ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "5979" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "8794c6" |
| id | "5979" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=269104; PHPSESSID=43b9f0890010443e7380e6e7d0f32edd" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 06:27:12 GMT" |
| location | "/autor/5979/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bebbbd" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "43b9f0890010443e7380e6e7d0f32edd" |
| main_deauth_profile_token | "269104" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 08:26:27 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 08:27:11 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102318 | "O3p_jjY1dVugiGsr0x13sL35vyjM4-9GHwFBAQnjY5c" |
| _csrf/https-photo_rate_106023 | "lqAPhNkFrqfMnkrNU5y22jpidyO2Xn4AdlCxuQ2eNyA" |
| _csrf/https-photo_rate_109942 | "ArbmjZDLjXN-vONVSWIl1PMob4DfLyMr-QhlFUZ6WeU" |
| _csrf/https-photo_rate_111129 | "YBZlfS35CZFSIu2UNWylWJ2hLKMNheJASZ1rUQu8GZI" |
| _csrf/https-photo_rate_113822 | "2Wpz8QPTwzCf557KfdNXKNsGbSZm4F-OwtQQv2_bCqY" |
| _csrf/https-photo_rate_113886 | "eArP7x0tjqQVfKLJT2FyaMQihD1sXg7bW-4hFkE9qdo" |
| _csrf/https-photo_rate_115829 | "nbj4_Wr1lPx5y7PC2FUKWo4MZwi8YKqpNm_WXakSCJM" |
| _csrf/https-photo_rate_119675 | "v_dNDKRSxLyGAwraMiAqzMUTlvSVlc9dMbN2kQfHP4Y" |
| _csrf/https-photo_rate_123416 | "mJfiexBl_rFJynbrIrxh1Vd3QXt4V27eTk21Bt0615Y" |
| _csrf/https-photo_rate_126727 | "Gn4hCUibAJmPQHlGaIFcVbSqrDHXt4R2b4hdV3yasdY" |
| _csrf/https-photo_rate_127884 | "YpKugnkW70XedoxbsXo0pkmq4BEpKkT8eKCx3WKLI8E" |
| _csrf/https-photo_rate_128493 | "wnTtFXK0dPGAmcuYFSxGnz06taqIJ6-8uX9FrcFZma0" |
| _csrf/https-photo_rate_133955 | "cRKqkTfE2UYnOy3ntqGFe1K_Dd3DWjZ6olnPXaFspqA" |
| _csrf/https-photo_rate_134390 | "aNDUKhEX3H0HsrxhNJMI0c83ukT9qJTAMEooa7es7lU" |
| _csrf/https-photo_rate_135475 | "61jLkEeHBKrPfp9eAI0S15i8TcGN-tGGP2nKAmmine8" |
| _csrf/https-photo_rate_143204 | "0NUMng-pwgN1vU_1h3Wfb-wL8NuExbmcAOWtmoTS71I" |
| _csrf/https-photo_rate_144426 | "xMFoKLyzbe_Ta7anDxE1MOh30EAf7LCgt7YyvewGMZw" |
| _csrf/https-photo_rate_150931 | "0fHu_iNzRwoyj0oCNBR5Kj-lvhilcRu0VCncWo-w9zQ" |
| _csrf/https-photo_rate_153113 | "oYzcCGWffh1H0n9SqiRsU-5-wNrgQ8bltl8wzCGKO2U" |
| _csrf/https-photo_rate_161152 | "c7TVWjJLHaBZE5bi4ua6DN92ig8yxSC6Fr4TWZ67UaI" |
| _csrf/https-photo_rate_161243 | "1iDCr0c5Tk9iV2dC-iGYLlCOGtK2mPGKCkX28xatqKo" |
| _csrf/https-photo_rate_161455 | "yaQnmRM6KlXWxwRzUknXiGJeuMB28RqC10dWjY9Oj_8" |
| _csrf/https-photo_rate_170587 | "Pdx5VYXQdDGu9c0zzSusdNGqF4xcxw1yItrUW9DylMk" |
| _csrf/https-photo_rate_172795 | "stsRJ0nnd0T9BldsOGJ0PAiyeX3FrvQHE1jpjKi6Xks" |
| _csrf/https-photo_rate_182659 | "4_D1YNy4dTrDJUsUVz2d-QuVCGp7ic1TNoAIiKsNjaw" |
| _csrf/https-photo_rate_194156 | "at2r7jGhW2Tzz--O8NIG3Xp9qCvI0EtDFVIaYvTrWwo" |
| _csrf/https-photo_rate_208217 | "J4p9hDeso5z8l3s98PJEusvFT-NpRmhfoeb0aTzFHpQ" |
| _csrf/https-photo_rate_209217 | "7yWVx3q-ian4Ly_zHZr49OFG4s25ZJ28ubB1whiZiAU" |
| _csrf/https-photo_rate_224353 | "yL6cRyd_mHDIvT67HOxNKwJaGYktH4Qc6lZRjcGRL3k" |
| _csrf/https-photo_rate_241934 | "6pfULYj437OHOWu3QfZKSfMlG5fADMah6H3f3OF-M-8" |
| _csrf/https-photo_rate_245655 | "jhu51d0YTN8PiwAW0SBoN4gcd_EUZhb7YIDSyUYcDOA" |
| _csrf/https-photo_rate_257319 | "H3_FFOnfd2Oru6MaVf-EOLa9DeAsRZWbEeSgoVngP9I" |
| _csrf/https-photo_rate_263361 | "JHdCL1h0WKJoNoKhYqgIDSshQ1N6R2SsaZywT9NR2qk" |
| _csrf/https-photo_rate_264779 | "Y78p2h-wveeqPegCFpPpazbUOvSt-ZnO0BZkloS2tWY" |
| _csrf/https-photo_rate_274461 | "mGfWe8aVvrtg6Vg-jIDCqkYR9pdePIL791ZE-V6W3qc" |
| _csrf/https-photo_rate_277431 | "wb-cMNU9Kf22B9Q8yLCkBla68cNCJLizJ1tZh_hz-mU" |
| _csrf/https-photo_rate_292094 | "wiBXN2050E89cG2zo95j5nAiPWgpX5YxwqL96N8Jldw" |
| _csrf/https-photo_rate_303292 | "4g2r575gs6STfHewXMwptL4HJ76QWW9H_lNELcIyI-w" |
| _csrf/https-photo_rate_312438 | "hXEOQEXIhKLq5sRrQD5SEOAgjVOZivVzZTyVUr-EIVI" |
| _csrf/https-photo_rate_316511 | "GNSYBtPVRwf8s5WNzo7iNioBfAB_QMMURro4P-P_NEs" |
| _csrf/https-photo_rate_320130 | "TuTfVqGcrf97MrhbfcYiCS8WSwM0fTMb4smzvIUKDf4" |
| _csrf/https-photo_rate_330955 | "wtpYa_BZ4U7B1xJVs-rD659N5_QJ3Lxiy8IDdOznLIY" |
| _csrf/https-photo_rate_332711 | "wHOBdlOjPFFF9nGJ_CjX18y7yeMG3Y7LpJQQGsjXMIA" |
| _csrf/https-photo_rate_341730 | "i3o8EzRjTsE4jhqpESS811F_CRVhoM7OyN0e2_Y-XnQ" |
| _csrf/https-photo_rate_343417 | "zxPjfWdmmSphPL8Sxxt4KXDOTMODVBkkHh8VBAL2bTA" |
| _csrf/https-photo_rate_355719 | "6VjFnQ8npyKFMdIazIPJZ17c1Ced5azn_RanLcVPFnI" |
| _csrf/https-photo_rate_35873 | "g4pMDVPXMoDo_oDvAbqDSzQdaAPa48bdnBEM108C7yk" |
| _csrf/https-photo_rate_361393 | "ir9JsH6vvEqGWF2Un9Bvzb291sgSdkR55XrHlJC15xY" |
| _csrf/https-photo_rate_362319 | "Lq0FKTZ1qG-XmXhHKXuQ5Zl8BpRA23WMTpIQEiUbTmE" |
| _csrf/https-photo_rate_363812 | "wY6aY9eudsp2HDXp2eNYIs2kS4f_lkdxyGTnvppLVW0" |
| _csrf/https-photo_rate_366026 | "Fv_x-BsjOkocRP_lw2FuerZQEvAsGJr5jFM5M7NBGMg" |
| _csrf/https-photo_rate_370531 | "D68ZuHy2fJ0Uk9pdxVbuBOfUTswHmlWbxPef1yMrrT8" |
| _csrf/https-photo_rate_374405 | "UiO_F8kGv5MovEK4a6plbuoC-3Z8bU8PdRlsaTrvDaM" |
| _csrf/https-photo_rate_374912 | "2PUs6bGXU6FHs7UUUG8Zsv3FrIDCPXVmeENH6odiowM" |
| _csrf/https-photo_rate_381418 | "1TvSGmVtWcC3kN7frjjw8u29bCxCGeddbiTD_WWvBv8" |
| _csrf/https-photo_rate_402854 | "R90Zlqmmwm9P79IBfvuG8-Z8lcMag6_-v0o5EMVide0" |
| _csrf/https-photo_rate_406284 | "JHkcmMVng_Fsl9pB_XAy1mWHBYoA25kGqd8BbEoBYj4" |
| _csrf/https-photo_rate_412623 | "t3Euar99bqAfertKCcHXyAbi1Gp3Pc9VRzwmJPBTr8A" |
| _csrf/https-photo_rate_417492 | "BlnghcoWh2T6EIfMq57XCsJNaSloiazWblUbvU50NcQ" |
| _csrf/https-photo_rate_72981 | "pHUSjBAl1UWz1fKaIG2cdOex9N-1St2y47R7SbNlMW4" |
| _csrf/https-photo_rate_99483 | "_oE43WYWNF-7-6krQReXI6Ju3Ag5UzJDPnzWbGHvoAg" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=269104; PHPSESSID=43b9f0890010443e7380e6e7d0f32edd" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "32427" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778480832 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778480832.2453 |
| REQUEST_URI | "/autor/5979" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |