ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7212" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "51a919" |
| id | "7212" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=8ca15affeebcfff3fa4c377e937e6a32; main_deauth_profile_token=36766e" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 05:18:30 GMT" |
| location | "/autor/7212/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bce25c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "8ca15affeebcfff3fa4c377e937e6a32" |
| main_deauth_profile_token | "36766e" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 07:17:54 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 07:18:29 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_114087 | "qvUHkZ5-hxnPx4M_ckfiNPNxDyYyWrKtqZdkZn9jk5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_120324 | "N-jhzGab-6C8EilYpEa9sbISdG9P7QE8_z36UYisUE4" |
| _csrf/https-photo_rate_129511 | "rKllarRb1neNbdn1RWjTxNBMEHa-nEWYDOiphAjhEvc" |
| _csrf/https-photo_rate_133724 | "INxg4mvIRWwHysPUfwyq_CZyI4IkYP8FLrkDRoIuzzs" |
| _csrf/https-photo_rate_135078 | "1tivk9PL0g2_2GycoEghYCEiZ8xGBMyeFx98TvW5bKE" |
| _csrf/https-photo_rate_139694 | "R7wOO46CRt0Npw01dQIKrkjFmoP6zfkWhri1MSTFXsI" |
| _csrf/https-photo_rate_144881 | "V6msAqPmvLylXsZqKTvsCnFieB6QaS-vllRXor5Bd2c" |
| _csrf/https-photo_rate_164478 | "HTIh3cQaKnw368Zqns8Cp4e-ZK0onoGaaGNg7MCve3A" |
| _csrf/https-photo_rate_179338 | "wPhIqsXyGNrLtQa9FCftL1cwys8v1gE5Nisu6DNhMms" |
| _csrf/https-photo_rate_180603 | "Zs5Ne9RaL9fAKbACxtA8veaneOIbVL2LCUcUQIBAfoY" |
| _csrf/https-photo_rate_221911 | "QY5SU7azWNMp-TKPa-O1B04WHR-QWqOFLft-moaA3mM" |
| _csrf/https-photo_rate_231694 | "awbYoVhBT8KOTw9BNachwa2DWkyPbsItL1KHk8HovvY" |
| _csrf/https-photo_rate_241195 | "myZv4m25wYcaQO7sgaW5fyVTznWG289ockbs5msY8Ls" |
| _csrf/https-photo_rate_252468 | "zHaWT6dS1KlK5vINH0RZgmzjF4vIK6TFTcPD-2EYVi8" |
| _csrf/https-photo_rate_252798 | "Wsk93mafyUAPHethDdpIaZ_H3Gy1kbz-16wt3J-_hS8" |
| _csrf/https-photo_rate_253626 | "-A6wwY8lzPL_npdawkokBW78vH7RNMwLEC-k1QHDBeY" |
| _csrf/https-photo_rate_254442 | "tevVzlvuGrKcG6kXTFi5OPe5rLlLiwdZKp5ahRABbBE" |
| _csrf/https-photo_rate_257867 | "qhMCrkQcTMA3khKdZuFWBa-pt-CsNDPJ4jTAiUbVBp0" |
| _csrf/https-photo_rate_263388 | "aq78WMMxqHZJaboMD4gmtz2EN9oQrmsUXNl_o7_STFE" |
| _csrf/https-photo_rate_279631 | "A44-eh4ZC9eoJ8XkhV_RPS7XXt5j2e0LnXox3nun8II" |
| _csrf/https-photo_rate_282478 | "Sf6gG9dI_RWwJxoaDSPt8IXdAsERzbIxfymNrO5zrps" |
| _csrf/https-photo_rate_286678 | "-5Zfxgkfi666JsCWDoxvJzXqFfiq9cHP95ng86Xyrgg" |
| _csrf/https-photo_rate_310815 | "qgiefcc4MA5Zv8wm1mY6uY5Q4EbB7GMIv8Z7pW2ivOc" |
| _csrf/https-photo_rate_327548 | "OTVPKgxt-6Oq96xcrWlRMBy8ZB_BbiOwTIfZ3YgZvMw" |
| _csrf/https-photo_rate_329525 | "_VBl4mL3YRonuAO1q7Xhhstdx8cNY--zyGWJ8BEzMsY" |
| _csrf/https-photo_rate_332366 | "PSYP-MMB_CWzCRS4WQxa4OXelRvIIWxOovB2WOBitaE" |
| _csrf/https-photo_rate_344805 | "UK0awSqCIqWATWaRhBoq6igKo4bNCbuf4-H_R1cidEE" |
| _csrf/https-photo_rate_351131 | "iRFbfFtEauRxvq7coO0gcxzip9hRogLd_kkkSbhRF4k" |
| _csrf/https-photo_rate_351388 | "MjFJMOgthlIElRB0736ZhBgOCA0kGEy2A8iYXwSUP_0" |
| _csrf/https-photo_rate_365814 | "0hN3daUiDtmoA0VdGuJ60DAWyX2XLGHLcKuyIvNHlNk" |
| _csrf/https-photo_rate_372762 | "gfC8yiHLATpv87lCxNKwCbV8SeHVIIYwc0jZ_ZFATro" |
| _csrf/https-photo_rate_374531 | "XD_XDaehjPfG_gJ1f2yyiGKiiBIDDehD7CcofC7hbAY" |
| _csrf/https-photo_rate_376627 | "I396UELw2RSg-SFgkDvQf9UdgqhstXHnEph1ymBeB30" |
| _csrf/https-photo_rate_377251 | "MU3IP-tb_MS6hcLtl2fJHvoy0bKpYFlA54Khug89qas" |
| _csrf/https-photo_rate_389423 | "p0w_8VlcDCgGegpdl7lmapTeznscNXLJVZTOP5vPDjc" |
| _csrf/https-photo_rate_391290 | "upo-AQjSUhyZwJo0BkjyKpIN5K-hU4nCA5_baB3NdJg" |
| _csrf/https-photo_rate_408321 | "JI8P5hTdjtsv1CxsDBfSGZ4CMit3Fql0XypfEWpobEg" |
| _csrf/https-photo_rate_414590 | "aXrCGkLEFT7bwgxANNnO1dzimcqxdRJnfMlHWyYegRg" |
| _csrf/https-photo_rate_414592 | "0_bvSQM_im0eKZWYH1qC7eVjHiGf7pO6Ds27LqrAaXc" |
| _csrf/https-photo_rate_423556 | "1M_nanF7dDdJ4I-BJxKPWvwN2FB2meTcL97lxZMQ4Ao" |
| _csrf/https-photo_rate_426791 | "xTfbyzjezcbcDO_wC8Vus_5kQQqAtSKmY17dUPLq9RI" |
| _csrf/https-photo_rate_442588 | "nEwoRgji8uIK2-wN03cCSP7GlTUnPt7XamsHaAaRI-Y" |
| _csrf/https-photo_rate_50668 | "Xq7vNeKm2kD1vetDkGJAU-DXfxLkZuYpccTzckzLGVc" |
| _csrf/https-photo_rate_54626 | "81m_MM8R85gE3FAegB9tC34rhOb5d8ZoAZ7xGzp2ZgU" |
| _csrf/https-photo_rate_63051 | "Dt1kwqfQmpthZHaRrltcVCDXjOQwL_z1Ce8QB-sudm4" |
| _csrf/https-photo_rate_63538 | "Rvm1Zdr-FfD0ekhGQ4TTA7YcwibwrS6oDmKq07cditE" |
| _csrf/https-photo_rate_72581 | "fBHzcoYIbM0G13hvwJ4ImSe4pRRmm-DeqXRWMvSn3Lc" |
| _csrf/https-photo_rate_93865 | "Z0ODBO2vgIlkh6j38aLmUY_N6w_u10E9Xuf-VR1bu4o" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=8ca15affeebcfff3fa4c377e937e6a32; main_deauth_profile_token=36766e" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "1320" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778476710 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778476710.1605 |
| REQUEST_URI | "/autor/7212" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |