ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "14784" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "dad085" |
| id | "14784" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=1c2909; PHPSESSID=e2b2a24cdd90d150b6e040f1d68b9186" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 17:56:56 GMT" |
| location | "/autor/14784/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cd035f" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "e2b2a24cdd90d150b6e040f1d68b9186" |
| main_deauth_profile_token | "1c2909" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 19:56:10 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 19:56:55 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_105961 | "LokpRvbG-W4v8T2yTdPKUi-UKTLZfKYEUJQJ__rZ4ys" |
| _csrf/https-photo_rate_107581 | "zfwJ95iFPDwyzST_Z3Ylv5JjjyLAMUG_mTFL69m_NE8" |
| _csrf/https-photo_rate_115743 | "P1bLuMQXuYWP64vRjPIutAMQzzDvU9CFLSHaL0rqmnI" |
| _csrf/https-photo_rate_126951 | "lqr4hMl9IRi7t6rbDpBX7cvdEz_XJKgqDTo_j1RfTrg" |
| _csrf/https-photo_rate_130929 | "zv-xAR0H_sNCPfg1KBmoSXP9nCAxf64l3dQzsdG5Q1E" |
| _csrf/https-photo_rate_131861 | "pLDv8ytJoAEQOVE7B9D40muMhbVgDOyRWmSqiJ2h0VA" |
| _csrf/https-photo_rate_132699 | "E7g4Nb1R-aDtwvZoc_5Jbcl3rE6Ov90ODO80WSbcktI" |
| _csrf/https-photo_rate_133914 | "ZTNt_BSmmKqBYgF0rs2IarAcdu4I9A_RjnWJsUOSvsk" |
| _csrf/https-photo_rate_137824 | "K7IhPOL7LaCIAk_sVYPY1-qOGuuSamF5Y2VHjqxUr7s" |
| _csrf/https-photo_rate_142682 | "s9HLIkKN6VoPaTrRy96ksw3XlJLsFkfbdQlT3VBIx5I" |
| _csrf/https-photo_rate_142961 | "7P7ldzcIhE_kBR-eUQKlfJkGSYGkgYcU_UeAGIFUUlk" |
| _csrf/https-photo_rate_144478 | "91x05xFxK3DNHD6pYnaFD6PwPTG0UfJDtDXV25Pmrns" |
| _csrf/https-photo_rate_152844 | "Xmu8oZAg1xGACaxdm0jvLutBwRmYE00xFZ1TVXjRJ3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_175981 | "-48PkvdroPfe4TdQz-UoPF89S-OcQ3PKe70yWJKUY08" |
| _csrf/https-photo_rate_177691 | "r6weTEhc6d1BtTd4tiJEmaf-OKa61n8WPHUB37WTfkQ" |
| _csrf/https-photo_rate_179284 | "QbEgyPznLmRlWPdJQitFzoG1WkeqN8vOExtIX-xNe5Q" |
| _csrf/https-photo_rate_203150 | "r08S8HxI350fsEgKqldWpJHI_MkU1iYnoSangddWCV4" |
| _csrf/https-photo_rate_214954 | "uHkZUqYzZ5dgsuBMbS6zgD_h0h9nbEUY9LFlujqJGNQ" |
| _csrf/https-photo_rate_215120 | "MMD2BJw4VQw_E_aiOLvGOH3DejoDMdYg96c-ngFAWoU" |
| _csrf/https-photo_rate_247924 | "P_eegkjz4l9wlI-aj-4VBNp8ximr3MuCfq89Z9rLmvM" |
| _csrf/https-photo_rate_249954 | "TEHTjZgnPkNocCvIWPJiIN7Q_8y44sx_YPGjxisgsH4" |
| _csrf/https-photo_rate_258081 | "IsTBWA_yMkYWgcOpTeTUlkjh4QMUxrmAlDv7qIaTOLQ" |
| _csrf/https-photo_rate_259006 | "nz04MCS8DV2Eo-8_AA2ksH09aDW9vQqe83yusO6ySSg" |
| _csrf/https-photo_rate_259538 | "bBGP2kW78WzTF-E6rc94IgvMTuCarsnp5ChPlchihCI" |
| _csrf/https-photo_rate_260194 | "LvX8rY1Q7eXUJ9CBiCnq9Xr-fHDlN6qZFU2aO9cDolw" |
| _csrf/https-photo_rate_261652 | "5ScP1BnwANdNTHnrCNn0M17L-rZaHcDgpZ3GwCjUGas" |
| _csrf/https-photo_rate_264870 | "jKP8kg0JKMBtsVqjK_EAAlN9bHeeJTp3RWPs-oVRVBs" |
| _csrf/https-photo_rate_265218 | "VBtYN3gs_ctVZ3LpafnT3F-ke1sdzjld0AAdFNwI_bs" |
| _csrf/https-photo_rate_272904 | "GdZLsmSfv06IXeoAXnH-eRxCKb9KpDTjNXGzOtlMvec" |
| _csrf/https-photo_rate_296854 | "A3rjFRojuTx3KTcK0bU3G8j1YGd2-ORGxEfUOszLmbM" |
| _csrf/https-photo_rate_305411 | "PO-dz7Ka5Rcb2wCFq1rkJO-f3hz_1YCwN1ZUNz5oGdI" |
| _csrf/https-photo_rate_306521 | "AQ2qysTLuXMB6TuKLPoLGVrc3CsDGkuva25ulpuNfYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_306888 | "C-Smhi18kUTpYlqa_UfTIVzAkqp8VFddfxmVzGVnBec" |
| _csrf/https-photo_rate_312710 | "heahBeHx3sWwibdOzJwQJkoABtC9XRgCrPuNh1HSQ3Q" |
| _csrf/https-photo_rate_322614 | "sRKw9GFpu5tXsRbmdAaQtUYVMUKX98biYhtIZdoLxlA" |
| _csrf/https-photo_rate_325315 | "7Dee2CWP1bbf9xmQRhHPbcBLoDepSnEkM2X-tRefeoM" |
| _csrf/https-photo_rate_328789 | "Itakh-rFt_gN-qkbBAdw2oUwlAhvC_Afuv2Rtg6xi_w" |
| _csrf/https-photo_rate_346123 | "qmnWnegctyJLVXRiduTWwuVdkDRJbcafpreTpCXl2rs" |
| _csrf/https-photo_rate_374215 | "Chslll4GDMYn-4xrwBpA4WocvUtOHZclo-P2soJO5u0" |
| _csrf/https-photo_rate_381461 | "ZLJX2XBODxBPuXTtYEo1cUdZdrTl5gTiQQjMIkEeOCI" |
| _csrf/https-photo_rate_385815 | "ugeiaBHque5ZF4jmvc4GO6EoaMl9A2d0P_4vCvg541U" |
| _csrf/https-photo_rate_397695 | "UZvpxBDLfCRRGFrF9JGWuHrE4VEzKXrMOQbE-9AMA1c" |
| _csrf/https-photo_rate_403600 | "SpEinwz-xUsejP1w9fE9Sd_KgMUf2eggmsi7ESca1JE" |
| _csrf/https-photo_rate_410420 | "yrqLPzzUqf8vcN2ceYP0xRfvBhVayFRn9QUJo3mJdVE" |
| _csrf/https-photo_rate_411897 | "yNRBYJUZi1PulLsXAIIILQSXAx2xlMziygkOn6dVwBk" |
| _csrf/https-photo_rate_434695 | "fkzayxlFTlyapa8gOf15GMmOFd0d4LpwfeixVJLdyDo" |
| _csrf/https-photo_rate_445788 | "piqczxcWcC2xp1FzsdpPavyphtGiMghTZ_80dQjGUyk" |
| _csrf/https-photo_rate_71673 | "2cBLoXaTUOgvY0o61dRU21FxbGkSNoIH-Pv_shQ58-w" |
| _csrf/https-photo_rate_94717 | "3Fe5n58QFoy-_o1yezTi7CpahlqmyU5nq65rvDCFThA" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=1c2909; PHPSESSID=e2b2a24cdd90d150b6e040f1d68b9186" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "10832" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778522216 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778522216.957 |
| REQUEST_URI | "/autor/14784" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |