ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "2575" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5d08d4" |
| id | "2575" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=82dcb6; PHPSESSID=2bbadb9dc2bed1c2a44dee5c18f9f0f2" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:36:15 GMT" |
| location | "/autor/2575/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cbf516" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "2bbadb9dc2bed1c2a44dee5c18f9f0f2" |
| main_deauth_profile_token | "82dcb6" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:34:57 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:36:14 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_116346 | "CjKPhXLo1POFdEJQQgYpjNGzf43alTUWzo9Xji2QqjQ" |
| _csrf/https-photo_rate_118024 | "ZKMJmqdhl4K-b1duI8GNOXe8MK5oPH419KennQOc0vY" |
| _csrf/https-photo_rate_137366 | "wxi-Ke9Tdyj811bqPp4SCo9i8axY1jikHPPKLliQ_cc" |
| _csrf/https-photo_rate_142012 | "tfKYwtNtt6ysPwu4_OZbT82ESmyabh5Jxm_Jxkwyq6o" |
| _csrf/https-photo_rate_166802 | "svEv0DwdvYm0EfPl9bTe7esQsqribth9DsjjnZwvEgI" |
| _csrf/https-photo_rate_171 | "Qu4Ggf4-iEjPLfTQ6_9Y85VBINGirip2EfxhCtpEy4s" |
| _csrf/https-photo_rate_178303 | "BbUBk5rXHMao5lxloyyzORi461qCNVzrRCSw6JAdIWE" |
| _csrf/https-photo_rate_198218 | "q0OplxgY07B9NjKtaxGwLhetRmwxCaQy69kOXNwItSY" |
| _csrf/https-photo_rate_200325 | "YSfPOKkMHaGshUJcfvQst3Koz1xwiqBSDpo_t7bRL5I" |
| _csrf/https-photo_rate_201733 | "lq5KVddp5rr4eG-uZM2xmtPAH_vvw7hIDupF36JEccs" |
| _csrf/https-photo_rate_20751 | "oOnOuOfUcOKWGyIMphc3MOK6iJOuvBIHPGWh5h_wV0Y" |
| _csrf/https-photo_rate_2159 | "flduJDVzZedMEa9Ur7tdYDbeRxWkoiUWBkmz1Z-v3_o" |
| _csrf/https-photo_rate_22131 | "6HZb_GncgRHh0LFRLJUOYJYXVq2p52NaBFKZGSr5XeE" |
| _csrf/https-photo_rate_233455 | "UYUIeGMqeuHCU1ojgwy1juGpVVqf8NpAhvdGeyggR5k" |
| _csrf/https-photo_rate_235331 | "QGP761w5HTabJA-c_iyFUFgfY3fWqvMZkFZ2WvFMsrc" |
| _csrf/https-photo_rate_239482 | "Oe8jnXATRy6tmSp5uUENQopNs4xEaUInRBbuJcTA91g" |
| _csrf/https-photo_rate_239663 | "y1zkwSFGBy8sJGk2b7_JO_jO2Rn3UOocpABzhWxN2s4" |
| _csrf/https-photo_rate_24136 | "PVwRSheeRGz3ncaopX-pDklq8W_moLjIDUK7JstK4u0" |
| _csrf/https-photo_rate_268 | "NHog7MHahmIhCpTHM8yKkJMug7IiPy9oUtjz6pS_R2k" |
| _csrf/https-photo_rate_269294 | "fD6aa4_8xwnHxW7eMGg5-gg-ddLG_4I7jMf9L0K8agg" |
| _csrf/https-photo_rate_284875 | "aIfHPzZ0dXEpSuPY0dAf-VXKsffGcjItz2UHYYZIf5s" |
| _csrf/https-photo_rate_293166 | "0KjFB61XwILC4gmSJEtP58JZsXwO0yCbhnJir05Bapc" |
| _csrf/https-photo_rate_294875 | "vOqSbcsSzqbEVWEiblSNl1cU_Hs13pSXeATRvC0bQ4w" |
| _csrf/https-photo_rate_337356 | "PRzLJ-tSYgrX5LbmZw0zEzPn1npLXDW2LWXFtQx_MSY" |
| _csrf/https-photo_rate_337659 | "aFoUk9Fod1mNlzwkRhrNnIFzCrB9AYU87R0_eQLfQqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_340366 | "qF-9XeKHoYRb1UZMdjLK76pHg6gI24FmbVsWx7Q7k7k" |
| _csrf/https-photo_rate_357 | "rlkbN3420lRdT8BX8VWKV5TEW2wa229zrV-pNa5z3VI" |
| _csrf/https-photo_rate_360455 | "Xi0nEWoS-KpRJdamxCweEl2SKiVdnjQBduPBDqpUdh8" |
| _csrf/https-photo_rate_37149 | "qF3vuHBUUAukTmLT0Hs1WDZSzqAQJuNCnYQcCPbj91U" |
| _csrf/https-photo_rate_382016 | "Ke_yJdwLfkgjS9QuvdWYrEy0zsG9Rv5L27sY6H2GPvE" |
| _csrf/https-photo_rate_388294 | "Y24AMUNMuLw554PtlGEktwkFFWHAdcsBV5c49u_ioOg" |
| _csrf/https-photo_rate_39019 | "rRWpXT9GopOCzYChpdc82q5DjeKxCkhCxZ3vTmCQabo" |
| _csrf/https-photo_rate_391985 | "2rWXgHw_oLlJVleBMQ7jSLJ30LV_jzjwMVvZ9LH2OCM" |
| _csrf/https-photo_rate_39641 | "ry_SRKlPUOZgu0BMJCcFIJA8GtQDmL59jsk6jF-1jM0" |
| _csrf/https-photo_rate_397258 | "DvY6X8MILTww5JE2dCY8lyBuMmhXmtJQkthgZ8yUMuk" |
| _csrf/https-photo_rate_397906 | "nBpicdNyH0fR6TRqlB6KNzbEiZfJvwizxsrmxpkLTDA" |
| _csrf/https-photo_rate_400 | "mp3q7CNQ-A_9_0eoNthSyy1V_wyhuiefaBgBR-V1zuE" |
| _csrf/https-photo_rate_403306 | "kCAAQJhw4R6dnZKxcLTiilDWoNKIkHcjZt8EyIjcQ3A" |
| _csrf/https-photo_rate_412131 | "J55uetkc2AotNegJdlUNOSmhrWecqEXygs4HJETx6LY" |
| _csrf/https-photo_rate_413136 | "qL8igwya_6Xa1p4Z6MHib1rU3my57-soOu_gw8gl5mU" |
| _csrf/https-photo_rate_413166 | "B4patLvE9U42QrRxPnIwuiSxxiY5SQF4oY6AMByFx58" |
| _csrf/https-photo_rate_413486 | "x9IAxSpFDqXAqqEFIZ4_FYms8ToSiO6P-Ew-dt4JMLM" |
| _csrf/https-photo_rate_44656 | "S0VgmUo_Fi8zD-p3WP45AkF2j3iZ2OdFT8SiPz7VaGc" |
| _csrf/https-photo_rate_44697 | "AjGD-LYjZRAeQM4LxKoNINz0_MyNPWyTYLVDPBY7YB8" |
| _csrf/https-photo_rate_466366 | "ad1-wr2uVPZv_L-i8Io_h89ldr2_GhMCjDdDKC4-V3g" |
| _csrf/https-photo_rate_5293 | "LZEUQBQBoEUK_oz9UlnrAEhH3zEMxod6LtcwtTvi0I8" |
| _csrf/https-photo_rate_53005 | "Sw-ID6MBcsQSKJIhtZ1h8kW90Qd17-RM7xt6cq1X4vc" |
| _csrf/https-photo_rate_55052 | "w3ejSPBcSRXC8C5L5EqR9aH7pVd86STO7G038gFZBPA" |
| _csrf/https-photo_rate_56972 | "O2MJYUOmDjMUnEA_BY9sMJ9fR1b3GzV42_9zd7SqPoI" |
| _csrf/https-photo_rate_57930 | "xxH_wLYtQUdKyouzQYZE2Zs2CL89sCHwPdckXCYgeY0" |
| _csrf/https-photo_rate_61348 | "uLKD2FdzmscZWdyogAvctwLA2YMMUl4fWXgUmHYd3Nc" |
| _csrf/https-photo_rate_61353 | "c8CgzXqDgL3sdLflwCaIyIACDh51w065b8fZwKv2g7g" |
| _csrf/https-photo_rate_61415 | "Qmp0LzC-C2JesASXgkwJSghS24O19w2I6aetqG_8nFc" |
| _csrf/https-photo_rate_6180 | "2PSgWWZeN_dbFCu5TrxyGyI3wRTzdVTW-nc9ZuTsvp4" |
| _csrf/https-photo_rate_64310 | "SFJ2RMBJ3LscDDBcHPFZYOTwAstVJoi37QSvVk8JHkY" |
| _csrf/https-photo_rate_65833 | "7hqxF9XtmPq4Jb5FymMohkR-QWQk97Q6lQjof9Z3T-4" |
| _csrf/https-photo_rate_69701 | "5gRkX-p_L-BhrC7Z2t2mArhsWOzZ9BWIj8jd4wh-qp4" |
| _csrf/https-photo_rate_72083 | "qvtg4P2NsfwG7eDAVGiwFymN9hNs2p5mUYtsitgyYUo" |
| _csrf/https-photo_rate_83239 | "4iR0XlIsyaqnPfZ1WFCFTEJdwaFR0BIoJ9--5BsnyMI" |
| _csrf/https-photo_rate_85528 | "r6xPbqOARfBaFkSS8hQB5IOT8Lba5ZGJk8rKoVf_FOU" |
| _csrf/https-photo_rate_85564 | "LJirh8AhzFlstVMb8qvNzaVB-dXxnopK2y_ovhMDuVU" |
| _csrf/https-photo_rate_89082 | "PqycZ7T3xP0blTDCuvVBp3CLIxNzKolWWm5vybM2K_g" |
| _csrf/https-photo_rate_90243 | "3CmiKV73R1MtMoe4zhEJjgn2AnUZJWmhfq8fK944214" |
| _csrf/https-photo_rate_95033 | "t6t9vTkQ3Yy1LF_ebGHICODDhAG0798lCQh9YeX98h4" |
| _csrf/https-photo_rate_95080 | "76_RQWKz5p-BVnrdKJWkym-yFeR4YJ09crAB3y9gkZo" |
| _csrf/https-photo_rate_95083 | "XBQOKnOJRFujHvgAazc5kw7m7-KmHO4LAVxhkWOL6Do" |
| _csrf/https-photo_rate_97372 | "2BbKFI-QkrRbkoiO9cxCXgQ4kDruWjV7P7vmL61CMuk" |
| _csrf/https-photo_rate_98455 | "chtHMi1q3OeZ4OV5jPrO678QqBGz9L4AptkYo8I4mOI" |
| _security.main.target_path | "https://beta22.photopost.cz/forum/97" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=82dcb6; PHPSESSID=2bbadb9dc2bed1c2a44dee5c18f9f0f2" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "2225" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778506575 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778506575.1914 |
| REQUEST_URI | "/autor/2575" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |