ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1604" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "203f69" |
| id | "1604" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=7f3e1e; PHPSESSID=c16de6fc245645b16baf142229f0650b" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/10963.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:45:18 GMT" |
| location | "/autor/1604/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b87f7c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "c16de6fc245645b16baf142229f0650b" |
| main_deauth_profile_token | "7f3e1e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:44:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:45:17 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_444966 | "5SwKbeBDbbcEznG_N_KFyF4muNmDJLfAdWuwfL2IV6E" |
| _csrf/https-photo_rate_444967 | "bO2KsPiHSW_8jNTRXp_l4kmvpGAu9PHo0B9EORwEaE0" |
| _csrf/https-photo_rate_458978 | "cDZxiLGKRG3-1dWjePc6HJ40H8o6MzYHRKCCv6mnpTs" |
| _csrf/https-photo_rate_458979 | "v3rLmxQfWkmgigrGbTpZcCkyhbW0xvF7IHtn0rvupN8" |
| _csrf/https-photo_rate_458980 | "KoEqbrO1VFys2xWqcTJM7V1G0sWpjei4oMODWuDNEgI" |
| _csrf/https-photo_rate_458983 | "vPyqPmaIa3hUCaGD0_9ETvqmy6gDocwPUXZVEqQvEiw" |
| _csrf/https-photo_rate_459839 | "U-JeEt09e5DbBP9GoZdHZefuOaa-WI2CwDEyekSy6uk" |
| _csrf/https-photo_rate_459841 | "jFgNGCobv2Z7Dw72flepwhnzWldGAvmJJ90Oivu7QEY" |
| _csrf/https-photo_rate_459842 | "jHmRl3arsMz2n3n9GQzqrrcGB-FrWyq4vaGhy1_X4pw" |
| _csrf/https-photo_rate_461727 | "aSVLLE-kqKl-A4JuDxaclXjCra9296m9flv7v7YBSiU" |
| _csrf/https-photo_rate_461729 | "3dqVVcQdDElmRBAHc7S5n5-xpl2tThoK8a9GilKQl1k" |
| _csrf/https-photo_rate_461730 | "na35XCPSrvy4fliu2MAR-e34moP2S8olmuBoteds-Q0" |
| _csrf/https-photo_rate_467178 | "wyiyVuhNNxYC01jFOVs_pdtE2nmhrogwfXLOdtt9zhc" |
| _csrf/https-photo_rate_467179 | "HMgcH9QpHDTTN27Xly1HHiOjcYLEOvpDNx3yqfZ59MM" |
| _csrf/https-photo_rate_467180 | "Z3IMyqlCCEeFCizGjCw3BpWdFS2O2zpAdmjRVQ6YUYI" |
| _csrf/https-photo_rate_467182 | "z4CfEyh0U5Q5QTu03DeY0daR62Z2ecPgSGICh6LWPNw" |
| _csrf/https-photo_rate_473129 | "pJ1QdjuujUlrO3cg-Ey6cgW4pXgbEvWBhC7fK9_TWkc" |
| _csrf/https-photo_rate_473130 | "w4GlzcwuReUulahHoAr0yShT-pPHgv6P-0VeB0VNyvA" |
| _csrf/https-photo_rate_473132 | "3FFL3W0LLIM7mW5sUpxxIGQT0MrXXpgZ9pcphCQTxTQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=7f3e1e; PHPSESSID=c16de6fc245645b16baf142229f0650b" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/10963.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "33928" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535918 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535918.3921 |
| REQUEST_URI | "/autor/1604" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |