ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8359" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "036ecc" |
| id | "8359" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9bc1b3; PHPSESSID=0226b1974d2ecbf854cc36277d5d3bc4" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:35:32 GMT" |
| location | "/autor/8359/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "bf4bbb" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "0226b1974d2ecbf854cc36277d5d3bc4" |
| main_deauth_profile_token | "9bc1b3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:35:05 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:35:31 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_108257 | "miYgPNjyJo5L31qrLHsceJvE4P57ge4PqAiNZp_zPCc" |
| _csrf/https-photo_rate_122353 | "eQ2n0LLqph153ckem_kNn18VfdC1bm_1hM0mvQc2JB8" |
| _csrf/https-photo_rate_126108 | "jxnAXbrRQ16OVUuSSb7jWHlBj1_8DQUMoEyUGsTOyyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_135692 | "P-Y4ucM4PC7yFVoM_cvdnBHYu5P7eGSj1nk0rIbKMAQ" |
| _csrf/https-photo_rate_137892 | "t9EmzM-95v6PmecVSrnuGq5mDIDAkRFQ0_AKGAjvGXg" |
| _csrf/https-photo_rate_165782 | "CGca_RRRf47WXord9MB9zi7SZZNfyls6ldQM_b5Wz_0" |
| _csrf/https-photo_rate_178725 | "MDQPv6X515t1MVKvJd6OVFaf0Ep9YYJalk-n85GlQhA" |
| _csrf/https-photo_rate_178872 | "H-lcy9CCmLCraREKxxrThPxXLJIsR-t0sO-2Ztlq_bY" |
| _csrf/https-photo_rate_195215 | "xEukQXGLXkw9cm7GyGP-cO8VpLI0AIFNNPQGnvCwAJ8" |
| _csrf/https-photo_rate_207034 | "7e2ilW6yFUyWnvFsh3dapTJ8NO61fu6g-Nwfs5kxBX4" |
| _csrf/https-photo_rate_209480 | "QoJMLUP0vtpMkJUjMwdTboN1PNbA1agio7Rmy8P7Ghs" |
| _csrf/https-photo_rate_222126 | "xTC_KEYn_gLL-ecQYu2yfO0wzFfHfSNe0jpKLedEh_s" |
| _csrf/https-photo_rate_239961 | "pVY8uiLAb_513Wcx2_ZOvLEbkXEMntdu2BtEn133mnI" |
| _csrf/https-photo_rate_241932 | "2k0nP5XKutROma3RLbyB6qyKEn_SPep-vVySegji79Y" |
| _csrf/https-photo_rate_24251 | "UKTbg8_j2pGeLKAp9vxCoG-L1W1q8_peGKqoBw7geWg" |
| _csrf/https-photo_rate_254816 | "HRukM9HO68DaOLCFa5G7glmm_ZPZZpwGMym7RN_Wqsw" |
| _csrf/https-photo_rate_254974 | "1oo0nXVAcKXrYP47cS-pymN8iQXYD0-ocnVCxXSR2U4" |
| _csrf/https-photo_rate_257452 | "-oyeuLA7Lkr9wzgXqi_3Hjw2SDDhcsFn1LjirO_DxaQ" |
| _csrf/https-photo_rate_263076 | "FoPAJ3BiFylyLTCG_XwA4dDuKE93uQg7gZUaN5RlRSY" |
| _csrf/https-photo_rate_270810 | "AoGRKD46j6KmEUBKVPFtenfUjWExvxvvR3EFxPA5geA" |
| _csrf/https-photo_rate_274417 | "eZjZNWHBt0r_GfcYUAy4-KTyGnycIns4p4V8KsdkOg0" |
| _csrf/https-photo_rate_303654 | "mwLRZ5ydGIwD1yt4g2gzg7l5rk7tEl73-oJFMTmGMc4" |
| _csrf/https-photo_rate_308062 | "77oQ_u4mE7pCo-U2GHyK6ffQLTqtvZdouimaOe5RBVU" |
| _csrf/https-photo_rate_318520 | "spUeLfaOk4DZlofHDh8ZwXukKBT5RC6NGRmZnzcwEtk" |
| _csrf/https-photo_rate_329249 | "JAL8hKiKZMn33nDq3YY72Il-9zijbGt0pxMWnrNQutg" |
| _csrf/https-photo_rate_332911 | "B3nLPnna-D411AqK2qmzHwzRNsD2X-AiyeJU1qMqiYg" |
| _csrf/https-photo_rate_360931 | "UbM-bY82TwGrd-JkLdYBSiWRjuZEYiptWrFTV0OsjWk" |
| _csrf/https-photo_rate_374593 | "NrxdrkwhTLqDTijxRXyYcW9UYA4F4Pd14wZB1NF0XZc" |
| _csrf/https-photo_rate_382029 | "5i_SEnUft4fu55cWLsQJFbYrn9_aKnryNbX4-Dsha9c" |
| _csrf/https-photo_rate_384881 | "DxVTrk0ieTDubHAQxX4p6iwIF0z4eDhN9-29Kob5HOM" |
| _csrf/https-photo_rate_404314 | "EMAxrrR5Y7kXLvDh0gi1zyCXTiHajDdz9G4YRV6NaEo" |
| _csrf/https-photo_rate_408127 | "KnBla15SKJ1HiPZyh9H9MQ7Fw90a9uFqV48mbiWPJSU" |
| _csrf/https-photo_rate_414631 | "KDzsljMIX9OwBDX1aCQDJaywavCP2dUnZ3qpeWWJKxI" |
| _csrf/https-photo_rate_420274 | "M-lKZU0ZNjjDZ1hUjX0lbqCef-QuorXFVrcjxK53-go" |
| _csrf/https-photo_rate_444114 | "_0aujPA2u6Tvldc5u2UEXd2CXept1wDuNWqTY5v4d00" |
| _csrf/https-photo_rate_464911 | "H06YLS5rLSI6SOrEhqhcKhlghse9aw_zvtndROOZV7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_74410 | "xtUqNpc_hFyZPSbf5YcGf6EFqJGipjJ5pgslvTtdLtQ" |
| _csrf/https-photo_rate_85415 | "_mhGlT6Effux5Xdo5EJolMsUzBCu4qI6bxInwckiIIc" |
| _csrf/https-photo_rate_93962 | "Je7GxA93XxiQODbjWHRMIC1-zHuUUXwukIdu08At64A" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9bc1b3; PHPSESSID=0226b1974d2ecbf854cc36277d5d3bc4" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "56037" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778510132 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778510132.1684 |
| REQUEST_URI | "/autor/8359" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |