ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6429" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "3978b6" |
| id | "6429" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=3e8acff2dccda27b49487327c5ed7dd4; main_deauth_profile_token=d50210" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 23:20:56 GMT" |
| location | "/autor/6429/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bbb47f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "3e8acff2dccda27b49487327c5ed7dd4" |
| main_deauth_profile_token | "d50210" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 01:20:13 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 01:20:55 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107084 | "qwP6JIJyEQMGnvANcKABN9AIHJwCqji-U9eZrYbhdGU" |
| _csrf/https-photo_rate_107694 | "2pfMccJ3x2gFYvwC2J7GkG_QjNi66umMrW3LD-4xadU" |
| _csrf/https-photo_rate_108877 | "vR6wML17m8pCXs4ApZSY-ho6oF597wRsqju4G-8oFv8" |
| _csrf/https-photo_rate_113790 | "OFHGzjYYdjq7LN7RuYxdfCWCeJGymF1k_WvmSwUzT_s" |
| _csrf/https-photo_rate_113944 | "f1cCqon5pb7-WFFDKQJqtvUI60AeWbd3RrooU-M7gWk" |
| _csrf/https-photo_rate_114975 | "k9QatOGtgfS0NB2Cv8ZhkqVv9eCtuhvYobE18Dp7XJ0" |
| _csrf/https-photo_rate_131380 | "a_B3uKZf5_nqEWB97uhmcD15ezBYG2MB4BT7Tdmf3zc" |
| _csrf/https-photo_rate_135320 | "kEoDI_hUuGG8swiAQY2EdU7Bl_63IlHNiaWzKzpDblc" |
| _csrf/https-photo_rate_137915 | "25WOsUN9aGpTCSkFjR7VN5zSvRFQGqnDqsbkvOu_Z_E" |
| _csrf/https-photo_rate_148746 | "l7MG1-wwVODVAozR3YN7SFNVXEc3yZ_250RK4_3OqAY" |
| _csrf/https-photo_rate_150923 | "N2ijrtBzBU89x4qV4xF2z71Aan2pYAjmQ6IbjSQElF0" |
| _csrf/https-photo_rate_160391 | "mcN9e4hhKPppHd-fvBT7nfR_1xAX07GA2u61If7ntwM" |
| _csrf/https-photo_rate_164724 | "nVcBtzt0_wqj6IgrsjdlYGmf32jCk-UwVM2cYvNx3Es" |
| _csrf/https-photo_rate_166931 | "UJjmuf0iogrqE3fFr02KzqIUEj2ghr30ZmthjjZS6Dc" |
| _csrf/https-photo_rate_171483 | "hCyG2876LrlA_K9-hvjn_l5RU0o0euFi5PEe_8TWe6c" |
| _csrf/https-photo_rate_176329 | "BTp-Lf7f-1v2F6gE4KTkiA7z4zYXybgQbv4S1fga05E" |
| _csrf/https-photo_rate_177937 | "YjevB1ivga14iRuOUalX5oL9CAR5jM6cH1K0i3EHodg" |
| _csrf/https-photo_rate_191200 | "G8k7OSllwk2iixDMit3nTbtfYIkCP5jAWpbHjjrRSOU" |
| _csrf/https-photo_rate_192386 | "HwurNeXgNUIng1xlnBwKJY0sIAx57v7SdLWnBC1HUlA" |
| _csrf/https-photo_rate_194426 | "P9QFBLdduGXbJ9PgDRmCb6lrN7NbCNm5me0y9hCnslA" |
| _csrf/https-photo_rate_197631 | "zxwPSBFCJyzWIMY6Ytvtd9vkrG7V4mU2RBm_4AD3Xw8" |
| _csrf/https-photo_rate_199913 | "x7XwzXDZtnwEzcohoVfUKb25G9fCx4s_JygEdtRfnxk" |
| _csrf/https-photo_rate_204894 | "IqKq-0PjoONHM7Pqe6nLkimDn9Wlc7HTQd43ZAKNLfs" |
| _csrf/https-photo_rate_209139 | "r_5e1ldWMK3bVXE_ihVyoyfc0oEBD6dbRMXPxu3d_pU" |
| _csrf/https-photo_rate_209469 | "wB_gw01LnkdIsorR8OYhsPPAeP_a26Xkhs9tJ1APntM" |
| _csrf/https-photo_rate_209915 | "TE7bN27OrhuZN5X9HUOYsj48YDuOsWB3OEqbIEVZ10M" |
| _csrf/https-photo_rate_215165 | "FbeOAjhHQ9aFqk4g-VK1Fe1IF43XQ0Z7TaloUL5HJK4" |
| _csrf/https-photo_rate_222206 | "Cc-UD0jFN5ZpgMjJixBQKANB1GaK2_UACzWtoKWUK8Y" |
| _csrf/https-photo_rate_222410 | "gWQdCcS4BoDlUMOcDwhV8joeXNYa1h4uul9dvUPtRyw" |
| _csrf/https-photo_rate_225651 | "QTJRABFjuAE7hWd1LH0ALVR_3HlC5gcueL0-9Pp6-Ns" |
| _csrf/https-photo_rate_228867 | "2f9NJrQGLWXvnbxQOmzne1sK4lm7olda2GkN6Gv7J10" |
| _csrf/https-photo_rate_241364 | "DUYdt7jlBDcu_Td1O5HyCeGcOer_lwpiRK4qD0NT_Kc" |
| _csrf/https-photo_rate_252328 | "NDKCP2ZXS_U4P49B190aRSF4XRggs-ejurVee_OGNHs" |
| _csrf/https-photo_rate_266987 | "NJtigZNmsRpGxY76kzzMkODpO63ScXCPwwNaC-LdWVA" |
| _csrf/https-photo_rate_273718 | "Gcoj2evnuAlvZDZ7kUOxU2T3HUuv6QQm7Ci4qkZiU6U" |
| _csrf/https-photo_rate_277895 | "TtMbC0oTPqmN-PB0RwJfCjfvT793rZN24hgmMGt6Vwo" |
| _csrf/https-photo_rate_282696 | "RRf5ISDTX6Jv1dV1N3NZ7OgPRqGnRF6_E6NDMFpVJyI" |
| _csrf/https-photo_rate_288009 | "PWskPQ03pDijCyP31siKdBaEgJxEKdi25OMYd4e9dNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_289041 | "BqJi4sFlRp_POXvNhUBiZWhrhdpMko7dE56W-jIGUMM" |
| _csrf/https-photo_rate_292320 | "TXfYdb6DkjuN2N4FNKNvPD1LIUkCDSW4N5sOeToK4Vk" |
| _csrf/https-photo_rate_293058 | "t_Q-aMjeRAWd0N1KlMEPb-RtpmGG1g19dYPHzAVB_uU" |
| _csrf/https-photo_rate_293825 | "rXLi9-NrTOVYgBk76HKhBZVbWOCeahu01sQjmU72f6Q" |
| _csrf/https-photo_rate_301390 | "Rn_n1cA_JVgn-T0gVsFCieO8BS1Xp3rZnYTnoKrY8b4" |
| _csrf/https-photo_rate_305391 | "Z6y9d6r7K5JInRP8NezZGLSA_IUHFkCkKq_oWAXyrT4" |
| _csrf/https-photo_rate_351315 | "Aja40ZoECqWKCE4CMLudbf-T2YP5MR7wortfm2mCBZI" |
| _csrf/https-photo_rate_356788 | "I8msBbF9XH_7LsozcvGQZJBQVHapvzBznTwEXs2zaiM" |
| _csrf/https-photo_rate_357226 | "LHp39OLYfq9YqC6Ec6TbbRwAIj9KzrX7yiyDwb7_0FI" |
| _csrf/https-photo_rate_361296 | "i1H1jBq1ShjUGoGTpW4Q2QnRLZaKer9_1bkvaHgXfnE" |
| _csrf/https-photo_rate_366684 | "7Ttc6RkiaTPk8lZYEEpA0XQ8K7xqhvvwcEqt-Lznhjs" |
| _csrf/https-photo_rate_374558 | "4ZazCtF4WyR2sjaIAd5YcMgt-qnyWOreSJHtoI1xaog" |
| _csrf/https-photo_rate_374614 | "EXuQHGbKw19-YbaY3ZK8VZebgHz6mKn-Rj3Ua3lPT3M" |
| _csrf/https-photo_rate_377518 | "hmlpkcHIHx4cxeSUhLtPox05F8hNmgdFeYRXHNLJLW8" |
| _csrf/https-photo_rate_381197 | "3Y9oAqMQMocgtqY0N3msAdt8Q7KaHcfQRaH17pTZe7A" |
| _csrf/https-photo_rate_383284 | "KUC-9x75VHwwLYj-tIQ2a0NtARcv0R41I6DV_J4dhVY" |
| _csrf/https-photo_rate_42060 | "7-nPSu4kcrP7NG9XbGFOkyxNduyey6JonPA1ddSy9Tw" |
| _csrf/https-photo_rate_434254 | "Ckju-4fdpttDtuq_sNE6hbIQA69IXnqgA-oxqKFyxBI" |
| _csrf/https-photo_rate_87069 | "nVxQinQCcrjRgSKZNwtEP_d-ts-Dk5uXNMC4jnC9yxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_92410 | "ek0MQhWTGrGwlLFL92SoztxLgTtS6psIt9u_wwMon4Q" |
| _csrf/https-photo_rate_93966 | "uCCMNktn99ZC-CNq9zkfnJtMkLLb3Y7jv-dOC7Cqa4U" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=3e8acff2dccda27b49487327c5ed7dd4; main_deauth_profile_token=d50210" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "50715" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778455256 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778455256.018 |
| REQUEST_URI | "/autor/6429" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |