC6hMVdOx9a-XtC68o" |
| _csrf/https-photo_rate_243471 | "0RjdZbLT9QqBcrzSWB1F2h1OSdNUBB4zeizwk0IHltE" |
| _csrf/https-photo_rate_246755 | "ySLDXJNxk8kLAEtfiXzOcsllGiHPj0RCEMuk7FIXBp8" |
| _csrf/https-photo_rate_250042 | "KU69V_SrAdvwIKh-76C43PkefLkmdOB3M6yLapWUvAU" |
| _csrf/https-photo_rate_258109 | "VQGkC_1iSzYVfMxtOtBeUBjdNVyOz84r8jsSY7Mc3FQ" |
| _csrf/https-photo_rate_276599 | "5KegAhCojvuvYrUyn68z9609O6rcaYgq5wyScZnU6zw" |
| _csrf/https-photo_rate_279586 | "23sG7iR5eHiydKauivR9w7BpUXAHeKDanQ7VrLylNeM" |
| _csrf/https-photo_rate_298433 | "qyAdyPoSujWZ1tiKqpqw57mbezFkFP0UZpiQiSIRsx4" |
| _csrf/https-photo_rate_340506 | "mlpWjoJZoQuBSmeZsdmYnsdapVa66ch3AXrLct9trGM" |
| _csrf/https-photo_rate_347986 | "PQ2yVCWnK8Niu2WtBHMmHaB0rjZyFp2sNn2DUUIgIHI" |
| _csrf/https-photo_rate_401268 | "_ckrIz6oFrX4PlqO7IaKeONxmwZ_bhV-QtLxOpcrl7M" |
| _csrf/https-photo_rate_403025 | "f7Dvaw9ZuzYMWbCJnIYDbq2NpM1OXzP-P4nCgFWL1L0" |
| _csrf/https-photo_rate_418361 | "m7GpyYx46t-uxUN_KmuCM36Y87MnaOumDmeldEm1O4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_430176 | "N5lUliKbRJJTxod6bZK3IJ_Gtu1E7ZgcsdOgZGVAJmU" |
| _csrf/https-photo_rate_451892 | "5-V-2Cw0qLxRELFCnBxjoPzKqqEbFqm9DzOsHeKz6JQ" |
| _csrf/https-photo_rate_476863 | "0hUMcNB_Sq5NKFHj4cnGPoNjBsfr6IlDInA_JZEu_nI" |
| _csrf/https-photo_rate_71718 | "FsCpc19KmjpPtqKBJSAn42p9bkC8w_OQcg6-v0MZJ3s" |
| _csrf/https-photo_rate_83670 | "7fRZBuLOSEkw29s-FGVKh4INxq6yfZOUGjtS6yGSaXI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7ed22e; PHPSESSID=20611093cfcaaf2deffafd38b77c06e6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "61083" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778452635 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778452635.0647 |
| REQUEST_URI | "/autor/8445" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |