ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "364" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "fb7952" |
| id | "364" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=ec350b; PHPSESSID=91045660e1908568a597d8406f9c2427" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 01:55:51 GMT" |
| location | "/autor/364/fotky" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "c09fed" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "91045660e1908568a597d8406f9c2427" |
| main_deauth_profile_token | "ec350b" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 03:53:58 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 03:55:51 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105214 | "rolxOKGaMBc7_oNhqRicf_ATt1opK26CXF_yCn1Fny4" |
| _csrf/https-photo_rate_109078 | "s7j6aWE8j7If6RS_uaob2W6PPXRPBYCAtkMFhDRaz2A" |
| _csrf/https-photo_rate_131284 | "Gcdz_OdB9EgJFre8-RhyGkgplPXG72zaC7B7VxcfN2Q" |
| _csrf/https-photo_rate_137794 | "o6674k22fyW8ZsHN3YfAabXnrcU711V45TmQCNQsr8c" |
| _csrf/https-photo_rate_140492 | "tFYiIKj-r7f02d_vylZDne_nkB2PZg-2nyjpwlbiIQ8" |
| _csrf/https-photo_rate_142585 | "Ky86d7QzsfGX6FKCrLO2B-SKlEWktr87gjP02ixelDU" |
| _csrf/https-photo_rate_143523 | "1GLu4QNWdd0XNzE88EazzzaRkz-zbORWuUpqwVo0Ep8" |
| _csrf/https-photo_rate_145537 | "na5v42Uu7P5_U0_9uRBvt1XkRXsPxMlDI2zTvukcy1k" |
| _csrf/https-photo_rate_149834 | "ISTish8wB2DvXfClX2DO9Gt2tLfx8wrHvmdgwFA6qSU" |
| _csrf/https-photo_rate_157251 | "ZsZnjByJHCWHnRpEV8pp9rnyOgbA_1qarPUEzQC7QTo" |
| _csrf/https-photo_rate_162652 | "mw8pDgzHgVjcz8rnPFpHVbG5xmHYlmjWNv3ssSm_i_w" |
| _csrf/https-photo_rate_174415 | "XnCvEHgfi76I7wVZZOUfXBzK71xjBwa0tox9gbC5P2g" |
| _csrf/https-photo_rate_17556 | "ziCLiKzEByLT68wk9lX7zdgrX0U5DFTFwb714RHkVKk" |
| _csrf/https-photo_rate_175926 | "2PH_oK6WGpQ9-FOSXFQ11mMNuBeIZRt4LgXKaf_Sfg8" |
| _csrf/https-photo_rate_182375 | "j27FppVwcbfgQnmTtEDUpGPZYsL1h8OHZi3j1RpTYnM" |
| _csrf/https-photo_rate_182925 | "a0NiCqDANBKrUvcBA7A6ACGQ5Av__ybVzgXU267EoSI" |
| _csrf/https-photo_rate_185326 | "7FVY2EDqJMMdQJyseZoOx5my7sDEpEoiJCHdkUMCebg" |
| _csrf/https-photo_rate_187811 | "tkKcb55kAkPBa7IEuMMaEtcnYfrfeJ_Ei6uUvIA5SAc" |
| _csrf/https-photo_rate_189670 | "RjfiSrap7jLFT8YPvEiHtO7Y3_L6W6e1OF0QOR3d8gw" |
| _csrf/https-photo_rate_198238 | "EzuPQRo0yk6ziBH5dybY24tigxTbFDzUkQyxP6ZT-K4" |
| _csrf/https-photo_rate_202824 | "8hSSQCfVvNNs7bt9HPjB-GodpZOiOHxWNTmmPnPu8H4" |
| _csrf/https-photo_rate_205320 | "NmxGsmuscdfzor4inArbKMnKM0Ci3kanPvXBqvGXmrA" |
| _csrf/https-photo_rate_209914 | "p-kwN3DtvQUjppzOnT1OzwqHVMHv1NTZJt4gujLMMQE" |
| _csrf/https-photo_rate_224502 | "bmfRmi5UjH7H95vlPb4jQGQU5y-ye6NzYJLnG9X65oY" |
| _csrf/https-photo_rate_231146 | "7bAnqDB_zHCg5hZkapBqrvFZ47R1PfrAWdcqOIofEgM" |
| _csrf/https-photo_rate_235468 | "WDlj7LeALWdsy98pCB4Lez0W1sgRX_XzqyRhJvV72UI" |
| _csrf/https-photo_rate_237715 | "OFCAU7Sf0ws3qkUSPCE98pmKQ_pIFP1N0stOpo4TxOM" |
| _csrf/https-photo_rate_237834 | "UdlUqB7Oh9ZLC7salD4Kb355V26UdLGWnv1Rnu-zr_g" |
| _csrf/https-photo_rate_245830 | "eG5rzqHZHCcD97BcmdFAShwrZaNllJgyGsFF1y5fKmM" |
| _csrf/https-photo_rate_252733 | "oL2ts_kmzv2iP_DrBIq1ae8e1NBK3LeQDVBRg26L_KI" |
| _csrf/https-photo_rate_252746 | "hG0gYXhfZRrI184-6rNWTTD-49Kbdc5uM6aMeTXenF4" |
| _csrf/https-photo_rate_259859 | "HGfvFP52QWvwfAIvBjM1d0IGkprNjCA1246twzVMqv8" |
| _csrf/https-photo_rate_267545 | "IcuLD2kvfI_4AC94iFhBcrLSGJsDJuTuMcAhjcEb2Dk" |
| _csrf/https-photo_rate_268764 | "YObLdbSuMYkEg2_lr9h9csnGB8rqUEu78om7jVUdpW8" |
| _csrf/https-photo_rate_272390 | "CvHqB61H9RUQ2df7iFx-XzBS8lJbufIoM7I6jRTNv3o" |
| _csrf/https-photo_rate_276494 | "6_7HJaKv--8Jwxvb7Mm0TzuNvCQ0v4JGeTH9XBsW-jU" |
| _csrf/https-photo_rate_278193 | "oI1yPTN381nDE33FRTQc2YdeAwTN6BOFimfCbUHxbL4" |
| _csrf/https-photo_rate_279560 | "SCqw_MoG_vQLa9sjNrPtUfXBDyoA9171P4W-3iHJrYY" |
| _csrf/https-photo_rate_290314 | "Uwx-KuIktIbsv4q2-pPLdq7Psp_B7hZfqJ_xncpV1RU" |
| _csrf/https-photo_rate_291923 | "HsCC3cRqrDPOtRo6YFJsCvRwmI_6IJAmT3Gr-01MLHE" |
| _csrf/https-photo_rate_305026 | "bres2b49S49g8sDTj0EWCJlIUxc1CYjcxZUGo7LGd6A" |
| _csrf/https-photo_rate_305695 | "viaI2RF7k1S3Bvh1KwtqTt7qzaFTWzltt_thicJ_5KQ" |
| _csrf/https-photo_rate_309123 | "tUuoNSQf6R12EGhOZ8eg8bI6WuQsPt-0LU03hG_eG_0" |
| _csrf/https-photo_rate_309423 | "4CllRGdNTThz5U9mJjd8_qrFOUURG3H4EsZ9Uq92vfU" |
| _csrf/https-photo_rate_317212 | "nA5RgLQwgBBkfZx1OgFgID8O-tmQ2ugTEoRf-ph9d3M" |
| _csrf/https-photo_rate_327936 | "PdotyA19aWMdXXbZ0tmwMysTETAzkwIBNoER4xzLQqA" |
| _csrf/https-photo_rate_328353 | "SqzEvXeQruHekM1tdD0NmYHh7gxWTAXr8ymDJSiuGS0" |
| _csrf/https-photo_rate_329849 | "CsG6ohjqGv2g3376UHmJhj-M-0MufJEq6_Co7FfxS-E" |
| _csrf/https-photo_rate_341435 | "0b-xLSPuOuOFY_nySKYE9-48kRuhcLWe6ihZCJLqGpI" |
| _csrf/https-photo_rate_342592 | "IPA_XnfanlnQjG3Jp1Gq511PaQi2PjzhMZTQQtd0wY0" |
| _csrf/https-photo_rate_343955 | "lwGrJUTr9-eKlfZZiiDOPxrK3-NZ_si0Afvhil2jgN8" |
| _csrf/https-photo_rate_352712 | "dQKL7WhBac9-Czv905ynDxKLqoBPiQvV2-PMS2tjUWk" |
| _csrf/https-photo_rate_354951 | "PRKAMRSunflx0FaMJ5X8_7GJYTCs_ZDSMTv-TTWEUCs" |
| _csrf/https-photo_rate_366456 | "xsrXgqPt19XSx5Z6qEi5wFtEZfwA1znpzmLvYKxK3mc" |
| _csrf/https-photo_rate_366842 | "ph3zGtb-wCpACWfFGv9EEqTdiiyd_oKcq_AD7tWyj4U" |
| _csrf/https-photo_rate_369450 | "GHbS0liNIzUvN7XwFsO9tqom0mDTgSM5xKL4MRWxxfA" |
| _csrf/https-photo_rate_370731 | "CZDmHh0FiQ44p8OH9FIA4V9TwfR0eh_qIgBVd_c9kig" |
| _csrf/https-photo_rate_372643 | "yufJV8kjH6aQ3Ftyovpj6mexmY00I8wK1I3WbMq2tgM" |
| _csrf/https-photo_rate_384624 | "Cm6DHNzpcgllkuq46d7IhFqhuX34tF4_brUGNkfEoQA" |
| _csrf/https-photo_rate_386726 | "N8dEgKn56g6m72GeRZ12nF0-r5c6LUcTy-SOrukDkuk" |
| _csrf/https-photo_rate_386823 | "-ZRIc5QDAuMaCYKcvlYKRJ04-VTyRHMcfhBd7lJ-tu4" |
| _csrf/https-photo_rate_387715 | "3v6Ii8EtBzZ_zWhXUQmwwN1mTMOy_WANfXZ-Qee5Dz8" |
| _csrf/https-photo_rate_389109 | "_B58BhNr2G-K3TuY5hEF6j1PxJ1FDboOC-teKn6D8Ts" |
| _csrf/https-photo_rate_399300 | "hCqH-0OmF4rBRjACTMIqhu0BIkAuJgKeGrypi-rVIG0" |
| _csrf/https-photo_rate_406105 | "whV2AZUchhWpwLNFvNL_vuwabqiXDSNBIKu9M0AyvKI" |
| _csrf/https-photo_rate_406251 | "1rGI4-tViQhh6-IPm0xywdkpIhEe-CFbDXvTdg7e12g" |
| _csrf/https-photo_rate_417578 | "SS4iFntkmIWyLd7DMSbBm4e6mPCIzCfYBS7dop6GOHA" |
| _csrf/https-photo_rate_423029 | "HpRJGlBrl9bUHisfS-cjakWfkU4ZLyIYiYBRINyha2g" |
| _csrf/https-photo_rate_434165 | "3g2UvhS9b-Ks0avWNlfrK6K4rpg1TPvdbausPNDXJ7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_436139 | "BirkIOlzck86KLJ7O2W4UMACSVtl22TjJElU67ec1Os" |
| _csrf/https-photo_rate_475814 | "U0k2SBGIsaIIS5jZd7cUai16j56tHOHdyZwLFnA-MK8" |
| _csrf/https-photo_rate_66213 | "bxt5fLNw4C10J_SCrmo0xMTLluc5AsxgTqE6GqcZB50" |
| _csrf/https-photo_rate_72778 | "sQkm36a4VIb5g3B1D9_VuWSDfZ6Fuo0B7YJEOm8hihU" |
| _csrf/https-photo_rate_91515 | "N8lMRvO7BxZ3QNnMxdwTaLO_kxuYbGc68VI_ZjXujy4" |
| _csrf/https-photo_rate_96675 | "yy8bcK6YPRmDSLpbVbcg2Itymv7X4vk-CVKzqcPILU0" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=ec350b; PHPSESSID=91045660e1908568a597d8406f9c2427" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55081" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778464551 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778464551.4419 |
| REQUEST_URI | "/autor/364" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |