ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "7530" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "781bc3" |
| id | "7530" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=88411a4f53b44d859a2d0660de851522; main_deauth_profile_token=7eeba9" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 07:58:28 GMT" |
| location | "/autor/7530/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "c262bc" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "88411a4f53b44d859a2d0660de851522" |
| main_deauth_profile_token | "7eeba9" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 09:58:03 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 09:58:28 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_113890 | "zqVXBGlgL4NuyxgCo8qBaL9DeFUNyEvPr9SygQ32sJE" |
| _csrf/https-photo_rate_124059 | "Cv5q9ECbiyHj5irrQYqlvJ90MoGBLhrIjDrJRV1d3Fk" |
| _csrf/https-photo_rate_125750 | "JRbRf8W7WDb37dXf4bB4iTnepHJDeQesZxTF5eNb-eg" |
| _csrf/https-photo_rate_141830 | "awKASrW26AIl9EGwBgftcKRIC4AOo7SdnWpzv5FF4GI" |
| _csrf/https-photo_rate_144414 | "It_eOVgBjwRgPt_qS83FIP0b7m2RLv7GMCatdhKMl18" |
| _csrf/https-photo_rate_195186 | "Y2be4nUETZGxXUkboNw4dWPjl1i8jVMN5YtXG_0cp7I" |
| _csrf/https-photo_rate_195214 | "zALhCE8n3dzPHqq-f1uBgBYFxMfaeYwUTKnZslew4XI" |
| _csrf/https-photo_rate_206766 | "RhiMsEqKv3FkaIq-WUfrK08RBqmp4gWFdlcNfk16l1k" |
| _csrf/https-photo_rate_218453 | "VqBwlrE6oRziNMzPmN71vRYNvSfcQdCN6GDtptUalFI" |
| _csrf/https-photo_rate_222184 | "SU2-FylxLNN-I2IO_u5oeg8zG0I1NwLRNnhhIpPBax8" |
| _csrf/https-photo_rate_223275 | "Vn-0LAuUiHnZJkiFNT8jkgjNL33TKgjCO2yszFZuMuc" |
| _csrf/https-photo_rate_226156 | "jxT7_2U8Mz500NEVjTMKdd9jZ2y_SN-0iCgtUiBg2rQ" |
| _csrf/https-photo_rate_242468 | "2yDo2GgHS2voEw1VcRsA58QfW_tj8klGwhJy7DJ_NdY" |
| _csrf/https-photo_rate_245508 | "pSZQAyRDVAPRz3NFvRscGMsPaOaoiWYbb5sXY8ioWWI" |
| _csrf/https-photo_rate_251704 | "YMGX9e2wUmLpgqRm6cDpPekJsh2mx5eXRLs3-FMF4L4" |
| _csrf/https-photo_rate_252496 | "vbT7hN1AVlrbbTTay5lbDULgPQJQ4YOx0zQEf7uHXBY" |
| _csrf/https-photo_rate_257190 | "pio-84he6ePLo01Yms2TWd3DmAweSOop1ZKskVexmVc" |
| _csrf/https-photo_rate_264864 | "Dv5u4XY4dAzNpVYFoarsKeTqFpQW_PxF-os5WTlAWe8" |
| _csrf/https-photo_rate_268750 | "bfAaXGGtuRrFVXdgKgVZUG9XxOr44Xho7paufVQj8Lo" |
| _csrf/https-photo_rate_269099 | "sKJAIfdTrLnGIxpNnTNMyFFKf1DhtDH2PecfbkIWJ0s" |
| _csrf/https-photo_rate_280777 | "3OlSKt4fDdJ79j1E3vKI7OuTerMGXLf-TfjHG9vvr5Y" |
| _csrf/https-photo_rate_292578 | "krth9qJaMKC6yh3gU99EUdL0ebkcUGOfggO490BnChs" |
| _csrf/https-photo_rate_303169 | "xrb4TXrMnJF1bjVoPTEeKdoraqJROjV-VYfxQjyAMu0" |
| _csrf/https-photo_rate_313566 | "67MP7pqmTxNptcketrIpWoZO29IvBrmyeebrQF2fIME" |
| _csrf/https-photo_rate_315579 | "VoRkZDE_iIkB3mTa5ftYdOJr-ThUiKVg4Xi7qdYaEsk" |
| _csrf/https-photo_rate_319732 | "2hGhhZW3Tv0x9DST162nlRRqqTBBzoZ8z0musQJk5O8" |
| _csrf/https-photo_rate_343694 | "gZOR-GBD98ubwzoF2rHJdVrcocX_60eN5msU849-nsU" |
| _csrf/https-photo_rate_357810 | "ox1umIj7UMUbPqMRIoumTRQvfglg4fXCB4d42DA-Wbo" |
| _csrf/https-photo_rate_379678 | "2o0w03UpRLA0ZNn4iH6q5zkVAZ-TIgNDe7zL_l-wD9A" |
| _csrf/https-photo_rate_38078 | "LNfcr0W4HHfDvoguXUA_Q-wJCUBTKVPJlrSbTHiU_wg" |
| _csrf/https-photo_rate_386817 | "bYE3nUIcHiwuWHPNRQx-uCyNIGUInPyFLbIq1bpKZko" |
| _csrf/https-photo_rate_416373 | "Qs_tsiog9JPLVb-F_V1OIvoYlgQFA71BlJiifISLpVw" |
| _csrf/https-photo_rate_420462 | "ROYE7SaqW0R0KS88Z7yqMgZp5v7UApS3pOsQzMGegy8" |
| _csrf/https-photo_rate_421244 | "I4H6MZ1oaME4VhHpOOWIyi1r4NgWuAm-6X_8F4x6lRg" |
| _csrf/https-photo_rate_443297 | "fAZ79XlMk9gVcCgNVcHZBul7wXT0Y0kX2_b3ZAZ4qA0" |
| _csrf/https-photo_rate_463895 | "-jEB9A29QapfA73ZzIyKL-Qjr0w-W56xvyppN8GlFnE" |
| _csrf/https-photo_rate_467318 | "pRngd6mmT3MmQzhWPERmwqIEj_Zq-16vuOYc-tXEYeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_58999 | "yr0XYFfoLN6IoLt1U_NgZM5Oc_xcBRX9Y3y79WEOPTs" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=88411a4f53b44d859a2d0660de851522; main_deauth_profile_token=7eeba9" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55451" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778486308 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778486308.9422 |
| REQUEST_URI | "/autor/7530" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |