FullsizeController :: show
Request
GET Parameters
| Key | Value |
|---|---|
| aut | "14968" |
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\Photo\FullsizeController::show" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "photo_fullsize" |
| _route_params | [ "id" => "329607" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "4dbb47" |
| id | "329607" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=ab7274bb689f8fee55cb3e00c76cb320; main_deauth_profile_token=790719" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Mon, 18 May 2026 06:56:06 GMT" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "c711a3" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "ab7274bb689f8fee55cb3e00c76cb320" |
| main_deauth_profile_token | "790719" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 18 May 26 08:55:33 +0200" |
| Last used | "Mon, 18 May 26 08:56:05 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116392 | "yB-f4aKga6lf-f8lu7MFdY77X50WQW1toB_o6Nesc1I" |
| _csrf/https-photo_rate_201734 | "3ydQNJo3NlDluZW7TwP6CD_HHAILIm42HK6zUebGOYw" |
| _csrf/https-photo_rate_2085 | "HVVqYde9dKkK2WzKQeBGO46BAY2NRaG-b0aoy-wvvZY" |
| _csrf/https-photo_rate_257515 | "OKbsPFbdfnRGM8c-jWEIDMLs-S8YI2w-jZnm_5pxHBs" |
| _csrf/https-photo_rate_34892 | "6Ja6bgp2C3yL-AKgTd3yXdFC7TnMq1LfVv2HARniSOk" |
| _csrf/https-photo_rate_39201 | "dH8gXT6LaBk09SNL1Jm9vmli836C5cQagrAM10Juus4" |
| _csrf/https-photo_rate_396791 | "XufwP3eQEFjGM4xfL7-x_sbDTaOSbVfkvMeDmyUttrI" |
| _csrf/https-photo_rate_409698 | "WMzM-qdOvFWRgCSzjwAZBSd3qnID_pwHi2URPDE7DoE" |
| _csrf/https-photo_rate_48270 | "w7tc3qY99FQ2rWB3Qn5mDg3d2F3EL0FqSibS2z8Orw0" |
| _csrf/https-photo_rate_48482 | "Xvs1H5Q2ea_I0lFbagU_AeZkQZ7roGqbn9BuDJNXOXI" |
| _csrf/https-photo_rate_48616 | "AksNf5w1RnsGOUBOV-6M1M7xuXQ-rcp254w-DbNWUt8" |
| _csrf/https-photo_rate_6392 | "renYEm17e8S5RcVEi3BlMkMukf4Ij2jBkRpXgDoiex0" |
| _csrf/https-photo_rate_7912 | "RSv0kQuZaKcbXlHgpC5ak8bPDEtfIl9dNFef69t1Rk8" |
| _csrf/https-photo_rate_98211 | "tNpuJczX3S4xUD8zQpJTxjT16mcvKHs_k6SBHIgSPcA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=ab7274bb689f8fee55cb3e00c76cb320; main_deauth_profile_token=790719" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "aut=14968" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.157" |
| REMOTE_PORT | "31283" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1779087366 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1779087366.4184 |
| REQUEST_URI | "/foto/329607/fullsize?aut=14968" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |