ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "112605" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fa8077" |
| id | "112605" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=bd6134; PHPSESSID=9f3324a1f67dfe2fa99be054e8ab7cd8" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:43:21 GMT" |
| location | "/autor/112605/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bc89c7" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9f3324a1f67dfe2fa99be054e8ab7cd8" |
| main_deauth_profile_token | "bd6134" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:42:27 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:43:20 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_109400 | "bVeRk0JEpTbNtvaUQvu-F2CJcNNhzLxsHd4v32VFwt4" |
| _csrf/https-photo_rate_114578 | "xTcltSK7D-jRtvYAcYXV8nJt1nmDDqGJTZKBynB4KNY" |
| _csrf/https-photo_rate_115800 | "jeH-Wouby6rIBIm7xGTvYOcEmVQ0jaHS68-h6oxYw_4" |
| _csrf/https-photo_rate_151711 | "eb0igOfR8FA4GVclrhgO09vaSexEl8dfEDlam7RSuw8" |
| _csrf/https-photo_rate_152238 | "89eNh0memBUTzfs6B5QmyYvJqxFh9g-TrqC5K8_p9Y0" |
| _csrf/https-photo_rate_153851 | "ujZYq3NH53dAzS3KRk5zh4vuGNeVWbtSLC3BxFVrPaU" |
| _csrf/https-photo_rate_158811 | "5C6NZnxYlW_Uk0EqqJsJovkAs0aYpOVkgP4dbJsFzok" |
| _csrf/https-photo_rate_173188 | "dKAUXl5u1052VXN3dLXhS8mlr5S8HQVT3XrSRQdL0H4" |
| _csrf/https-photo_rate_198314 | "u_he-l_nNzZiP_yPMOz6tpAa2gsptP_poW-XaNS8oC4" |
| _csrf/https-photo_rate_210630 | "P-KxMfFlZ_iTFA142jbeAMOZPkK3wt-7J4_J-0diRnk" |
| _csrf/https-photo_rate_245700 | "a5HiDb7WJdpXCIk2CyjcLM-0Hr10Yzm87ww4o2Jwam4" |
| _csrf/https-photo_rate_250578 | "KpnHySdp26wKQWcZg-3VeEXw7LuVBdFfEFoAoTWUex4" |
| _csrf/https-photo_rate_269225 | "K4RVrgkwItnQ3lrPtGVPhhFYMmHbdo5ArmvoMuDT9LI" |
| _csrf/https-photo_rate_288939 | "ZwASaWGXZt1-rCc9Zto0lJvh5velonqh9uWs3OFBFyM" |
| _csrf/https-photo_rate_28939 | "UBUBnNwSbLI7PgsgIgBqxbsBKmp9qa6JBxqPAyvppHk" |
| _csrf/https-photo_rate_297636 | "JS60wSvXfVvKNkeU_KhUXEAbwJ9-vtrVfMfKw0fpXxg" |
| _csrf/https-photo_rate_337639 | "6YQDCcyh93sJoRITsWz_aW4YPVEBGumxYhb8AjOekJ4" |
| _csrf/https-photo_rate_341839 | "X7hAnYjZwduFLqpV7N2u2Si7cNJOgQVozJYArEfdadA" |
| _csrf/https-photo_rate_360872 | "fFvAt6siYIfPes4LlPE3QfQ0dcx1B7XWwp1ARoTH8Vs" |
| _csrf/https-photo_rate_388838 | "_EvgolI47LEgMKQ7Ywss5i7pzrPxoc8omPgPC8An_V8" |
| _csrf/https-photo_rate_389105 | "p3HGg5QxL_eytOBlL35_c3A9MTz5g2VwKqia_JVIJN8" |
| _csrf/https-photo_rate_391639 | "PCbfQOyX7OrrxsJhpITyZWisCKCHwviEbowQyiV_UaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_393939 | "-gq5me5jFao-SoOTC6QTcjT2yx_bkZpHGRJ9vq3iRwE" |
| _csrf/https-photo_rate_395336 | "Tx7W8iM2k3tUqUaNmK_EvGdPesK9R_U8Ug-7adLxR2M" |
| _csrf/https-photo_rate_435539 | "akA8H5foM5E7FhvVI8MRig19rtvtZx20ugkqyyxKkO0" |
| _csrf/https-photo_rate_447172 | "Zjvcf8zBm0ZMkHIYYTC5oT3EiwDg-2sndfINH9FYF-A" |
| _csrf/https-photo_rate_475803 | "fKRK6AVldQ1-PLSNDCnv_ASCoMJ2BG5vrBsQp7ds-MI" |
| _csrf/https-photo_rate_58423 | "pGoC8UIyDpC9MXofD0E5snYtnhMmes6YMl9Ix3u4w80" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=bd6134; PHPSESSID=9f3324a1f67dfe2fa99be054e8ab7cd8" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "26391" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535801 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535801.1917 |
| REQUEST_URI | "/autor/112605" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |