ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "11621" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "e40ee6" |
| id | "11621" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=44f369cc53079581df94afaef7204b5f; main_deauth_profile_token=f587e7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 13:54:12 GMT" |
| location | "/autor/11621/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cd7898" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "44f369cc53079581df94afaef7204b5f" |
| main_deauth_profile_token | "f587e7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 15:53:51 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 15:54:11 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_115179 | "Vhws4MU1HCre0DEh_YWlzq_QXsApHaP9ISU2ZyrgGQ4" |
| _csrf/https-photo_rate_133784 | "l4VcmEQP4qYd31w7ysggYgTRp4TdM1Vfdh7ICLMDwc0" |
| _csrf/https-photo_rate_134193 | "9ckzZF5WRIrtx7uKPYNpJdDBrWzIkcg_tLrOMIPaquc" |
| _csrf/https-photo_rate_143197 | "olqUNS6QeSx1JMsVzwVO5NFP8Xxr2OAmy2VA2IUIvEw" |
| _csrf/https-photo_rate_160824 | "_-ydfCG0dVoMNcYP5Rj9uGRfmABVGrkFegNrA4Akl-8" |
| _csrf/https-photo_rate_162687 | "svCaaddLLDKmAIuOF8gk321cJRmltMe00q9ota8tk8U" |
| _csrf/https-photo_rate_166864 | "CMbOOnod3-qqEciCXwd_m2drBdNYPeFoorxzvVO3yHI" |
| _csrf/https-photo_rate_176099 | "cY9l9jmKJBHkFhwMkmmZYllt2K2WPuAGPnO65o_x1Fk" |
| _csrf/https-photo_rate_176943 | "9JlhXYWWmDkG5H_SKLTlRAWhF9_vpdC6zl-NID_VAc4" |
| _csrf/https-photo_rate_181773 | "6Wz4EOg5KZVMRZen43k1hRhizR2TkoicsfNpbybkw1A" |
| _csrf/https-photo_rate_182485 | "b_5kwo63QQZbabZRjMEEiQUksDL-Jro1QIRldrvR5xQ" |
| _csrf/https-photo_rate_183841 | "gHYdEDi6iBkdMxl3PItaGhD6yTNVpc4PCjhvu5WjBnE" |
| _csrf/https-photo_rate_188694 | "--TCBGXZ_pzwfjMuc556P1J-iHNbA3sxvMCeYbpQQnk" |
| _csrf/https-photo_rate_227292 | "gPtWQwlPF7kTTXC-odU7ejP-Thtyn6C6ISle3xJleJs" |
| _csrf/https-photo_rate_251691 | "tMNKfl4ln-n2GYkXbW8354hsInkusEcgZwhvI0vbls8" |
| _csrf/https-photo_rate_264765 | "Jm12SCk6r5-h6lBdS1b3xQtm3Y4Oj5y_nx0jclSzbj8" |
| _csrf/https-photo_rate_275946 | "LXVzoruOmqKStjp7g9V-F9e83ZSxCfpZzNrSqBc_EHw" |
| _csrf/https-photo_rate_295631 | "FyVEroTWIJYMeRvOfaM_7XTJkqrM7Uyfl5C8K4sqqfc" |
| _csrf/https-photo_rate_297415 | "GIoO9Fhd_wp-XDezCNgc6K-97kNsu3cPrxEcSrQBQGg" |
| _csrf/https-photo_rate_306675 | "-AAIYbPhSZul3m01wPaw-LeUv09aYGO4VpinnOfdNTI" |
| _csrf/https-photo_rate_307531 | "S2rSQbSpIDQb7y0-HBMVlkfAo0bcLGCS0LCadFmUZRk" |
| _csrf/https-photo_rate_329513 | "6aLtnRlXEKZrmKr0-YwrbDXb4VUas8wiUsNK3ejgX_E" |
| _csrf/https-photo_rate_347032 | "5HP97jVihVnmb4fjn3ohxiCrqrTm9ylhFtagDdiDL8k" |
| _csrf/https-photo_rate_383498 | "Ks3C8QS7JV201SD4WDfy03DYfVibU8ePWYRz-sq6b3s" |
| _csrf/https-photo_rate_385633 | "sZ-eH5xL99lqeRDR-SuwNeEpXhc4tygKftL0IgI3jYI" |
| _csrf/https-photo_rate_406894 | "SaAY0xu1mmrJogPAdrY7eHs2vmTJl7y-oBq1vzWmMrw" |
| _csrf/https-photo_rate_412622 | "iaBOpjc9DsmkLnQjOUZQa_Eaut8YdR3cCZk0POzOKjo" |
| _csrf/https-photo_rate_60750 | "8CMNjS5PDP2XZN5SXRmsVT8-HXJI7doniP20vmEsV6M" |
| _csrf/https-photo_rate_74588 | "2KZmniG-F1xmkdhUdeVE5a4Phufx9k6s2CQf7J2UdJs" |
| _csrf/https-photo_rate_93291 | "ijxbkbyUM4CZo1NDhEw01lHI2ssSEbDAfV5M6ku_qWI" |
| _csrf/https-photo_rate_94814 | "pqvDFLwOs2A13Add_sOa-riPAGWvQR4PwtLZPiCKI1U" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=44f369cc53079581df94afaef7204b5f; main_deauth_profile_token=f587e7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "30109" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778507652 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778507652.531 |
| REQUEST_URI | "/autor/11621" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |