ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1703" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "5bcf18" |
| id | "1703" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=0f94f0; PHPSESSID=115a4a2eb4070ceec0bfe38483f1ab30" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/14740.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 23:19:36 GMT" |
| location | "/autor/1703/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cc7891" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "115a4a2eb4070ceec0bfe38483f1ab30" |
| main_deauth_profile_token | "0f94f0" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 01:15:55 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 01:19:35 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_137006 | "Q1dXTcj_S8a4XbjjjE7xgOuYQMJ2oeQ4KNhEPLjTm1U" |
| _csrf/https-photo_rate_207886 | "Rb7Dp0a-_c7_1VDXuPi7FFWM9bppbbO1_BunwDlaMTw" |
| _csrf/https-photo_rate_325311 | "6OJ-QAvEFWKvZ2K4pHEni_dvo7_YHwSf5nvWjETZPMY" |
| _csrf/https-photo_rate_457151 | "jRMZLqyRoS_QZO9UFPYuBCDcxAJrvoTH2m9ZsvA3BqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457152 | "FItLoPq1bUd6XnpQSdwNZey4XBy-jLZS8ytcUHuRFwQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457153 | "DPcrQbkP6-pog6unih2KVfBF4JHPjgw8SVjHw-fPaU0" |
| _csrf/https-photo_rate_457154 | "dCoP7Ganz394vGmevoT9USG-qH4l6D80sH-U76ZKat0" |
| _csrf/https-photo_rate_457156 | "BLAOWW_wElil03ZByPkYwltOWhKH9Ffb3dS66kB08tw" |
| _csrf/https-photo_rate_457157 | "USY-6TuLzkbvt4NCFiW5YRgx2BPp0h-oaZlUw4WQ9Zk" |
| _csrf/https-photo_rate_457158 | "UdDQSJJHdHiD9K20C4LeV9iz2o_LzeeoeQ0CEduPdqg" |
| _csrf/https-photo_rate_457159 | "VvG16l4qwYFHPRj-OhaW-zgIbVtTrkYUWm_x54ej51Q" |
| _csrf/https-photo_rate_457160 | "3zaU5NORfQdd9v3ITK7zrT98iWQjQwqCX0Ka2BCy9w4" |
| _csrf/https-photo_rate_457161 | "NX3jjEU_dcAUPHkvDtdg7qdfJMD6id4Fq4-28Q-WU5I" |
| _csrf/https-photo_rate_457164 | "8nowSu9wOU29omh4QbTdayDuvfOejGvkbVZyme0wLsg" |
| _csrf/https-photo_rate_457169 | "CZTekrTWomXUKKbgZeqpJfGCp67ViSwyIWwHyiNj-kQ" |
| _csrf/https-photo_rate_457170 | "nIk50sCfjGkxcJuJ05GZRpX-WE5pHbT1PLP_QPaQHXY" |
| _csrf/https-photo_rate_457171 | "K2vfuAwzlpBFewWiWVWinPeUcdBLwzLfF_efamgcY10" |
| _csrf/https-photo_rate_457172 | "48Od2iCncYLccNekEyY9P9cHXj41wl3bbuChmsXfFQ0" |
| _csrf/https-photo_rate_457173 | "koTxaj4pz41qSJw8QMleQtbZzJ595LZX5XPQ0MKctZc" |
| _csrf/https-photo_rate_457174 | "q7NrH73F2XMba900NPetVvGTqxOeD_EqN9hJxJ6eCzo" |
| _csrf/https-photo_rate_457175 | "7RC5s97hl-h9183JxllfIAhgOVHJhTZpJ7uJ_B9hVUU" |
| _csrf/https-photo_rate_457176 | "99cnLGtXn7vUjt1Maduw5gBzUEce5VcGxHEg1tmiiSo" |
| _csrf/https-photo_rate_457177 | "aeGQJuzqQjhKJHnygabVNHIoN-I4KJpfJIqzsXr7-gg" |
| _csrf/https-photo_rate_457178 | "GxFdTgH1wd26skT09NUg2nkAJ98NA9sp7CSStLxscLA" |
| _csrf/https-photo_rate_457179 | "Mwxy0pye-lBUCNCvPk0RoOCebAtbxp70dfVjZrKCWAA" |
| _csrf/https-photo_rate_457181 | "kVn08MLneRtTC0gUUh8qouzmBrr9eYAS8iK8Pdjgak0" |
| _csrf/https-photo_rate_457182 | "mqXSjIJ69UK1Wth9K1VmYWVVULt8DQvFYp_Im8KKzIk" |
| _csrf/https-photo_rate_457183 | "SBoUsSpCQ6QzNXIM-HNsZdxTsM-pEmtYg6DcHQUDobY" |
| _csrf/https-photo_rate_457184 | "hE2alqFAzETVB7UtvfP5S4Z8J9gVPbbIFR4ggjkD6Kg" |
| _csrf/https-photo_rate_457185 | "TIdWshQ_MnIh4l0cR0EWRNkOCr7qzH2H9lTFfHpX1so" |
| _csrf/https-photo_rate_457186 | "5OcuI9vgNdRIYuTV8vuirY_GDKAi38D0OeNkWjgZtbU" |
| _csrf/https-photo_rate_57914 | "xDsO9glFBjl-TqRg6ndPi_fyi5ETKcSij9T1LfuCtSc" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=0f94f0; PHPSESSID=115a4a2eb4070ceec0bfe38483f1ab30" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/14740.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.241.26" |
| REMOTE_PORT | "59648" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778541576 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778541576.2235 |
| REQUEST_URI | "/autor/1703" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |