ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1981" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "18a51f" |
| id | "1981" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=c25c6a; PHPSESSID=a1525381ac856fee8bb7a058b84fc45f" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:09:46 GMT" |
| location | "/autor/1981/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cb113f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a1525381ac856fee8bb7a058b84fc45f" |
| main_deauth_profile_token | "c25c6a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:09:01 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:09:45 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_102409 | "vUNTkOFMN8oUrPvZ-KQ-YxA4Of6lmfBc6IXOQfQCZw8" |
| _csrf/https-photo_rate_116189 | "7AQAtfmU0jiYTyZ-pFT1mLoWS2xoWy6o5rtSN6RkLQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_116241 | "e2K4-3KocPwT6c8NYBqmgmLawUZw0yWc6-SJSFV6Dr8" |
| _csrf/https-photo_rate_116332 | "i_fsc0dyKpNag5PAaL6MpeCTDwJC9MaJJJ4QQOwPdjo" |
| _csrf/https-photo_rate_121925 | "r0vTx1aBJS0lErr3cBGuvz-bhdu5ngzSunoqHtRery4" |
| _csrf/https-photo_rate_141007 | "YMEiccO5W9KFBLbWsyWQfb1cIXRW0E516E3qUM7UTfs" |
| _csrf/https-photo_rate_170367 | "4kHOp1jfHJKO0YL2fcG7NGqS8fpgundtoONHYKaYgbg" |
| _csrf/https-photo_rate_192527 | "N2MtSJ55af6ClVszPuvVSA6X_4iu2szwjT1tRFEJMIY" |
| _csrf/https-photo_rate_201058 | "qhMyHgn8qCiCWEaOnAypTRaJa-YuRl9ihkOvibiULXI" |
| _csrf/https-photo_rate_233131 | "q09l5rA9FrMbZALhbb_cnIvJf6GIT4BHG575RETYFQs" |
| _csrf/https-photo_rate_239643 | "WeaTDpJ3tQkcuV2alwAsp8ThXuVVwI4ZoaEZYN7rr5w" |
| _csrf/https-photo_rate_23972 | "UbFqRFLs7VZm1yjU_j_k-WVDgNPvWO7QUcxQvdPwBWE" |
| _csrf/https-photo_rate_252016 | "FwPWdd0WxTL-3PYbAgqwJQnVvbWHIjUIHfeTDV5HpAs" |
| _csrf/https-photo_rate_272016 | "GYiL-waIxTK5igZ5-3uQeAVaLl0a8PMdMBgagJDuZz0" |
| _csrf/https-photo_rate_280652 | "V2Hz6ydvB-kFEp_tUnnxEcnArBRT9gd9pktmdN3L3uY" |
| _csrf/https-photo_rate_285489 | "Uwft4LVQ8IRg3jheHnSpUCxeM9IPOGBwz_03TkdLw9Q" |
| _csrf/https-photo_rate_286455 | "FgTQa8LXSkTfdL4qjkkDV23x2O1GpD41TpAGGUFwD1I" |
| _csrf/https-photo_rate_28906 | "ct3BGDueVrD4flChIUpAwD1rti1j6ggVt7tS5r7_dbw" |
| _csrf/https-photo_rate_320855 | "oIOIxD4TyKrt_S5QCY-c1wn3ikqKundKcOIjIhY8_JE" |
| _csrf/https-photo_rate_321191 | "3vugtpl22sPnQEwlgfxBsPaUvwDkHwtlln7Ze58wTXY" |
| _csrf/https-photo_rate_35781 | "1wvIwAu3WIPALuM_sPlrOwwD9t-abLsRd8Jk_bHBsvw" |
| _csrf/https-photo_rate_367683 | "BhjX37pG2xPMePVVtdqcPlsXWh7nsgsHDqIQGzB8r14" |
| _csrf/https-photo_rate_369078 | "KdjZQoWUayMCZULDkzKFYfWvnrhz22GkIwuN9npENjs" |
| _csrf/https-photo_rate_369123 | "ztQGH9eGCkzbPcKpSnDkkMC6kqzYX7wGH-yZO2Zvl38" |
| _csrf/https-photo_rate_369249 | "3CfZcauAKqhHw0fAPDAXA6rzG92Ib6EROR3SILaGq1A" |
| _csrf/https-photo_rate_39282 | "SNwFq007gu9WRQ2EV_YOJh3qERJdHHD-5RhiUTiaztA" |
| _csrf/https-photo_rate_39396 | "KApRAu89DKD9xw1h1EuQ5NGq7923ITZf5SDXdP5D1Ec" |
| _csrf/https-photo_rate_396367 | "fFSDNxWxyqOr3hZGRKLicDdHr64WBvmbaF02ZFoQBTs" |
| _csrf/https-photo_rate_409166 | "SS8agtotHt9PGhJYhgI7DqptDAV93CiVL_yNCe3tu24" |
| _csrf/https-photo_rate_409656 | "C4D9gXRfQ98onu5msMZYa2SXxeLcd_0NjqJejX2tXQk" |
| _csrf/https-photo_rate_410086 | "ol4YyjHjgOb6o9n87wuqc4UpSIO_26VWavDVeegI8_c" |
| _csrf/https-photo_rate_412587 | "zdIMuSkTyAPMZZX6wLxxJue8K8OWA_IVhnxMlaEGPYI" |
| _csrf/https-photo_rate_413158 | "hS7qGUBoH6VVfhW296aiak39mx0a8MPEdVpSC6UOiFE" |
| _csrf/https-photo_rate_445263 | "d4-OG-XVAAZ2SMtPkvhsBk1x7-5GVysgtsU6iT75GkQ" |
| _csrf/https-photo_rate_44571 | "AFpvw7uanCb_lPJFKXE1f0nAjgNcgfLlNmHDz1Mobr0" |
| _csrf/https-photo_rate_44576 | "b6-Z2pRn6uOI65qeemYsyJ5vwB5K2jsE9ogRwCqJ6M8" |
| _csrf/https-photo_rate_48827 | "gIf2fio_R3FoNSieXTFzfSIneKyQHElmprC9SfuvMcA" |
| _csrf/https-photo_rate_54571 | "KGph9cUEl2lega8H6E1yMcRERdqSozbLU3Hs4okwrHk" |
| _csrf/https-photo_rate_55455 | "5bT3Y4LFlo8DL3alACsfsf-POzl9ZC9sfEfKY2n1NIE" |
| _csrf/https-photo_rate_55871 | "W0gcQ6LRLbMNTnKYzWOYIjIWM-vkeeDHRpvXQIC2evY" |
| _csrf/https-photo_rate_56586 | "B2LK1cLq8gxZAOi1I_tQ-k7n3Bt7_nTuL9ooClQgnP4" |
| _csrf/https-photo_rate_57461 | "wBTQCyMls6JgVDQAQjqgdABj7i_9EhAUc-s8cxE4X-8" |
| _csrf/https-photo_rate_60008 | "SD6JsFrMCTjJjx3OnAdQWM6IkYdQNWp2w9T-aivaXes" |
| _csrf/https-photo_rate_69799 | "uPpn3ljTvso8OGZRuvxrNStVT3zCvqPN1LGe8LegLv8" |
| _csrf/https-photo_rate_69924 | "hJxsuC7ZI9NXnJlHrRmSD9DIMoTrjDNmsCGhPqN1QFw" |
| _csrf/https-photo_rate_74131 | "p--Tc4Prz5WBgSYy-vU-kMqw2tdf2e0fzhAE-nKysqU" |
| _csrf/https-photo_rate_76992 | "Aven2j9FPDJXseNf5P5DA_Fd5lGA9YrZiZxx29QAVKg" |
| _csrf/https-photo_rate_85656 | "xHFfGvYey66GbgBwb7J-uM_v8vDgThqDXx7fAS0jGSE" |
| _csrf/https-photo_rate_85877 | "njpEdiyfqXjmC7IDW0oyeAckT-mVjQLCPPBBjjZHdwI" |
| _csrf/https-photo_rate_89656 | "o63KPFJNdfQgSJ15f3PmnBfk7gQnqGd_pI2kFUL9Zcc" |
| _csrf/https-photo_rate_93021 | "RMXox3-F_gwJkeADYUeS7SGmW00fxHEAsqIkgVkJoUA" |
| _csrf/https-photo_rate_95046 | "jTMCJeYxhE3H6U5Q60_WqH57s0w8gBG8W6iF4rW15B0" |
| _csrf/https-photo_rate_96045 | "FnckC67b3DES4bhks0vRp6TW_gwcL9lLEL5VwYPZvzo" |
| _csrf/https-photo_rate_96071 | "b06ywEFK2kPVqeL9Wp47CTYkVM2JgF1i1dFBlifuVH4" |
| _csrf/https-photo_rate_97029 | "tAADoVwHyrq6OfYeYWqsusHcI1RN2xX5mT5XLJXJOHI" |
| _csrf/https-photo_rate_97032 | "Woxd-75i-y61C7RD5EMTAxW6Z0oq0Nq5gItRLBb2hsg" |
| _csrf/https-photo_rate_97403 | "2e33q8g-mdJwyU7JCxkaBo6mv5-2Y6DXkbHqIsLjKz4" |
| _csrf/https-photo_rate_9765 | "2ZYIKmZEJx_hgNroaAD0LXnu52O6g3NW8qOUjjpFOrQ" |
| _csrf/https-photo_rate_98005 | "TKyPAJnfgo5z1Wkl9-AuI9bsAohMkw50UQcRHp4WtGA" |
| _csrf/https-photo_rate_99992 | "vJX6UlHvEQSFZDQSfdovtFeilv8VTBbz48465myQGso" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=c25c6a; PHPSESSID=a1525381ac856fee8bb7a058b84fc45f" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "28645" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778504986 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778504986.2063 |
| REQUEST_URI | "/autor/1981" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |