ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "6697" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f5b5be" |
| id | "6697" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=3bf9a3; PHPSESSID=2d1d658260b1bdb25394fa5ab7da9292" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/29009.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 21:30:58 GMT" |
| location | "/autor/6697/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "c0239c" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2d1d658260b1bdb25394fa5ab7da9292" |
| main_deauth_profile_token | "3bf9a3" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 23:29:54 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 23:30:58 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_445186 | "_oNSvqn5Wd56tuqaXkOEXnGLRyqfnEO0SERZg5GVomU" |
| _csrf/https-photo_rate_445187 | "lN_s2cWAir94zQqqFCHiWeh2KMWTomz6VJVtkW4XNA8" |
| _csrf/https-photo_rate_445188 | "QWYRKr3FFk8PeiIja-5-USXH_KDPYuZ6k9vrGHrqw44" |
| _csrf/https-photo_rate_445189 | "0tnCUY2IPft5-R4ZMWQPClYYdwgUA0r3d6sQy-HH0V8" |
| _csrf/https-photo_rate_445192 | "rnOBUSyjfCkLBJs1hNxkXsFdJIVpHIoH5cha1iQVU3k" |
| _csrf/https-photo_rate_445194 | "yPePMWSfFKe3AnQzaUHp7i1B6NBnLjjljbcJfLyXzeY" |
| _csrf/https-photo_rate_445195 | "sXGkw3psE-jnINzE2WnV8tPRnxZmE_J2akeU6PrX-54" |
| _csrf/https-photo_rate_445196 | "P8Avf-gssankcvjuOrnhW9vYCkxkP7LltnOkOJH_JlQ" |
| _csrf/https-photo_rate_445197 | "PjfMjYcb2ExVxeq-V38xlwn4Fwz_-OmZFh2i3cvs7gc" |
| _csrf/https-photo_rate_459144 | "IEMKZ-yDN56s1AMj4gsPqJlw-Sugd-fheK49TKTjg1U" |
| _csrf/https-photo_rate_459145 | "TP_SnaiEmm8cC6-mXNVBR00_KGyHD5CX8unfE7NQIcY" |
| _csrf/https-photo_rate_459147 | "OMTMdvSjP8TsDcBZJ8K4tRku4EMHoTQ_g8_bgVNi-xw" |
| _csrf/https-photo_rate_459148 | "ITb6UwBlAu3MppwhkS5HbhEszHRvcuGHcyLs2ewZuIQ" |
| _csrf/https-photo_rate_459149 | "laGrhSNj8qcZWK7NOvJ-JegH55Cf7M-tn1iZVQE7zRg" |
| _csrf/https-photo_rate_459151 | "HZdzwH7BiqpiWrSUF9k5Khm6ymk2etM_IHFxlRfgPU0" |
| _csrf/https-photo_rate_459152 | "4eozpod00ro7T66Y7JJskD03gjoFIs-fzJFhqJCkC-4" |
| _csrf/https-photo_rate_459153 | "0O5D4e7CELQVqst98El6pBFa2EorKurox9qYVoKVXoQ" |
| _csrf/https-photo_rate_459154 | "epmN2IDT_ZohYNRnGBmXr0RzwWN6gNmftVkZDkDRyRA" |
| _csrf/https-photo_rate_459673 | "eAJVGqakR2CRrDUqoCFmcCW-dXQLDgT_peZVPSyTnnE" |
| _csrf/https-photo_rate_459675 | "HFki5C6y2UJjGI1P5nypNAVnSbgiwDQU0BX-bj9WASs" |
| _csrf/https-photo_rate_459676 | "W5Q7kcw8uqMZAmUdIYcWT0VpSuu4Vf3Hob0jBRjkvnA" |
| _csrf/https-photo_rate_459679 | "TRZyeS4XXutDluRpvqOyX4Tbea5qf9_-XY0lWG81JT0" |
| _csrf/https-photo_rate_459680 | "kK9_Y09xQoYpG7AwHwvnmFhmDWik7jajdXmpdCPGby0" |
| _csrf/https-photo_rate_459681 | "B6HhLBhkUdl8PpFI8kcckKStVq_VUtPaFW_z3mXGOoo" |
| _csrf/https-photo_rate_459682 | "SW3lGTHioZOmCIlJAeqrOTngpGekVUgy8T_jXntksnc" |
| _csrf/https-photo_rate_459683 | "vLDZvdrw3A2NniIa7tndY0M_hDaUSEujD7ECzuRvL5c" |
| _csrf/https-photo_rate_459684 | "LNYCRbcegqG-Tec4gcAjghdzlPdZ6ltZ7tmiS9QK2GA" |
| _csrf/https-photo_rate_461881 | "N1gpTQUdto0t1m-YZJRQBt6RUhacpzffDphzJgrV038" |
| _csrf/https-photo_rate_461882 | "d3B61xrt4SousVaB-YY1aL-yM0AZTBIJq-BsYNfgpXA" |
| _csrf/https-photo_rate_461883 | "bSH_bb-SaSvUkXS5JlYh_qTAHUtswJWG8N3KcdNU7Xk" |
| _csrf/https-photo_rate_461884 | "HalrrQvqza10m-hFyOVgNLreZmnOhdEys-x70ogh3lE" |
| _csrf/https-photo_rate_461885 | "D0cVnIQRPv-WofCk_W_rNYNIdJsRuPO-wgCdX9UBfHw" |
| _csrf/https-photo_rate_461886 | "9SkY6x85lMNXFiX9Em22YlQO9BY36BO7iVBD90JucoU" |
| _csrf/https-photo_rate_461887 | "7vDoTr2leIEBEElxImf8tqOGz0rrAaxqxWmIVB9jFXk" |
| _csrf/https-photo_rate_461888 | "F0DAefFuFP3MJW9CQuzbmuRb98ZJcnzrLp-IpfN9aMg" |
| _csrf/https-photo_rate_467321 | "mV1HS1h8P5_zC45x8lYllsygndsKKSCSPbsVclizp5E" |
| _csrf/https-photo_rate_467322 | "9cd3QfWeoESoi0If0W3yzHWL0mysvG7TxVyrrrUXvUc" |
| _csrf/https-photo_rate_467325 | "YAQx6OP9KWypUztXxyLN7_M9oU5EM46_2KYfsKJqOuc" |
| _csrf/https-photo_rate_467328 | "t1hYYTd9UWUZfTL8Kv9ZzLtGmcIWjFOaY8AvrENjTYc" |
| _csrf/https-photo_rate_467329 | "7Fs1HZ9VU3xc6-B-0ZVO4DxB337CoSYk3gc5r5cBHn8" |
| _csrf/https-photo_rate_467330 | "GM_-nU5BOw65mKBiEFHAhHa915UnxP4VrZQOP3RB3ME" |
| _csrf/https-photo_rate_467331 | "yEe0qDbkLrWez8g-DNspUmqXm96sb4bNgFmOyNwwC_c" |
| _csrf/https-photo_rate_467333 | "F4xL6OhP75qGYLQ75-LDuhBPlnxy4uIV1x8m-Iw1-Gs" |
| _csrf/https-photo_rate_467335 | "LN3eanC15iIQo_v1awSJeHGFP_Jz3n7VTSJ6scW8eKo" |
| _csrf/https-photo_rate_467336 | "UXoh0yXirdFTAbFUWU9pmlUJtJz5gcRAQIDdolated0" |
| _csrf/https-photo_rate_472987 | "FBIf451GQg6sxeUFizL_07vEt6uvOP6kr9V1sVNnruA" |
| _csrf/https-photo_rate_472988 | "9KvEIYyuB4jQGiMjAgUB072fpUDVMZj3awRaRzLTj7A" |
| _csrf/https-photo_rate_472989 | "Win7pNEsJHp8lJ92ZZCF3kjSVusOt_nudR1MzLVIB6E" |
| _csrf/https-photo_rate_472990 | "1j4eFIV9XhyzmJLC9gZvHYAkAe6N8gcBbqPGCF2ac28" |
| _csrf/https-photo_rate_472991 | "GmWKk_cq9Y1zSWSuHgoCl_2ZdVty0UBMVdJCymp3UPI" |
| _csrf/https-photo_rate_472992 | "EiqBO59BPaF-mAipPJZykqdmystJlQjnja9_L6rioYE" |
| _csrf/https-photo_rate_472993 | "wgn2pYXAmDj9YifhUCGLec6v6o-I4L_vqUHL8-ksiYc" |
| _csrf/https-photo_rate_472994 | "Fy_opWnXJ5jxfM05teGxO0piOvCrc5V7GPmop3Na7No" |
| _csrf/https-photo_rate_472995 | "0DQMl1d7M2nDh81ZendcTg2e05Ol8ScSvfvVjZs5IA8" |
| _csrf/https-photo_rate_472996 | "y8isVvwyFAF1SNo2G24Ye48ke7ngl51fHT7xQFeBLgo" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=3bf9a3; PHPSESSID=2d1d658260b1bdb25394fa5ab7da9292" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/29009.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "49264" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778535058 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778535058.4675 |
| REQUEST_URI | "/autor/6697" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |