ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "309" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "386140" |
| id | "309" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=fb338a7e259e366923e04b1080e82e5b; main_deauth_profile_token=1b21bb" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Sun, 10 May 2026 21:24:35 GMT" |
| location | "/autor/309/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "c6df27" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "fb338a7e259e366923e04b1080e82e5b" |
| main_deauth_profile_token | "1b21bb" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Sun, 10 May 26 23:24:14 +0200" |
| Last used | "Sun, 10 May 26 23:24:35 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_110456 | "ZT5orWv5HWR7pVIr-abqAh3MNGqJVRCdEYVLTE2S8rg" |
| _csrf/https-photo_rate_130424 | "5UYnPe_QWAnRShNV4jfX_3mmqPzQOGU3XGfvFZzgLOg" |
| _csrf/https-photo_rate_130438 | "tfjIXYfAmKja_CDNzgVeQuxEtaM08-_zxaAtoNQxX7c" |
| _csrf/https-photo_rate_130447 | "tREejXfUtZdCC8pISjvrWEIfdkwzBhPP5uxXXPY4P88" |
| _csrf/https-photo_rate_130987 | "I5HPpYoE6DewwL3SOPQ2vWldZk51AC2EvPjVZNjlsRI" |
| _csrf/https-photo_rate_171065 | "3H5IVRopQ-07Qu5nS-gooKOUimCtTRGzZNvejappN18" |
| _csrf/https-photo_rate_173133 | "_sEhsJG7KTdPUWJeinh4MjV8I9Eut__AFhRZTKa263g" |
| _csrf/https-photo_rate_214073 | "zKqZF4fjtImmfoazYDq2MV2PFgz0YWsjW-xVDUriD2U" |
| _csrf/https-photo_rate_226152 | "J9MjwSAR0AlUK7PVYA8lL_LIQKy7HIxAMq4wW2aCyBA" |
| _csrf/https-photo_rate_232289 | "WZWCdp9rWgPEVfuVOaUxbUNTZwmBMPTyYehzB-1DjK0" |
| _csrf/https-photo_rate_233036 | "EVwrzar2PaiPeDduGc7oN69u5HAL5FIetbpp-BijsVs" |
| _csrf/https-photo_rate_234065 | "jz4xiMTluMS1BUGrqJInWZ4Hkh_B3L8gveyWiT0mLTw" |
| _csrf/https-photo_rate_239946 | "-tuo9U_70Z8WQESA6kju37pIiNeKOUhPLsV9EW0w9oo" |
| _csrf/https-photo_rate_267228 | "uLcG9qnYHLMDiWvR6uqaSB8O5PqpgyTpfwrOg--ndUU" |
| _csrf/https-photo_rate_269579 | "cYFNVNN8DpFztZh-Cb6d7vAOK_-bXrUzOPbyXKe-MxM" |
| _csrf/https-photo_rate_275348 | "hxcD2B2BwaEx4yhVOhLYvVz1zm0r9sVGEj06gRnIUPI" |
| _csrf/https-photo_rate_283606 | "YL_94f_uKNW3fZNrAl_xymihG_tdOL3jwZaOwuRpXuQ" |
| _csrf/https-photo_rate_294769 | "5GcrJg_WS8L4agjXDLR9Sul5UX3DLG0aJ0yLVo-6E5s" |
| _csrf/https-photo_rate_294880 | "Ole2Dvc-yUHsiUWwLkFtZQlPD_zLVQrGyBzJAwRpvTw" |
| _csrf/https-photo_rate_299998 | "E3RZAoGhOFLradXQ4zq2hYxH1JIqHFAOp6he-kHbb9w" |
| _csrf/https-photo_rate_302869 | "eriaeyDMZHKoce0IudS3ZHMEpWw_s1o3plfRXPOMZdA" |
| _csrf/https-photo_rate_307967 | "zA48ScwEs4o6L0GIuk3ig6YFUx7nS0lhgwXCgI6IIM8" |
| _csrf/https-photo_rate_309332 | "_ZHjbIVNAuSCaBG_3vsRtRi1RJDucB0eX2QJM9VGdPQ" |
| _csrf/https-photo_rate_376590 | "Fcd2r9Vc5qTOEz76dTesUCt2PvhzsgX4S1qNGenXQaU" |
| _csrf/https-photo_rate_376932 | "kIvUj48YJPcC0l-oPONytWb1YLzDx8Zyzrdz6JkC-g8" |
| _csrf/https-photo_rate_392779 | "fPfVQfVWD5GOZ-aPChBA4UPg1GKbSenIrpT18DehB_0" |
| _csrf/https-photo_rate_429986 | "SqkxYvIrAcyMg2IqwGP2czDpREszq2LuszM7WlTJU0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_469342 | "SzPCJgIDss229-evuaN8kPUF6D4_KHCkJcYwC-4UJIY" |
| _csrf/https-photo_rate_469588 | "6my_pxzH0C9Dtu2_z4JuYnQx0A2iu2tRNQVo8HlS5eo" |
| _csrf/https-photo_rate_65914 | "HobBb12ipxP4Sf6St37Qoi9lIolyz3WR2MJWEZ3RuRk" |
| _csrf/https-photo_rate_80196 | "9-_Rs7EE0WROpTeZChyNs_jKFd3IQvMObRuyTrVwVKs" |
| _csrf/https-photo_rate_96373 | "fBmoJVJVc_VK2s-Qb2GEtZfIPaLtZ9ULRjBNuysp5lw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=fb338a7e259e366923e04b1080e82e5b; main_deauth_profile_token=1b21bb" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "51666" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778448275 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778448275.6002 |
| REQUEST_URI | "/autor/309" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |