ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "10177" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "87a425" |
| id | "10177" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=516893; PHPSESSID=9706787a6a9585209e76b99b3f4204b6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 05:53:39 GMT" |
| location | "/autor/10177/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ca7981" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "9706787a6a9585209e76b99b3f4204b6" |
| main_deauth_profile_token | "516893" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 07:53:04 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 07:53:39 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107187 | "UcoK40SFM8NyycqIuRMJfsYZjP63xWBzpsfEhUnssrM" |
| _csrf/https-photo_rate_110138 | "CIbLQx3DPZCxo3OcCurBCojsmbusuRs2XGAGYvpF2Pk" |
| _csrf/https-photo_rate_111927 | "55F71E0K3_iqoy1NKncoZJ5cDt1e7O8QFUHUbDzpnsI" |
| _csrf/https-photo_rate_113504 | "RiNxsHqJ-ijw7JA44VMFYu8goUTDNDwtfR84VaTrv7w" |
| _csrf/https-photo_rate_117824 | "mZ2jyjGx1JuQUzXo5ivfG0_hyfhXd3tKQn_OBelPc3s" |
| _csrf/https-photo_rate_118973 | "uaC-3Pghg4-HKQsvvn8bq5OQzvAOr23iwADktTwmsqM" |
| _csrf/https-photo_rate_119103 | "SulhAPVpXJZbS2xr-DmWmV73Ma__XTfpj4B5OTadX3U" |
| _csrf/https-photo_rate_121651 | "WyTjBHxJRHxJCvzilAGzHzeCGpDgnqzWrUVlLjP_gXg" |
| _csrf/https-photo_rate_123942 | "oD2NNIKz5XkOwpues_MIn5ycjFY9VETMcSv_cztsnk4" |
| _csrf/https-photo_rate_136054 | "lYpJUd0gPypgeOMRULz8E4yQgylMLcX2uCf7v2_hZi4" |
| _csrf/https-photo_rate_141136 | "RRX6b6vUfG3E9dzQ15Xam6g9dV52T-foAybPSryQ5oM" |
| _csrf/https-photo_rate_141782 | "BMCp-W4R07LMHq5pBQpSH5tB_k1m09C7eRTB6uTnXY0" |
| _csrf/https-photo_rate_147588 | "JMrYwWfp_oS4BH5WNlFGIVbJbYc7WtPqrKDiDkZfZ4A" |
| _csrf/https-photo_rate_158465 | "dBUKY1gHSplMJbSTSM3jPlWpsoBIcVO7r4JtAqE4sDM" |
| _csrf/https-photo_rate_159112 | "SbX2nW8Um8Llmq6KM4fTK3JgVIftIf-Hgw7pZwYh9dw" |
| _csrf/https-photo_rate_175417 | "HBk_DNV8g7VdKeIX3FxkI7TVpoakgrjqNXXggLBtvB8" |
| _csrf/https-photo_rate_176854 | "x_bA9zBuYfl_Z0Us3GUrRFOG9vZfLphmjek4fJ7vjM8" |
| _csrf/https-photo_rate_179782 | "MiCauT9-fzsFxdk_2TGnNdEEVLxDiRa-XIpRV0bFqvc" |
| _csrf/https-photo_rate_182666 | "3ibEO7wo_zO3pfePCLa3I6g2P0QuYB9JO8VokozFBeQ" |
| _csrf/https-photo_rate_195336 | "1OIHfCgt4BYWklQmRgMjCnX8YM9cWQkI8k8LxDUOomQ" |
| _csrf/https-photo_rate_203627 | "wKk0eWCZxV8LUw7diue9mj0XBlelTVVvBXo_yftGY54" |
| _csrf/https-photo_rate_242784 | "b2Gid5XcfWCpx3yZMsi1OEJqc_cQ6Npz9aoMn4pJo3Y" |
| _csrf/https-photo_rate_260887 | "D44hOcuKLZ0l4m4DhmxJCPpn0ecPfCk1v7-VMeCUeTA" |
| _csrf/https-photo_rate_261834 | "aBIMl7ej7j-fKWpbXC6gRa0wP6CvyWeakbrMBKsKORA" |
| _csrf/https-photo_rate_263457 | "8LbIxfEFqKKCqm0hhJJ0jYLTzPoeaKdzGtCE4bqZ_64" |
| _csrf/https-photo_rate_272381 | "xA1N8JFNgCyRXwZsNvIweHU6wDWi4vf6U9jVczMUDPE" |
| _csrf/https-photo_rate_278834 | "PhXkZLRwppT0l38lhHAzToOPpBJWcEsyZ9WA5pI2MKk" |
| _csrf/https-photo_rate_301865 | "IV6YzzDC7SyuQPWdcCAeslRg6t6ouupVVBd-SIr1Gv0" |
| _csrf/https-photo_rate_327638 | "VzOeAqXSF-5wV8xbHzcE9TRiJL06ct1NllK6ldWVH0E" |
| _csrf/https-photo_rate_343854 | "k4BkbogvCNU4Q12mYtYgM4pLFOxfzoNbyJHYNANtaYI" |
| _csrf/https-photo_rate_380496 | "vkewk1EpGFtDWuoggoJ20EobgX_ZU0D7zbn0WmbQ8fY" |
| _csrf/https-photo_rate_382442 | "wbUwYyto_ifcZAtmN0wMYQxOgFUPVWJ2PPDN82O_xm8" |
| _csrf/https-photo_rate_425230 | "0SAauHPIxOoVVxNSUNDGnOsc4nW10PUSNWnBDtd4mQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_431488 | "4PKmMTZiOqspC1_Np7Lf39NXTz3ONsZV5q3OA-fDPr0" |
| _csrf/https-photo_rate_431738 | "0VedC5KvZTcCU9cnlwmGWy5oz2xZbCzsTW-6INqm4jI" |
| _csrf/https-photo_rate_458939 | "WU8ITMPhZjh3ooL24RUWCfoOnjzQbZHg6xupml4_aMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_469279 | "s14FPiJC2UWvFTNtIxrVoBNnNVNWRN4cxIY3ah-pSK0" |
| _csrf/https-photo_rate_96215 | "r1rg3-9iVDnIJZM9whZ_4SGy53Cm-dnlnwQ0INCLrkw" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=516893; PHPSESSID=9706787a6a9585209e76b99b3f4204b6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "52938" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778565219 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778565219.8832 |
| REQUEST_URI | "/autor/10177" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |