ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "16367" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "722c67" |
| id | "16367" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1ee5e8; PHPSESSID=4b25516794e9a82399b6981964c0f804" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 12:05:17 GMT" |
| location | "/autor/16367/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "b92072" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "4b25516794e9a82399b6981964c0f804" |
| main_deauth_profile_token | "1ee5e8" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 14:04:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 14:05:16 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_111494 | "SC2azcXjUe8LOAA9u5fbOVCg9dklz5F2xVJ8CnK-IKA" |
| _csrf/https-photo_rate_114871 | "WzmkRCDAGcQqrZsbVFzqUxES2H3coK_rbBp5vRK9Jyc" |
| _csrf/https-photo_rate_136904 | "lqnjgQg_9xzMmKD2eJT_NAKCYYpay6HOicf-OjiV7UM" |
| _csrf/https-photo_rate_146381 | "gKWxGLIB0-ztb4jOqCwra3goRTpeAO2-6sW8tXnNI1U" |
| _csrf/https-photo_rate_148107 | "UwJYlKbolK2w6h82VHc_ZU8e5qSIoIm908KTjevJTBk" |
| _csrf/https-photo_rate_166429 | "4wRUWHL-cv6r6GMQZbFkVNbfHmFvVZEi9y-Bbpyhmf0" |
| _csrf/https-photo_rate_169295 | "CjmeaTQ0g3FE16dziOC64t3vxXuo3uN8wZ0Czwe42Js" |
| _csrf/https-photo_rate_196184 | "OA9dvMqc72QutErpCfOPA7LEnLyQR4QIkQn-eytaQMY" |
| _csrf/https-photo_rate_204525 | "FIGUJ2SBj6k_kJ1DdL35ja04BsdtsGyUd7LweiZyzqg" |
| _csrf/https-photo_rate_210077 | "zH0LqJ8v8jv0xgp-OLGllL0-skpw8Ec0CBdyT-K3yTw" |
| _csrf/https-photo_rate_217212 | "pSPwAFW7cdPLqXQSlo3FAexBGq9KV3ytGfZ6xq_d5OQ" |
| _csrf/https-photo_rate_226528 | "TD_lMOegCzX7x1JiDv2laa6d7jLcnDmhqodJsl3vIYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_227032 | "v1Mra8exE38yCURW3Hh9_8KngU7BFriILdgJE7UvNfM" |
| _csrf/https-photo_rate_239897 | "-HAbxymUOAQboR1dLcABFUaruVGIQ-kTGWVRnx7IuFI" |
| _csrf/https-photo_rate_280098 | "ZdKcOlwk7Hac0gIO1jYKrxYB88ceW9yVJYTNUnxAtbY" |
| _csrf/https-photo_rate_280619 | "5NFMAFJd2Wjcw7WV7UgieG-qb_zzRxGhpml1qOgN7PI" |
| _csrf/https-photo_rate_287575 | "UC_HPKA1XqFRif2cIWK7kS6k4pFVxgs7MyXCfcT1KK8" |
| _csrf/https-photo_rate_290911 | "vyyrDBlLLSAzxp8TUtmGCG9c7x_c1Dy6pTdGNy_ha10" |
| _csrf/https-photo_rate_304470 | "qgY1rgGV3HML7f6EqxukUKGfOiPWH8b9-iDFzYCbyeE" |
| _csrf/https-photo_rate_306796 | "GvVfJWmMO4O9oDsBH9okhksvZdquSUfQPwsS8ZrOhlc" |
| _csrf/https-photo_rate_308434 | "pZm3r47_S3JVac2Gx8QeCxm4At35jKJYwNQrqkKO4W4" |
| _csrf/https-photo_rate_316029 | "vrxG4fCTsc9Z-Y7NzLsWQGj5OOsGUrTYjF8PgGpCFWE" |
| _csrf/https-photo_rate_346949 | "oEDV6ANJ9o2Q6_oE5LwkfPwIntR6XRjyC8bjn8vwEP0" |
| _csrf/https-photo_rate_353668 | "zRD810PDfAv8VIAdTE7st4MpHV9RcZG1Do9elf3yJqY" |
| _csrf/https-photo_rate_373635 | "N6vUVCycyQcBeO-vAdOYq2SeOYZ47sjHvJsvPbCESiU" |
| _csrf/https-photo_rate_374058 | "XG6ycVDTm7GVV5fNc73I_EY5qNdpCcpJeUUB_0n1j04" |
| _csrf/https-photo_rate_376361 | "wTdVn7GUSQ1-As7zjXHEMtyy8To1BkS9VZUvbGkn1Dg" |
| _csrf/https-photo_rate_419108 | "l9CU2kiHsfulo5Z0i3-SIVZrNVeCRmz84NpRxOyhwk8" |
| _csrf/https-photo_rate_441533 | "9wp5rRDCOxl7P4Sbd8GJk2ZaztDcOeJ1vfeLxHAoGpc" |
| _csrf/https-photo_rate_452225 | "xiFyYxJyQcWy-pc8IdWgML51e1zxJv3rW2lbxlYI-Cg" |
| _csrf/https-photo_rate_476114 | "FuJvwYQqsQh10oQ13oFffHnF9EJfUUCvk7-AOptB1v4" |
| _csrf/https-photo_rate_7021 | "9GFZI8WoqUiMbH4VAGf_ZMJKxaX0F_5P_wxtDgcL0Tw" |
| _csrf/https-photo_rate_91552 | "Mni8BYktzZjLHJo7Yq6dL2R43sKD2wODFrLkVQ6AS9A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1ee5e8; PHPSESSID=4b25516794e9a82399b6981964c0f804" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "38575" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778501117 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778501117.7809 |
| REQUEST_URI | "/autor/16367" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |