ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "1963" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "1bb1dd" |
| id | "1963" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=a576eae302fbb11d10a3e7c8db833ff1; main_deauth_profile_token=9a8cf7" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Wed, 13 May 2026 21:40:33 GMT" |
| location | "/autor/1963/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "cd7c3b" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "a576eae302fbb11d10a3e7c8db833ff1" |
| main_deauth_profile_token | "9a8cf7" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Wed, 13 May 26 23:40:30 +0200" |
| Last used | "Wed, 13 May 26 23:40:33 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_170307 | "qeWgVb80PCQdJJESWPU4H8FIW7ItaKg4iY_sXHQRAPA" |
| _csrf/https-photo_rate_208182 | "j6eKiYxFfdAt-9q_ZOvx0QoEdL_NeRoOlmVnR0_6ThM" |
| _csrf/https-photo_rate_255647 | "kXpXcuSWEYhUc2NG22jFhM0-uwrqp6dY4K-HLrOOWQQ" |
| _csrf/https-photo_rate_257601 | "Cm8yhihOr2V-wCX80OmxNvQkg1BsArPx4tLrcXL4y3g" |
| _csrf/https-photo_rate_26795 | "fElPiQMvFFIijBQkLdor692S1nW3sTxDf1qKNTtrFcM" |
| _csrf/https-photo_rate_289282 | "j04HDy-LJPvvNP_CH7tWtUMt73MebhwSeoFBWHwb8DM" |
| _csrf/https-photo_rate_338574 | "GxaI8HOS60hnxJ3ypYgp3_8VYCJy7WFCvSKk5zrzeb4" |
| _csrf/https-photo_rate_339159 | "GgEGuaU7scJytauJ_3r5Be0WGhBSj4pZXYXDWqKQvAk" |
| _csrf/https-photo_rate_34244 | "b7j22DWQg1606MhczJcWUQjxBCGUwPwqhkpzMK_BYp4" |
| _csrf/https-photo_rate_428446 | "URyxncZyzrfFT64Or_R6IEnVhmZAvlVmMFmOmvwp-So" |
| _csrf/https-photo_rate_430463 | "gzZ5EkUSx48bwszGe_urLAuKDkud5WEbrjcqZr_IQrk" |
| _csrf/https-photo_rate_435762 | "ev_leWqnZupl-tIxtFRRTvlOs45R024Rl2Hi9X9P8wc" |
| _csrf/https-photo_rate_437162 | "Lv1fwlpG9scM19vY_2q3UAoudVKhNUhE69ZKTKKTN-k" |
| _csrf/https-photo_rate_437595 | "tySBukgfWxywrcY5aw8ODMDw4M47A7Y-naY7sE1SRWU" |
| _csrf/https-photo_rate_447301 | "0v5XtCzBXZPaL4okfWHndhX6mLyVyPGvGDorbyJL48c" |
| _csrf/https-photo_rate_453576 | "SYyMsuOaedFp3r3c4ZQLQ7HVSDJetba4woebP9SnxLs" |
| _csrf/https-photo_rate_456535 | "AyaEopdlkW6cmVtxEKrlchCxE1x2RHWbOCUjMdREs88" |
| _csrf/https-photo_rate_458989 | "o-eqNNAu8z8fkVk2kRojHxxDVLkCLXUM9Op7UOll8ss" |
| _csrf/https-photo_rate_459077 | "-Y3IKJD5yPUD47iLHGPNRFAUNFsZLlbEUbTWZh5QgLI" |
| _csrf/https-photo_rate_459765 | "S7GBhhSuk-XbLlnF2kouBj6Z6RopNRcp_bQ3_2oOqqQ" |
| _csrf/https-photo_rate_459901 | "xIn0j_s45DTOydW3L6TP58CSfx2G8WskkCx5Ya6zaX0" |
| _csrf/https-photo_rate_461971 | "BogxFyFG1xYiEnE467jmPo5sYRqIMWzC16UH2pjabMM" |
| _csrf/https-photo_rate_46317 | "ckfuUhRcFPwGxtdxSUSrcfVp2Z3b40jfId8SS5oGYWc" |
| _csrf/https-photo_rate_465488 | "3vMgRh-WXXwBpRZRguUM8ErWVFz43ISpVRrHCcfiBmM" |
| _csrf/https-photo_rate_465693 | "3QmBfRYhr4AstaOgRjQibN-frck3v11ppMSTXYL6eO8" |
| _csrf/https-photo_rate_467658 | "nUwL9d5gh_A3sUq_45DbCHgCUMVGDaSL_-vXyzy7xJg" |
| _csrf/https-photo_rate_468976 | "Rw0aIuV4z0cPTAoISRqrHarNSJ9vRiWd1cKe-QKWHys" |
| _csrf/https-photo_rate_470587 | "tcpZ_yapkHJKiR83HSG4-aVbzs80prgJWwePlX0FjGs" |
| _csrf/https-photo_rate_472196 | "9dkbKLWqo08i5o2iiKdqqIZgoagiuYzhhkqJhMrQ6Bo" |
| _csrf/https-photo_rate_65964 | "V9zBE6_uYqw0G1EeOdrdCQ8vSWbb9dI82tIM7gsPN4M" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=a576eae302fbb11d10a3e7c8db833ff1; main_deauth_profile_token=9a8cf7" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.75" |
| REMOTE_PORT | "60690" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778708433 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778708433.9108 |
| REQUEST_URI | "/autor/1963" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |