ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "9148" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "298998" |
| id | "9148" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=70ef407952b5fc347b8ceac2872adb69; main_deauth_profile_token=c70f04" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 03:09:37 GMT" |
| location | "/autor/9148/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cae353" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "70ef407952b5fc347b8ceac2872adb69" |
| main_deauth_profile_token | "c70f04" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 05:09:31 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 05:09:37 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_124954 | "j0GQvc_2QX4B8d2bP4lNuUjuQGjYTZBsaPU8CpCKcxo" |
| _csrf/https-photo_rate_141278 | "kNbF2fAv8ErB_sxYsTWsxLE2apNJpzwFt4c-VoP6ii8" |
| _csrf/https-photo_rate_142854 | "bYeMumXHnFU-XgS8y6C9bE7gZqZ8wnY9FterAtIYMVM" |
| _csrf/https-photo_rate_145551 | "lQZaxNHymx64BtP-UpvRHaAUJhB5vuaON2bW3tS8G4g" |
| _csrf/https-photo_rate_151097 | "X4Z_AsYN--4Dq799VsbIenPD4t5h5DRFxYJYgkr5k7s" |
| _csrf/https-photo_rate_151665 | "4MN_ttTqihglcOdekqkig8qB-zkT3J949A-tph3wBM4" |
| _csrf/https-photo_rate_152709 | "CbzfOvl5iyOv3O0tti40ohFEYU-fB1gIFdu5RUYimVs" |
| _csrf/https-photo_rate_155965 | "ytwrFLq1rbGeofYAtnRr-jzevcwSe_VOgrhLnJYmH_Q" |
| _csrf/https-photo_rate_174215 | "bw3XIkII9_Yyc0zBgJGfj6NW4H3fi0ABgzZ23j2Hnmo" |
| _csrf/https-photo_rate_176888 | "q3guj7dkEAHMn1TH7XCaTfgMR66PNdFhxI0EIShvJUA" |
| _csrf/https-photo_rate_239516 | "lsGTuHYlyiDfO5f_XkVgOtPoGUkryYBbWatmNrnUm_0" |
| _csrf/https-photo_rate_263564 | "dF4Ns5Y0Pz05LvAc1fOIvp_pOiMOEdsH4SiB-c0LBrU" |
| _csrf/https-photo_rate_268829 | "xlllvmNtqwKvguTvtRzYKm2-zOQ4mOJmnDWt8LLNlTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_269468 | "aDF1eE_pC1A0-OP4kpDuZHYS7Qq8OLZgMnFrk8T1pts" |
| _csrf/https-photo_rate_271088 | "FFaCEirBEMGfhnE2IoY7Rz1FicSmHIypIK4oVSOW6Mw" |
| _csrf/https-photo_rate_278251 | "VeDUtuEeGmq6v_eTseWcV9YJFFUi7Ey_3TfyUo3ucRA" |
| _csrf/https-photo_rate_283673 | "e2pjKImwVvocPCeu4et7w0slAJl_Y1yFE1alflYmpfw" |
| _csrf/https-photo_rate_322873 | "N5SkK7yOjfXlc_vqf4UZEfhiaThHKr2gLT_eY-b9-No" |
| _csrf/https-photo_rate_342838 | "9LddU6kipy0Zr24NFIQgNAxoHRRjHtOtLz0tH6bMBII" |
| _csrf/https-photo_rate_344519 | "-z5Hvo0ZGgkRf8nBADF_QdJX8ahz1WiC6jHZ8qi6mFE" |
| _csrf/https-photo_rate_372868 | "Fe6LV1Zaxw3IHIBMT9KTEJdTiZpVwyTPeFd6opVF0Ds" |
| _csrf/https-photo_rate_395606 | "tmZ8FY4caoQO0ryhWt3pn9PXlZbHEJRPFTsodAG5ZOA" |
| _csrf/https-photo_rate_421262 | "gF2fi5Cd6Ww8laM5aHWacB1KH7IqOPpPDToUkxM8Lfs" |
| _csrf/https-photo_rate_421959 | "4oECATtCXzdSGVItv4aHaludmmSrsnTDkf-5TKqN0tg" |
| _csrf/https-photo_rate_422515 | "ot4o_vpgg8_OxHS-N8BD64fVUi1TZ9XC7WX6TQR8DfM" |
| _csrf/https-photo_rate_443300 | "ht4UXpMh2UcXp7EUy3Ta-jM2hZolPy1RPwRboZItUGQ" |
| _csrf/https-photo_rate_464500 | "BO8TfSCLQ1uQAc3628C6MhvWpw5bQGBBuNyzX1uuCWY" |
| _csrf/https-photo_rate_89743 | "kOV1zvxesMaEZ3gn6xL6bnbTJ0K9pYtYMBpsioOTMsQ" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=70ef407952b5fc347b8ceac2872adb69; main_deauth_profile_token=c70f04" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "44865" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778555377 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778555377.338 |
| REQUEST_URI | "/autor/9148" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |