ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "8485" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "f2e430" |
| id | "8485" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=8350c2; PHPSESSID=a1efbbad429764cac6c50d662f02b6f6" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 14:05:26 GMT" |
| location | "/autor/8485/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cb9818" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a1efbbad429764cac6c50d662f02b6f6" |
| main_deauth_profile_token | "8350c2" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 16:05:16 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 16:05:25 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_129561 | "YsbQjUHPjDZdmKSWCKNxOsetvKpnM5o_m7o4GnleJFI" |
| _csrf/https-photo_rate_148067 | "PY4o2GpQf6XQSxHRvNfg24PQ7O9e6UdeRyMcUHrJX7o" |
| _csrf/https-photo_rate_179247 | "xpYbrA8x5Ftx6vmfCl22MKpAKJBom6GNT4N8QamTjfs" |
| _csrf/https-photo_rate_192210 | "G8pu9mMruyZQUYWDgJSIVg7m_x69D65Nai1V5zYYTtk" |
| _csrf/https-photo_rate_254917 | "iyL9XexUiH2gfubqWWmjoAuUBkR9tnzwgAwBZRm-CYs" |
| _csrf/https-photo_rate_284323 | "PXBDlOYzMVCVWpN7g_CI6PJeX7KuXZTJcadzmGdDbDY" |
| _csrf/https-photo_rate_296577 | "xhpZKrAV81UJEibVKOm6t3lT9ibs45AFP7ebkPhmM38" |
| _csrf/https-photo_rate_300107 | "vIpfssgDkFZTnPK2HlPkrmbVuED5RIV3_2J54-tOrBA" |
| _csrf/https-photo_rate_301631 | "Hr2776DrnU8L46HcnDUdx5CbmuQ2TQSM7Z1KQ4kMadY" |
| _csrf/https-photo_rate_319096 | "FlTRM005y42wm6d6iq-cZnLHu-Zp5rmkwCtmcFsfuF8" |
| _csrf/https-photo_rate_335854 | "DiWm_9bRPeTImkORT2-xQpZUYDvm8kyxjN42fLw6_Rs" |
| _csrf/https-photo_rate_361450 | "xBZO6Uu_A4D-NlAwtCzvNX1k6iOibK1DJjgJ56Pq3_c" |
| _csrf/https-photo_rate_361814 | "7-jrKBkw08dXE8ucHMrYDJsITvzAYIx5xq5HHNIK37A" |
| _csrf/https-photo_rate_365393 | "AVZfXM4to27T9nP913OPbdG2HA5tSh1OLdVnfzhZPCA" |
| _csrf/https-photo_rate_379391 | "CF2za0qUt95zwJAPtKwSe28IjYIq_YwCG0ob2_zVdzI" |
| _csrf/https-photo_rate_434782 | "GwZ2Ulx-Sd0_L6Bl-MFLigj_yQNJWMjHZ40m9xmGggA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=8350c2; PHPSESSID=a1efbbad429764cac6c50d662f02b6f6" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "63832" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778508326 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778508326.0947 |
| REQUEST_URI | "/autor/8485" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |