ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5481" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3a852f" |
| id | "5481" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7809a8; PHPSESSID=d2453b758e15c12ff20d85035241ce40" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 00:12:26 GMT" |
| location | "/autor/5481/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b7672c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "d2453b758e15c12ff20d85035241ce40" |
| main_deauth_profile_token | "7809a8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 02:12:19 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 02:12:26 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_100233 | "jBTEybzwIovGcmwX-uBh2UVguX3oNUeOu4JVD1nQ5c0" |
| _csrf/https-photo_rate_125673 | "ke_6IaoKzfuIkuuE310RWIsYG6SWIfECrBWc3j1szXM" |
| _csrf/https-photo_rate_134577 | "6ukT-6swmMQpUyj1iKHDYaSJesuJJIqfReUhOOIZcUc" |
| _csrf/https-photo_rate_146342 | "Qv7L5T85YCD7wm0ra1nu2AJS3KXgCRUr7hf8YDy0lfc" |
| _csrf/https-photo_rate_168474 | "5c9R0IRdZ9ZpU3AmbOfTYUpQTA2qkwjcGr6XA3x2Ssc" |
| _csrf/https-photo_rate_178941 | "iOS3XMvCeTic-5-BViE4_IZ2K08y3COh_-5CyZhy7EQ" |
| _csrf/https-photo_rate_181302 | "2Qi2ec5730avcIAmjZigLttkoDEV8xY9u8PTUAKr72s" |
| _csrf/https-photo_rate_187908 | "IBPspaxDrvAIanDN41vf45yX06tDYwnbyzusT14LmzA" |
| _csrf/https-photo_rate_209173 | "6KLN2r-9bIrCcVOXCwZnqozQiqN5u2sbtb61MGU0HWQ" |
| _csrf/https-photo_rate_228229 | "Eys9jSzHSKt6JPWYHjZS1WY_j-VP-btkZF2kyfuOkm4" |
| _csrf/https-photo_rate_229003 | "1QFZ5rQ8oypP4vKPaKI7HS-z76KEdRqUAYpA8EPuCG4" |
| _csrf/https-photo_rate_230359 | "opiO-yUN_w2_F-ukUqfelR34MoOCMW2k-XjdSibK73o" |
| _csrf/https-photo_rate_233702 | "ImdpVk8FRba_qw-_k6_gjG0zs3szBWZJx49Bgfp1oZo" |
| _csrf/https-photo_rate_235159 | "-jXAs2Oy2wL0OGxARz0UfFJElyT4qgJHVWQiaUF0rfY" |
| _csrf/https-photo_rate_24225 | "SHc8s3_m5CsSVuPVc6J76_bQr2qrzeWDBl2hbl_aknk" |
| _csrf/https-photo_rate_282408 | "quBU9XyQFlQTMqiuWxS_dYlXs6AxhNxySgZj1O8tY7U" |
| _csrf/https-photo_rate_288075 | "k_N1FvBgrdNQruo2iyRr08BFcDjZW8vKqsVdpGvgIu4" |
| _csrf/https-photo_rate_289174 | "nuynq95FdxGUStl9udjk-Q8xDtn1_Rp4cQaosQpni-I" |
| _csrf/https-photo_rate_292941 | "s1JRiMYO-GtT0H_wwk58sd8-pqgY6gENosAlLhpX_CY" |
| _csrf/https-photo_rate_296592 | "M1arGu69KYthrFb-nwrtVs5sv2NES6K_BaCvIyk_SsY" |
| _csrf/https-photo_rate_299879 | "jc_Ex9PVChFF936cU9OTmfK5yKMFT_tEoFQr9nEC5J8" |
| _csrf/https-photo_rate_301133 | "tWbc9dJd9pPW9uwamcDD9aOzaiqy9zXAlez1Z0SW2zs" |
| _csrf/https-photo_rate_301310 | "6yMOjPMf6FBBJ8oXD5TM-eoth4ulw0Lmy7CZYEulY2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_310776 | "z4VrsV4GCkevqUZqXFJsm-FfkpKNvkiM4xlkMyKol58" |
| _csrf/https-photo_rate_311487 | "4r3ebSZHUnvEjOjQDAr5XWviwNafebxvCJS9qxsqRTY" |
| _csrf/https-photo_rate_312933 | "PLwoFHwzELh2W0U3jLeP5D8WcuXEtBI1ZIAIb4h7ij4" |
| _csrf/https-photo_rate_319031 | "Wpzge9Pe2aiK_WKMPR_j2K4_3fjF0iTd0R7_jYRNqLA" |
| _csrf/https-photo_rate_323759 | "btV-ojJNYnqozwtYBficat64pv9KCsPmjeu2S2M-SPE" |
| _csrf/https-photo_rate_324267 | "2U-MsVKiGJpEG2hyAtSwxwNJGDQdgwm3wssQLsmV7Ps" |
| _csrf/https-photo_rate_326410 | "VLoJx2Y_R8tv-Cui3ogasPNZeSpGv2nzoPM5P1oPymI" |
| _csrf/https-photo_rate_332346 | "E3nO5Zks8mkpsF4zuflOqXXTotweuH_Vj_Fv18LuMqc" |
| _csrf/https-photo_rate_334896 | "DGo81rMqBE3lT-23np6LEVAELJkq_fxZoiemvZLHKng" |
| _csrf/https-photo_rate_335701 | "tvgJL6zmtZjmc9uv3ShtlFLEbVVmbexETYxvS2EBSvo" |
| _csrf/https-photo_rate_345406 | "YkrqLCu0l2C9hYt5szxlY88gtLO80Ie1NGTBi-XC-5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_354767 | "IdM4guxj_4VUmghEkTvnEA0GY6lpmJCHV3Ag1MOZ_F8" |
| _csrf/https-photo_rate_355869 | "HHU2pTabCo3t5lg0FVD77B9i_hEcTeF_bo6ogpRTAos" |
| _csrf/https-photo_rate_358186 | "iwvW6VTku077sPrBjTSKtvE_YtMmwZItPOfhoBkEfkI" |
| _csrf/https-photo_rate_359135 | "6rlU6Dkp4CCHAmoV3-usDSkDChySC8Bi9t045ewal5E" |
| _csrf/https-photo_rate_359506 | "-vhuncu6uvZ-V2UPKp7nRTEPtp4ACzveSRtgZEv1MbE" |
| _csrf/https-photo_rate_368740 | "C90cskUwN_UUS0_ZmzM7O7M4br5WQUP1oallRLyeNMA" |
| _csrf/https-photo_rate_375390 | "73LqBB88cvWetxSjHBBRNglWVz0m7c87OUarIFzf-cU" |
| _csrf/https-photo_rate_375717 | "5Jzd4jXUX6Je_qotU7wYFXdpWgExoMfwRhL5uAoL5OQ" |
| _csrf/https-photo_rate_377526 | "hddb_nNSXc8mfQte9ImnD2JcIbZ-DW-pV6lQth9o2Bo" |
| _csrf/https-photo_rate_384393 | "rORd7GW_J5IOduybJ4Iq71XiXZLxTHSa5MSUSaVUmBw" |
| _csrf/https-photo_rate_396981 | "idGMpNZ-k3OwWpcIc-LXtDVaqxSks9tCk06WgJc6SqU" |
| _csrf/https-photo_rate_407519 | "2MWll42hP3pEPRQqSubcGwHYyR41vkdaipyytmoRZvI" |
| _csrf/https-photo_rate_411141 | "pXMV4t2zLfmxYZKhBw7Flg7t45LPpzMY0_7jA-qBljg" |
| _csrf/https-photo_rate_422346 | "oQvcJ4SlH0NppKlUBx6rHUdLEko0tjjsHXS25jawmUk" |
| _csrf/https-photo_rate_428204 | "JmqhkaHnhDSg0-pOl7JkhtgSBhAIqjsESajdbgJiDME" |
| _csrf/https-photo_rate_437386 | "1sYMnKiL5mu2vd7BiVS_u_NJRXzcAIUUzj82dZX2Vl4" |
| _csrf/https-photo_rate_439976 | "C1oAEdBNE5DQuExNYsdgBNyDmApjv0-QH3neA5OKJXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_441772 | "SGATzc09ueWHMaEdBh0_8pbBKZywpBdfFx1a-o79u3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_443620 | "MlBqwaVkyCeU3r-pCKo_lFpGyFmN2FTX0Mayva2mBVE" |
| _csrf/https-photo_rate_446076 | "WS-zhLSVYwEwPsRI6Ymi_YyZv82RxHnatOvomCyy-9Y" |
| _csrf/https-photo_rate_446484 | "HKA9G5LbWxKY2DtHPo7mQKyHNE_RHbysTY__noHGcBg" |
| _csrf/https-photo_rate_450334 | "2boMB5VymZXOUNywKGif5iG_EO5_AquDlW-7tiNDdno" |
| _csrf/https-photo_rate_453774 | "ZbjgnOBNeyV8-uniJ3hT0cI3_-VUjFpSyqzgbqQA-2U" |
| _csrf/https-photo_rate_457183 | "2CZVEqOcvydw-7UXuPa6x3f26xNOVBiEfqn8V237P5M" |
| _csrf/https-photo_rate_457356 | "vaLKpGDh8pMaXTDaR7V7Gi1u9fM2TvKyhSVmu6g_lOc" |
| _csrf/https-photo_rate_462340 | "HKrKGg0AvrDtWY3CGVps2bdzRG8SQ7OFIcJQpI34X3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_465385 | "uqx3nbyfLfmy5BZncDIhcYMqMzSpEjjq3wfmTHVZn2k" |
| _csrf/https-photo_rate_467530 | "md4NE33g-J1YokJEJp3qpjfmS-EwNgmMaVJTwtwcfnw" |
| _csrf/https-photo_rate_467620 | "rOGdjjdg6ILlIkOqequvFLYatwGgbNVjlksGuoFEcyY" |
| _csrf/https-photo_rate_467746 | "y7SYbtu_Arf38u_r37BrOJlTFtMhe1_Mj0JRGpVT2oY" |
| _csrf/https-photo_rate_468460 | "Da-zvuqF82yAWbb4XZb33vBVe_kwlCrBJHqc0cwnw8I" |
| _csrf/https-photo_rate_474449 | "rr8-JVu3_JGawkKjnWY-Shnn_pvOWgDPlHgE4uZRX9k" |
| _csrf/https-photo_rate_476157 | "Z-F5DFx8h0hK9Q8Rh60LV6yHlL0gGex78pd397PwB-M" |
| _csrf/https-photo_rate_63350 | "qvxAoFgqgNPszHX2q680hxPspa99NE21O2XUwo2yZNo" |
| _csrf/https-photo_rate_84760 | "1CgPOVkESpoBJFBlW4dL5521Hn-EKvQt-GLLiTaQy6A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7809a8; PHPSESSID=d2453b758e15c12ff20d85035241ce40" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "45194" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778544746 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778544746.2425 |
| REQUEST_URI | "/autor/5481" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |