ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "115296" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1b2ba9" |
| id | "115296" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=29cf63; PHPSESSID=49a8174d5918606c8bb612e8d2ab7301" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 06:32:04 GMT" |
| location | "/autor/115296/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cac29d" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "49a8174d5918606c8bb612e8d2ab7301" |
| main_deauth_profile_token | "29cf63" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 08:31:30 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 08:32:04 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_101973 | "7hBAkpoFKXhP-bw6xb-w0Sa5qMH4PWsrvOerEUPLwdE" |
| _csrf/https-photo_rate_140938 | "XAyjayi_Jfl619BdxXpnQr5CN0PfIj-o4Y7IbaBPqYI" |
| _csrf/https-photo_rate_142721 | "XCzxDL_IsWhLNX_PKjclcnTrpt91BF4dtaT6G9sWxCE" |
| _csrf/https-photo_rate_155005 | "AvvbgFmC3Y7SUQBTgfs2lNKgoRSAVIue42NCu_ZC11g" |
| _csrf/https-photo_rate_214668 | "E0uhZ-F48RsZMHIQkGtb5OBQ3zwPtlpn9jWHXuKBJJE" |
| _csrf/https-photo_rate_234998 | "ZQCAPtOL8fJuE53rnHb3P8U4waYboEDMgZsIP0lr5pA" |
| _csrf/https-photo_rate_245862 | "GoTsQCeni-gUVL7UPUcmuH-TNpK10I796JIQcob8RQo" |
| _csrf/https-photo_rate_247584 | "H1gc2sfo5twtml72XEsaTsyAvWcj72UrKwrpU2SbX98" |
| _csrf/https-photo_rate_263309 | "dT-0nnhJEyMn-1PMkzSPQnsOv0NOLmYGTmVYetpcUW8" |
| _csrf/https-photo_rate_278390 | "f409XWMN0yw5DtIYAyPgMi0o8IKPjbQD7PrE__xM6N4" |
| _csrf/https-photo_rate_281251 | "wt-0igLmCTBu_FIAk4QnoiLyFTIP4hGHgKGJ5RebakM" |
| _csrf/https-photo_rate_282638 | "efdlQf-aS20ouZ7dRm_txPB5sc2nZxGl05WjddE6-Zc" |
| _csrf/https-photo_rate_285856 | "GphxtzTL3Qre0n4donMBfhTmQUVtPdOuz799UY8XpXU" |
| _csrf/https-photo_rate_311594 | "T4OMcFw4-uEzvzz4CZjfdEl6lTRwLz9feXZZVa1SZfs" |
| _csrf/https-photo_rate_335888 | "g95q5MnTl-NxyUOkRleBO5ulTMDZ_az-x1qaInLuMXc" |
| _csrf/https-photo_rate_380590 | "1Z5d-fvOwJUEkYRt3h6UC0Aqvv_icgvoX4YL7maRlMg" |
| _csrf/https-photo_rate_419750 | "t9__uvY0UckpOcN2seCH8ISByC2ugvmVGy6ppjBprnI" |
| _csrf/https-photo_rate_427629 | "5C75kfV8z091cYlMcCrHPGPsKYgSVdZ4TrjBfD0l_hE" |
| _csrf/https-photo_rate_434500 | "GnKaToyoBHJIoeyhigaC4FUPsb1k9OfzFSODE5uXMPM" |
| _csrf/https-photo_rate_451800 | "T8dFDyvEha_90_Xk2F5MBzYEDRF47hwijVmBtDxzWMk" |
| _csrf/https-photo_rate_453999 | "Cw6AT5fVjTMRlSDogUq6KFf2MtB4lawTdjye06Zlum4" |
| _csrf/https-photo_rate_457866 | "Ylh9EfSfHVnh99ih6fb-vkKQhNanildUDu3QCutEy9E" |
| _csrf/https-photo_rate_461673 | "c-v6YARi9bjyabMkHz6yKVfRNq3lVomOI3O6PIgN1O8" |
| _csrf/https-photo_rate_468054 | "dTYs8JsvVw_oO7kF37nPER8gyRajy5CUXQ0M3osM7ws" |
| _csrf/https-photo_rate_468163 | "cygbGcld-cORzBqNP-4BI_3c1Sz-ym6VuIC5ZImYc0E" |
| _csrf/https-photo_rate_470092 | "zaCQmLEWLbJUWSvWFPDer3hl-O5EMp4k9B6J5iN0Onw" |
| _csrf/https-photo_rate_470542 | "RDqCGOEu-ez2LC6qcsjmPdS5BBoT3AN3FlGs_BW8sqY" |
| _csrf/https-photo_rate_472036 | "Bv1KLeq2XRhLuT54dFVRj3GKORtUV6IbUjwYj1JaG_M" |
| _csrf/https-photo_rate_474006 | "fNfZVBTxtFzMRVZKxw5MrN9Aw3_dxeyjDVCRv4zTH2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_474105 | "Q0iWC2YAi7ZIIEkzbNr3cBVhm5Q9PyL2waoLi_zUick" |
| _csrf/https-photo_rate_475380 | "qlyo7XKlT47Vss_x6LG-nbRQh7bsP0VGsZnk1eE2VyQ" |
| _csrf/https-photo_rate_66425 | "8-shOMEHz12L_tcfpoAQBfR2C-7EGZC8wMIS4WJv6EI" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=29cf63; PHPSESSID=49a8174d5918606c8bb612e8d2ab7301" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "5813" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778653924 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778653924.7466 |
| REQUEST_URI | "/autor/115296" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |