ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "4613" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "eb4153" |
| id | "4613" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=bcf63294e5356d600f67461a48fda6a2; main_deauth_profile_token=f1a35c" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:54:48 GMT" |
| location | "/autor/4613/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ba2f5f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "bcf63294e5356d600f67461a48fda6a2" |
| main_deauth_profile_token | "f1a35c" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:54:06 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:54:48 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105918 | "PFQvOPM7D8Gh5IDtZ2qIC0Hwlr-6QbHXAnh5bGNSS2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_125381 | "URlVv8LGriov-mHcU5uXS99zx-esM5ka5V3demq0XuM" |
| _csrf/https-photo_rate_131859 | "39jc-C2bkMV-vlZ_grpvwsAtBNaB7-EN9zMl98BeIOk" |
| _csrf/https-photo_rate_135177 | "fa03bFsQXLz2pBs_7ZvGXLH8XDHD_M8bIoS-GY8sxzw" |
| _csrf/https-photo_rate_135750 | "rKR0JVXdHNLTIfFFJsZritNhYheR0zkqcX0KLmt_w9I" |
| _csrf/https-photo_rate_140894 | "RFNfJI2IsGDhx1MKR6uZ1HuBNqWIclchRk3tNWhxLVo" |
| _csrf/https-photo_rate_142856 | "ft3Amqz-MG9pM1BR-NT2t9jBVxpQNnE9UbtK2NqPbnw" |
| _csrf/https-photo_rate_162534 | "ZU8IsLjacOiFDW-l-WYy-4iqUXjqESj0BWOWwM6SOpc" |
| _csrf/https-photo_rate_162658 | "MsM6YLi-zkLhNtsda8T3yvs94x1viO5WIgeSOKoRIWM" |
| _csrf/https-photo_rate_163062 | "9Bc3dECOn0SGJX0PEC6WPNhww3qr_Zphk9xOgO-1sg0" |
| _csrf/https-photo_rate_168227 | "IqF_7HFrbiQef0kKHSC7xGNTwLWDikMv4phLqvJvzas" |
| _csrf/https-photo_rate_174724 | "_kNyHQvts9gE9BxE1hW7U-bcGH9BS9p6WwlEFBMm0aw" |
| _csrf/https-photo_rate_187056 | "I4y6R_9Fo27i71ChRHO9bFPdrZqsh3z4k-OkvXcZR4A" |
| _csrf/https-photo_rate_189360 | "5EO0D4CrqEoq73rvshXpe-Y9nFWlsjRhLlGkJ-F_4D4" |
| _csrf/https-photo_rate_202496 | "IYTDyJiXzK-1TSfqwlCQhrjW2r_zQR56HRNRaWaV4nE" |
| _csrf/https-photo_rate_205798 | "mGwnNULj1P90aYkEg3pc4QT2kl3gxR0laiXmfPRZx2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_206584 | "T3ju88NSp5HuswCh6O6Ch_KrmQWj3Qzx3bkh3EmRh7I" |
| _csrf/https-photo_rate_230664 | "fogEZdKtnSNNNSZQYg5r1T_uL8AkzeI4UgTUJwYzMtc" |
| _csrf/https-photo_rate_242096 | "2D2mXOKYwX2ud1-XC2e3n-KvPu9snzlLpHPSoMzNo6M" |
| _csrf/https-photo_rate_253423 | "D0Vz5JMCLEwAxm9OK6cc59X9ol-RrzPs4FpqjoyVHSY" |
| _csrf/https-photo_rate_258942 | "UqN1NX7M8Y9L95rufnpBNAF7p_Exp6RpicdhkAbIP5w" |
| _csrf/https-photo_rate_259007 | "qNPmfon5hi5PbOugAhhwzWBWHBaynpfsV8vVXAiHuZI" |
| _csrf/https-photo_rate_259360 | "qCP3m_WeRkOG9UCg4TGowlthsM8C8l0gGOSmOe9ZeWI" |
| _csrf/https-photo_rate_268345 | "4GirmBNS2WLjLx-A8c2ar-ZulIbgJSBS0Salwp0ZR_0" |
| _csrf/https-photo_rate_272653 | "p6G0gllvOzRfgenhjK5SE_Id_1eQarLTU8hUIXb982A" |
| _csrf/https-photo_rate_277898 | "gIFBOIgFGjQ5DgglrZKJ4MQybr6VYZZx7piRUxxggdM" |
| _csrf/https-photo_rate_291979 | "kE1ySczwXnCmK26zzsyD-eUgYiiRLScrZ-NWqjZq1Ow" |
| _csrf/https-photo_rate_297078 | "V1ICA5mhB4KlnnXs-eUoyuGjw9Fp0RGE37-WueySpwo" |
| _csrf/https-photo_rate_306217 | "Z1Qez3Yv4BUhtJYdSZuuD_6yQ1LNVDrqJIMtM5O2q7E" |
| _csrf/https-photo_rate_318446 | "IJPIjYscjBu7MhFH1a-YveWJAuFf25sOAxN0LfBdQuw" |
| _csrf/https-photo_rate_329517 | "hPqQw_CEaBSxD-bNkijylaBvnTX6_uZdWLuCoR6RDk4" |
| _csrf/https-photo_rate_332042 | "SRrUzOiRokWwd9_bn03fEWeCM2U2cHKIHK1ZtSRVgXw" |
| _csrf/https-photo_rate_356042 | "uV6_eFYc-UfeqCnehAybSEGd_Jbsa35Vm1K8nL_X8j0" |
| _csrf/https-photo_rate_363662 | "ABX9CtgmzqeySWbXDORR-9Ua_I_yHm54pQZT3bJ-CdE" |
| _csrf/https-photo_rate_366988 | "HbZ0rMfVvCT-FzRtnBEx5wLKIXMCCrjv7wyFzkMc9Rw" |
| _csrf/https-photo_rate_367817 | "OdSfIDkW0iyTZgp67VhgeCYfmj8MiZjnX58Pxp9XiN4" |
| _csrf/https-photo_rate_371357 | "m3NqkX3oI70DNdwNplZFGC3VXrLF9c5_7icVfukZ5X4" |
| _csrf/https-photo_rate_374505 | "URTZvZGH866BkteJyvV9TPbQcFui3dJ0CObQug5_Ujs" |
| _csrf/https-photo_rate_383896 | "wad6S9w_ZiR5amQttehpubuC9ELnxOSM2Fib6NRTPA4" |
| _csrf/https-photo_rate_383970 | "WdQDt2a7TMDYRckouWh1vIvhvrOmOVJIeF91PZFvvks" |
| _csrf/https-photo_rate_385810 | "X8M0CaU1DZJdAPsBX3xKfdZeSyk6PvD14Ha_AEAqUjo" |
| _csrf/https-photo_rate_387687 | "emSuP30HlhwvfruSWDNCyU_KtTYwn205AZ71f-LT3Vs" |
| _csrf/https-photo_rate_394195 | "eN6kX6RctKIG18u2muzkFg73UkHmh_rzool4OH9anjE" |
| _csrf/https-photo_rate_40073 | "sbi0GwB1uQxTV6JSxLk0S32mVuV-3xm5oyzuYTYT5wM" |
| _csrf/https-photo_rate_402714 | "v2doyFlF6G4YcPABN2L2SITNEVGfSDwnoPrXppd_mqw" |
| _csrf/https-photo_rate_404323 | "bbf_lqXFziLXHmbVpbhHb2SVynjUacEm_EbOOtmpNxE" |
| _csrf/https-photo_rate_423068 | "ugpGJr9a7S9IRBZx6hiGSF_LAspyNf_0PDeE23kxn44" |
| _csrf/https-photo_rate_432558 | "2j6pSylhst0IyXKhJRI1e7Rj_ez30jFPNLRjo15G-og" |
| _csrf/https-photo_rate_43605 | "eXUF1IVseQs1G81Xfg2v68GYwuLmUPu9SQ-nZ9zM34o" |
| _csrf/https-photo_rate_451425 | "G8c50XnuCYRMb4ksUOhBlTxQ0HMG_5Tdfay1ygXxQ0E" |
| _csrf/https-photo_rate_454681 | "bsK1DHezkSlk_poblBTkSjnIybJsfDYhcdGzyt4vftU" |
| _csrf/https-photo_rate_469548 | "UMjlzoZY8ZpvAM01uEstaM25__znTADbFx6ldWU-b_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_470888 | "SrnyUYjdZDmdJno0saPWOOAdHjIzk7VmzsLaCWyxHXA" |
| _csrf/https-photo_rate_81486 | "eaoOYXnc2-tuNQsbSFEbPmxvSzImy8JtAMg79Q6pVuU" |
| _csrf/https-photo_rate_92719 | "YTjz_LebppZ8ryWDIp3w2gcRGEA4bjk39ylqTkyw83E" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=bcf63294e5356d600f67461a48fda6a2; main_deauth_profile_token=f1a35c" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "19802" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778486088 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778486088.9774 |
| REQUEST_URI | "/autor/4613" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |