ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3404" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b79600" |
| id | "3404" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=7c267f9fbb20ef126e4926251442bd7c; main_deauth_profile_token=d19e2a" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 04:31:35 GMT" |
| location | "/autor/3404/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cc8faf" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "7c267f9fbb20ef126e4926251442bd7c" |
| main_deauth_profile_token | "d19e2a" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 06:31:13 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 06:31:34 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107766 | "_h7kqOMzoW6-P4CU3lz34pl0UnZXvLEVMeoutNuq3Tw" |
| _csrf/https-photo_rate_117918 | "tu7WdUuO3ukWx1vomDEwOhp3lM0uF7ZE7GIoMfvCwCc" |
| _csrf/https-photo_rate_118197 | "qlYxLrSGxNsiEFLy9IQvro9_P8LKgaK3nP6Kymsp_nQ" |
| _csrf/https-photo_rate_121579 | "8szUFqUJwAAM42UxOqxMb4O43T3uIuYJ0maCpcW1o2E" |
| _csrf/https-photo_rate_130984 | "GwvvSAz4wL6gZRO0zhEwUys2kIZokrWjCiy6xG8RnOs" |
| _csrf/https-photo_rate_165634 | "1qb7fNCBKRwMd32gQ0Ll3IVHzEbBLtgdP--QtJZVv2Y" |
| _csrf/https-photo_rate_170942 | "ZxDHTZx9u-LTUuBpbGwAScGVPVYafHGZiUQEYlO1cYw" |
| _csrf/https-photo_rate_182139 | "QRiGKIrsKY4qTTdD-v9gZmRAYTE25rT81B5KCXSRDY4" |
| _csrf/https-photo_rate_195387 | "v4czOztMZvDSaX9P_Uc2RsBCbvzpk9VivYrW9QKalpg" |
| _csrf/https-photo_rate_203566 | "4khtFq8cbi_N_3zbm8U90dn3UabV9rUaTld5O08tm7Y" |
| _csrf/https-photo_rate_212692 | "YcoJEKWJNUdzEnK4Cs6PnUZ7TDjy3ZIsls9mVd_i9Gg" |
| _csrf/https-photo_rate_248803 | "0oBFtCxSEMJAb1z5giv0oTOr0xPDEKSoIK8YU4tPd8g" |
| _csrf/https-photo_rate_257413 | "jJZKyoOLxGaKc39RF-DCNdrtJvrDFoelc81Z1ZW6-Mc" |
| _csrf/https-photo_rate_258876 | "0H8NSrR9SWAZk6vOwG_epTY9pa2aR1Y5P4SPMS-zlfU" |
| _csrf/https-photo_rate_294122 | "lwK3EiYpdEsHPP3rL4c_PeqPArBANY08mOUWT2DAHC0" |
| _csrf/https-photo_rate_305694 | "X6V4Sp_AQpiOkXXgshYrdlHcSjIWyRhskrUOTmgIh84" |
| _csrf/https-photo_rate_343406 | "uq2lFNEGrKr6g_38wKKHHblPIBqA9zpJTuInWX_3oLU" |
| _csrf/https-photo_rate_372703 | "h661aZmiLk_5t__LrZvXEgKo6DNpzpzCJT0Wf6UKos0" |
| _csrf/https-photo_rate_380797 | "drUKHekM7mtGhgXtE565n6w4TZJXw604ZlrvanHDkM0" |
| _csrf/https-photo_rate_382369 | "GfB0GBjIdyCaiK1Qb8qLBnGbtkZi4cxko_Xcr79M-rY" |
| _csrf/https-photo_rate_387034 | "7TdYljU1I_Nxy7zkRBBhyM9pIT86iY8L5_Qj4TODVsY" |
| _csrf/https-photo_rate_396538 | "IkplFbmIll6e9EvY1xZaIt2eeuvUgZjwg4c4UC-CtGo" |
| _csrf/https-photo_rate_401021 | "xjgI3TRwuhsui5v_bE-OEBzWQCn2t9cbU1c9Wg-4Npc" |
| _csrf/https-photo_rate_416782 | "JdClV2Wv0raWnUZyApkMn7381UKClLIRYqDT6bhNJM8" |
| _csrf/https-photo_rate_422731 | "PugrwPrexYWNdkunSYWVCjdgNNJ9ghe40ER1t4m-ir0" |
| _csrf/https-photo_rate_425592 | "rd15SHi98-v9NpanhsSiUQh4bJYWL1Sy7dAZ8IlZrtE" |
| _csrf/https-photo_rate_472058 | "UF8qZxGJrdat7bnQvw_QYas3RJsew3oh-eVVjdXMAog" |
| _csrf/https-photo_rate_94588 | "naxyb2C_B3yMqNa6sqeIXFTeoPOIMtKyW89h0-j1zd4" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=7c267f9fbb20ef126e4926251442bd7c; main_deauth_profile_token=d19e2a" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "18761" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778473895 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778473895.4024 |
| REQUEST_URI | "/autor/3404" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |