ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5908" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "708b7f" |
| id | "5908" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=17782d381b707ae981e0c72879861060; main_deauth_profile_token=7e94f6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:03:23 GMT" |
| location | "/autor/5908/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bd47f9" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "17782d381b707ae981e0c72879861060" |
| main_deauth_profile_token | "7e94f6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:02:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:03:22 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_103396 | "eZvK3YmdLgYdNDLyQexkii8RI2CteWGNYP-RdLQicXs" |
| _csrf/https-photo_rate_106812 | "MaK-HLaAIz-y6b3Roe07MSybulHUzt9FyL5QNonBOSw" |
| _csrf/https-photo_rate_126731 | "CrnRTeKUjFJ8jA5peBPxN4OcaIyWRIjGGlfsK6cvkKY" |
| _csrf/https-photo_rate_129514 | "ZvxkHhehQw08jLGJ6oQ3nD05TWfuGjRZ-UfUW2QqFTo" |
| _csrf/https-photo_rate_131358 | "y8O4pn217zOlSNuQVKk9qPKUDxAjvWFtsKXFA6C2VdA" |
| _csrf/https-photo_rate_131823 | "oCp24MR8gHsLnB19fRLY1eoO35lBks9Mj9XdVVVAIyo" |
| _csrf/https-photo_rate_159144 | "YJ2UxDDNX5prqqLiheB_mDN8wEvcp1frHlBiFTapR5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_171008 | "IV7DlgB6j9JJETVJEt6NJTU4JAxMkZOgnht9JzUh4XQ" |
| _csrf/https-photo_rate_188542 | "0f271TDE0DIve4I-wVQFtsxnMmiv4okREtdrCPldV3I" |
| _csrf/https-photo_rate_189817 | "82fBuRI2pawpdUO1P_tKf-yaqBHhkft_WDrfMv8w0p4" |
| _csrf/https-photo_rate_236942 | "_ra1XQmA73j3M3VeplX5CH8WaFghFs6tCrOetnX_XQg" |
| _csrf/https-photo_rate_240431 | "hiWyqw81sfdOo79ogqrb3YvfBrsHrk5xc6vuSWCZyCI" |
| _csrf/https-photo_rate_244005 | "t-mGRPMw_zjSTkRs2uvTjOMXdztmjqPvM3Ou2bfxFv8" |
| _csrf/https-photo_rate_244542 | "9tJAS2GYN4_GFgAu1xC4nSnMK9YkQNTo_qG0cooEkb8" |
| _csrf/https-photo_rate_248466 | "BHhGHstVtDeoHLwSngue9hfirjQh35IoPw1ib0eCgnM" |
| _csrf/https-photo_rate_255936 | "FSdAiOEQDU37djekAHrvyJjso3pK_gazcgY0NwEA-5I" |
| _csrf/https-photo_rate_268936 | "A2SRnCI6ugWvSQQttn25NjruBfX5ZySDJjiF-gWxjEo" |
| _csrf/https-photo_rate_271050 | "KDYrWMMzbLm86wP70iIO0B1RHuimGqIxdYczvCbEMwA" |
| _csrf/https-photo_rate_272930 | "UA97Ayk6SjcjG_wXx7oAPs94eHvnDCpPzbeNGdt_tGc" |
| _csrf/https-photo_rate_285961 | "RsjgNjVfBQmvb2vf1Kmu-EDGLxID6lVf_A_o6r-73L4" |
| _csrf/https-photo_rate_293615 | "7idNPmgu6hEQnXSVJCOi6p8jHda9A6psQiZUgZ5hjtA" |
| _csrf/https-photo_rate_295354 | "X9xIxdO-zynsUXnuSmAOswZ06Vn2AA4PtOrBHbvGs7s" |
| _csrf/https-photo_rate_310111 | "t4mg7CBNnwex2RstI4yTLjlY61eoEKe0FnxDaEMK1Gw" |
| _csrf/https-photo_rate_312973 | "jWlAJuG-TRpYO-c5DLi-p0XQTIOaEj5vRWK9_JVrJpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_319755 | "mcZWrH_9xSze9uhP3vFnf26rN4e90gJpDP092rPa4wM" |
| _csrf/https-photo_rate_389815 | "d2eSJLHsMV2VsUPG8M2cwpYbHhB6nLJ_oH60E2GpUEg" |
| _csrf/https-photo_rate_403865 | "NLTNre8hvHSrD69Yy0L7FzKQ2izxyqd9yXi8QtctgfU" |
| _csrf/https-photo_rate_468118 | "1s_sG8c__AyacPOty5HejNLGF7WOYN6rieTDsGcHBQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_77731 | "sh6dQzuT4hnAjatqlg-N461AjA-YM6QfmUK9XAnXS9o" |
| _csrf/https-photo_rate_89838 | "awA2NYZnaE9ACcvwk5BsrAuuRztG6Ul4ZlU2bmXkqXM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=17782d381b707ae981e0c72879861060; main_deauth_profile_token=7e94f6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "64764" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778508203 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778508203.4601 |
| REQUEST_URI | "/autor/5908" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |