FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "8686" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "284967" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a601b3" |
| id | "284967" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=8350f8; PHPSESSID=510e8acf36b27a8aa41bf8a771df6d19" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 14:39:21 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b6b6a6" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "510e8acf36b27a8aa41bf8a771df6d19" |
| main_deauth_profile_token | "8350f8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 16:38:45 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 16:39:21 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_129038 | "hqR-BQcyXofV97DWOBC2Pc1KNfq0WVePnK9gGPglJeE" |
| _csrf/https-photo_rate_130966 | "7GfCOzwzlrkutYGWL5D3R4rUdL8py8BmYcLQvUAN668" |
| _csrf/https-photo_rate_142654 | "h-QqBEZrm8lZTYEfiIkMFEC1VukCiix0EoT5k_ZIp0E" |
| _csrf/https-photo_rate_151725 | "z8gbRI4hXJnKa4-YPLMWEwG4kAS2Lvmlyf1Dnb4UWYM" |
| _csrf/https-photo_rate_154008 | "yuS3mLJ33BQeW2ABaDvhpwJxF8J-aj1BTcst3ualFe4" |
| _csrf/https-photo_rate_155862 | "wtu0DnYNtfSmo4t-uHaYXy1f9yz7la1U1ORz_YHS0Sg" |
| _csrf/https-photo_rate_158861 | "ValUUBCUb3d0kfuHjGDMQ63Xvf1X-fQm3uDuzrGaQgU" |
| _csrf/https-photo_rate_163184 | "UjAR2TB1GDQ0kpHU3D2vcWghV--6RTaucll5BFOa6SQ" |
| _csrf/https-photo_rate_168257 | "yg4BpkLHipGQY_T9dL_llUgwIRTf3O-N6ofknlrXnfM" |
| _csrf/https-photo_rate_17153 | "leJm6MRRLOHFOq5Pssi0f5DoOXmSVHEYZp-Wih4H1js" |
| _csrf/https-photo_rate_174509 | "F3lnETaw2NXOQLKCQILfYApjN1MI9nnkzEd8zPc54Sc" |
| _csrf/https-photo_rate_177270 | "94zA1djK7eEDuwULoFrxcycce1zKV0Fi7rQnlXDvgE4" |
| _csrf/https-photo_rate_195502 | "xM-4vjlQLVHKDMEMbYlqggVv0nEUU-4kOOWqdhwpyPE" |
| _csrf/https-photo_rate_212191 | "tRLo9yavV2j7actnHL6jhcpgqPiEqhE43wi2kfxw8OE" |
| _csrf/https-photo_rate_222239 | "tMtoIQVMf78z2JPdH4aiVRB1UX1o0FRqU7eeC8YjrD0" |
| _csrf/https-photo_rate_260630 | "Wdg7iTCRgfvkyMmTukcuABFhjefQ3CcUPcGUHrJYnK8" |
| _csrf/https-photo_rate_261996 | "qSNbEKRH9xlJUKX4yXYEiySV3KO-VzICLE02wiC7le8" |
| _csrf/https-photo_rate_273641 | "KV2aLccsU2o5JPKMISOjVjIkjpVs1h61lHCnTzlit6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_273951 | "FUHSC6bUb-dJpJDBq9BmQLka-jo9aO0zwLSfLY94C5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_274274 | "mg-PcK5w8CJMJFF9mq0-Rh7p0wbOL7AB8mqqTdQXugQ" |
| _csrf/https-photo_rate_297391 | "C53L2QeqiwMkj3I9fDUse_qK_qaWd-S-eUNfaeuB6O4" |
| _csrf/https-photo_rate_311703 | "gN806b0SfIKVv4lIKhB-xz-ntEPNs9eeGYieN4jSeGM" |
| _csrf/https-photo_rate_312040 | "DO4cmT_wVMaV64rkXfJtHkQZOYaSGV2-ciiqdlQb17I" |
| _csrf/https-photo_rate_316133 | "EXf6rUVcgI-2zV65zXf9zfD79GCw-no0oiOEQ3ArIVY" |
| _csrf/https-photo_rate_317978 | "WjSKgBVdbvafFVEOvcrKMsCTSyp4k39OUTiBV_gxAqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_321207 | "Fq6mx6z8mbXuNegzOe3shS0NzW1serrLv3VRRWWYoA0" |
| _csrf/https-photo_rate_328485 | "jljezuTmg9rMBoxMCHF5jaxYKFN8dj5pJ7lF-BRVAYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_333555 | "iWyVpzcTI8V3DNNlJWD_BCrZa81vYzVZZ3tIM-ZnBjM" |
| _csrf/https-photo_rate_346024 | "Tsm-No-jjGwbeu-q48EBFBsfibPyjErjzQEvoNAWYsw" |
| _csrf/https-photo_rate_348900 | "bhLhZ113nbAIyNb02UBteR6tyEtIYO_DJHclschPUa0" |
| _csrf/https-photo_rate_354644 | "JzuY_oRzUH3ntZqLboVy9FtRFbcJI2cpr_hFEKwOxdw" |
| _csrf/https-photo_rate_358572 | "hnrsGQl7U6OA_fVhvAgXW6PpiC3MAT2eHPm5I3uhUiY" |
| _csrf/https-photo_rate_359937 | "JgPaTofwXULgMOit6lK7K3gJAg1ePhpXV5Ie2_e6oPE" |
| _csrf/https-photo_rate_362451 | "73VLLIs-rOnjJqZp42gs_u_iVrCcsrLsCUpycTSbobU" |
| _csrf/https-photo_rate_362643 | "SVrt7Wy2XggA0X4ADlLxQ0FV4O8hftTR2M9nmM7tWm8" |
| _csrf/https-photo_rate_363711 | "g7i5Rxm7p3QQWTgoBhAruYU0v3jMah2DMj2bU4pA6GY" |
| _csrf/https-photo_rate_364315 | "WKgPWAewf_exyz5ocr6GJUVjDu0l_j_dSNoQ8T9zBTM" |
| _csrf/https-photo_rate_365681 | "rbRBpMYhLnTTad3GLnV75oSKqB2dMVVQ05vVNFeTNGY" |
| _csrf/https-photo_rate_370553 | "XBk9H5tQWpMLkCnwSP0kwDZ7tgMeXdD-A0tWiBlsmSA" |
| _csrf/https-photo_rate_377697 | "PKRVNSzsDP5ib-8msTYBA9fVQYymQtZQR3_pu2lgorI" |
| _csrf/https-photo_rate_380223 | "Jueb24jEAchOLJzrzPScrmjrWfM1Fwqg66U_Ntq4vgo" |
| _csrf/https-photo_rate_387835 | "NqkevvdhNiL25dmANcFNNNBmvcmSyPmPPi1MikXFMtw" |
| _csrf/https-photo_rate_392194 | "7-srEjc0KAoaGzBd0PZLhlj9XUh3GdMQ4mgptyObiek" |
| _csrf/https-photo_rate_395153 | "hrLU-Zb88TBwJURCd7tTUlcZ10G13KmZPOisyWMWO4M" |
| _csrf/https-photo_rate_409020 | "IY-tjZcpnGKsixFtdI0cBbOU-7r0NwK8VnQkdwUSeZY" |
| _csrf/https-photo_rate_410574 | "iB7BVt_z7os6-HF4ziwzRl_mPAKpmweILRjcAt6lDBE" |
| _csrf/https-photo_rate_411383 | "ZcQ3PkTCVP4RwTUJoIbrqn-BrBuiTKCxyOz6DYB49o4" |
| _csrf/https-photo_rate_420661 | "wpepvtOgI5-zXQiPED7rcPBdjYQRUf6vrlVlWjtL3M0" |
| _csrf/https-photo_rate_421606 | "CFYU3sz1GcBG17kn3ccxuC_UQZcCHY5XwUB2DboFhe4" |
| _csrf/https-photo_rate_421730 | "g2xCMEBSs9_0hX-xneGJIgtxv1GNzvGbpvMYIVrtP8k" |
| _csrf/https-photo_rate_422839 | "OedX-oewLd1JlpkqboCUKAD8IKlooeaSuFTRjaIbook" |
| _csrf/https-photo_rate_426404 | "NtzzxulmH4uA18RX3o24qVObWZ3QSpQQL3Pb8v-4HFk" |
| _csrf/https-photo_rate_433483 | "UWQyFdiY7lrrlj-1hh-VbmKTf62kLFWJl6N0T40muRM" |
| _csrf/https-photo_rate_441103 | "3QdviMR6JALQFXuhhyido9CjAqLGrwYSIypZhww4ri0" |
| _csrf/https-photo_rate_444665 | "rFXxEImSNhJOfM5kUFhElgL7Tv7-vFVhENqcuzBfhSQ" |
| _csrf/https-photo_rate_444771 | "wiP2HaN7cmd1v2DVI52wL6tu3W8F0uJK_wU--YweHDA" |
| _csrf/https-photo_rate_465141 | "jCdXZLm-nLM3tUBq9ehvmoyM9quPgpj6G0LC1uBdUck" |
| _csrf/https-photo_rate_465382 | "Z_A8T2BtJFE2Q8jqq2Djm1WJP4KWRpdv6vXfHSpCrZY" |
| _csrf/https-photo_rate_54439 | "l658grgdzrb-JPahyzvfQpSbto8A8sOE1ECuFyif71I" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=8350f8; PHPSESSID=510e8acf36b27a8aa41bf8a771df6d19" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=8686" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "52890" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779115161 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779115161.1594 |
| REQUEST_URI | "/foto/284967/fullsize?aut=8686" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |