ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6259" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b123fb" |
| id | "6259" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3d60f1; PHPSESSID=46aae65403c7fef01e5d46eeb8e7ffa2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:55:50 GMT" |
| location | "/autor/6259/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b7119f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "46aae65403c7fef01e5d46eeb8e7ffa2" |
| main_deauth_profile_token | "3d60f1" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:55:12 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:55:50 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_106693 | "nVtErmRQXDx5LLe3wJh9SDuDVHtIV_V3CbxbH6yrsrY" |
| _csrf/https-photo_rate_112942 | "VyJN4D3D4WVqiO2NyKmBWyv5JLHTbOVorr4O1RPyDvk" |
| _csrf/https-photo_rate_121805 | "HZCmTEmc1LpisFAp4yCJPLX-6eNY5_UuPSL5i5XAZAY" |
| _csrf/https-photo_rate_122440 | "AFvKx0xbz4FaxwP6SkLs42xL2xC5ict0k4fr0ppnh6U" |
| _csrf/https-photo_rate_125967 | "55E7MFF1YxsNJ_UYRY4JmoJRW_A1V9Yrz-EcebfhbEM" |
| _csrf/https-photo_rate_126714 | "p-NYOo-w43s8zdQPAFyKO7Bju79bfpelIVjYI4tAK-Q" |
| _csrf/https-photo_rate_128840 | "jglsbOqWBwgMID6vFwxcu_t5Om4OJFEciUpQ0YiMcUw" |
| _csrf/https-photo_rate_132060 | "zrF5PRooTvQy4iezodJ363cxklOOoagnSa0D6sz4eHA" |
| _csrf/https-photo_rate_132643 | "0I6lYCDaP94ZBQgVGCq47N1xkwUKF-XOeV_KU6bY8l4" |
| _csrf/https-photo_rate_135531 | "16S-xf2C3szIvAPGcxs7WRcC2ve1UXi0NUVVtKarIK8" |
| _csrf/https-photo_rate_136670 | "a93dkWvqsRUe5myqFsER6qaAeZJAZBcfVmPFkiRw4rI" |
| _csrf/https-photo_rate_137823 | "7YQqfe11bMGK5c3LTOE4x30NbyjlxO5WYong-W3xlQA" |
| _csrf/https-photo_rate_147027 | "_IvnYbgRgcpHsp9vhTTtektsZfj5MZ25AVh9-k1VyO8" |
| _csrf/https-photo_rate_169195 | "24IPrEipCDSJMILs5AbewDv5F-QkhjRlbTJ2vV6-rRE" |
| _csrf/https-photo_rate_177117 | "8sE_LSfCnPxtHPSSzmY_tz2ErIY6QJoFr1ahavDDRqI" |
| _csrf/https-photo_rate_179631 | "RmrwQ8i4p4kGtFhHyzEWnomFA186ULX3Yho8dtPwr3U" |
| _csrf/https-photo_rate_187511 | "Cg2zAiXZi5dkJ0ViA-2-vjL_5pGCT184NaD2OYH38Rs" |
| _csrf/https-photo_rate_189402 | "8wmgO5Cd-n7n-kWzRfeihB-Ffq6NuSXXqrK7KS14bBU" |
| _csrf/https-photo_rate_205526 | "tJeM9lI8FG_atUU6q78HdxSRu8LctvrH5PLP8EwCmKw" |
| _csrf/https-photo_rate_214078 | "XW4HClq1-UZJYw93K5VutSGnzd_0gDZl1V57p0HdILw" |
| _csrf/https-photo_rate_226379 | "t17EBSofn6nOSXBuxajkPlEBmhTHY3DVOagjRWObvsw" |
| _csrf/https-photo_rate_240117 | "lX5pmhxlOjNiV2MW_4oz3woZ9K-uNgdRdwBC1lQsLvo" |
| _csrf/https-photo_rate_240881 | "fq8s55_5YeeET9StBO75O0rNvLFY1yJcuY449OWSmHA" |
| _csrf/https-photo_rate_242307 | "ohtxwcAUrZsf5t7w-NxEuVPxigTSGAEY5noBxs1Nx_M" |
| _csrf/https-photo_rate_243612 | "N04U6dNIIha8oOuPwgS-EG2jqRScGhfXxDgrokrwG8I" |
| _csrf/https-photo_rate_247575 | "3OVcjgXxR36RYtuj1-QbcKih40kJo2lql4Bku7GkU64" |
| _csrf/https-photo_rate_257269 | "dsaOHkGxw6wWEYUUaqubGGSOVVFRRv61dj4z7CM8new" |
| _csrf/https-photo_rate_264770 | "9Z_Cqiz6Rkdsd-qNgZCw9ctGXa76wM5rCem2gMIujzw" |
| _csrf/https-photo_rate_266774 | "zspL22p0IVtOAZn13m0dR8A1Dxy6rKnfBn8KZoONinw" |
| _csrf/https-photo_rate_269822 | "unIbihLtCbrYA0L99MifD-y72-Yb1tySRO2rAkEw83I" |
| _csrf/https-photo_rate_271779 | "pfAq7xZM8DSDU-UN5B7Z5pRb8kU-ZLNU4UQyrTAjQDk" |
| _csrf/https-photo_rate_273561 | "R81KE4-vR_SogB8eazB3kRzqZWzsHNXVzlXvpNEy0A8" |
| _csrf/https-photo_rate_279703 | "f4EhwgqRmg4X1KeQw8UgANBhM5G1mAztDng6g1Hcz8I" |
| _csrf/https-photo_rate_283865 | "UbzwglasH2ruQ9t8-MUuEMSCvr6Hfl5VGufXazpTZ_o" |
| _csrf/https-photo_rate_285006 | "Y6QzN1Y_Kb5a5Y148Lw1vSqLI4U-ej2J0yfT6wupznA" |
| _csrf/https-photo_rate_300890 | "NoCjcwZyucWAvAbK6uwD9VqBACVy3Uf25MZgr68OgHI" |
| _csrf/https-photo_rate_324861 | "h9dVMfnpbKQj0uqsyowwjCSlPfW0yN3ieIu_4Z4jM0I" |
| _csrf/https-photo_rate_341184 | "kfj7OGDung6fy4zKIROOyiy1b-F3vkhsQdW9XSIwUqU" |
| _csrf/https-photo_rate_342423 | "r_NVFPD2UldNqsVNieFDjx9Eh0QQmUTXhXC2dPfDWlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_345498 | "pHdgr1qNWfkAO_YsFbiG5Voqb2Nn9U-OArx6FmOLY4A" |
| _csrf/https-photo_rate_352246 | "iIO3f2ftsOv4xJwftGc4-VuUqDZVF1EWQX-mZ2-yBmg" |
| _csrf/https-photo_rate_384711 | "C1Uawv92DGjy2JNmJqjsSAZEr1tLAyseBRiNVNqAQWg" |
| _csrf/https-photo_rate_386026 | "iD8DQpXplR-4zfx18LRI9dOfPq0dnty8NUlVz8WlOyo" |
| _csrf/https-photo_rate_386275 | "xJXXNxnZuItpSfUH7GxP9dt1kpfeNVhq8posB9TgQrw" |
| _csrf/https-photo_rate_387813 | "liukBydbChqvObQm57VqAk1iYB-hWMEX2_hWjZLxE-o" |
| _csrf/https-photo_rate_395307 | "T0FI8xNo6jB9OOOy9AG4Fejfall5_rfEcUeXy_kL2GA" |
| _csrf/https-photo_rate_402361 | "18OMZXxPmi6VswmvzwxaKy9dNwllhkzCn7a9QD9-BI4" |
| _csrf/https-photo_rate_410434 | "s28UJkIzfkn7ZzMCXmImkohuiZTpO0glVR0hRvxhfcA" |
| _csrf/https-photo_rate_61153 | "6PuQD2w3qjm_SM56iPJJ1hyFItke6HoO-0DmzjGVaCU" |
| _csrf/https-photo_rate_88144 | "IrDeSKUtzmq8I4T0UG2AIR9U4p9KYxyHrBLTmEFl3Dc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3d60f1; PHPSESSID=46aae65403c7fef01e5d46eeb8e7ffa2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30377" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778478950 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778478950.9493 |
| REQUEST_URI | "/autor/6259" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |