ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3657" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "b56175" |
| id | "3657" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, deflate" |
| cookie | "main_deauth_profile_token=9148ee; PHPSESSID=216068756d89adcacf29f53999a7bf0d" |
| from | "gptbot(at)openai.com" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| referer | "https://beta22.photopost.cz/foto/60862.htm" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| x-openai-host-hash | "781213193" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Mon, 11 May 2026 18:43:01 GMT" |
| location | "/autor/3657/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ce4f99" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "216068756d89adcacf29f53999a7bf0d" |
| main_deauth_profile_token | "9148ee" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Mon, 11 May 26 20:42:29 +0200" |
| Last used | "Mon, 11 May 26 20:43:01 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_417672 | "9aqScGc4IGdi5458qNDPCPQdwVP1T4aBXPcJ1XYhKl0" |
| _csrf/https-photo_rate_417673 | "JXIwcsYvcJ3bma5kYj9ftqhV3gPFTFr88BeVFNuKU-s" |
| _csrf/https-photo_rate_417674 | "2ZzFptrC0dQ4xLWmFarnEOsBbM79sNuPPH_gFAgxSfQ" |
| _csrf/https-photo_rate_417675 | "rJ2k1jEwiU3mdPpOnp-xYDpBZK5cYYN0ENf-wgT92Qo" |
| _csrf/https-photo_rate_417676 | "8kDJ7JCrln2cxH9w1i5DBIqwSgZIRuor7P2jyF4H328" |
| _csrf/https-photo_rate_450897 | "XQiloNt9LeCGDxlUdljbP-C42gHiJkr7OCiWOuummyw" |
| _csrf/https-photo_rate_450898 | "K_1nbUC2dm4pZqZLclylTkx2UYZm9o7oUjug9Ne6XpU" |
| _csrf/https-photo_rate_450899 | "Q2s-nQdtV7vZg_MuMMm0bwI291CEuXbHOSBW_w3mHTQ" |
| _csrf/https-photo_rate_450900 | "Jm12uN6oez-_ly5PVwolEF2K5CqEl0ikLa_2Sk1eYKA" |
| _csrf/https-photo_rate_450901 | "1LXpvMsWeAhyw_2-65RlWGvDOhMwa4LzGG_aIVVUq7s" |
| _csrf/https-photo_rate_451113 | "TBNB7eNS-nHBE1ZbhRvpAxRoWj5fFoUhSx1jf4S8VZQ" |
| _csrf/https-photo_rate_451114 | "Bcm-4OoOVbmUMMJVZsevgih-abF4bkojy9E1gOx0seE" |
| _csrf/https-photo_rate_474824 | "r4SsLzu2ObCjyiZdVGzOn1K_29aCWO0Okq3E9W2r-z4" |
| _csrf/https-photo_rate_474825 | "1dCUlcaxMsS8rQa79OPGGxjlhxAon9ePxtFT5nZUTyw" |
| _csrf/https-photo_rate_474826 | "I9Bb05k8Jpw8E7ZZqRlfVWTE-KVwdJUm8I-alrbi1rA" |
| _csrf/https-photo_rate_474827 | "WFRhrGptXsME8WszRWjB4p9fDL0ANM7sJUCMsYipi3k" |
| _csrf/https-photo_rate_474828 | "DRQ1lZLthq_u_gUweNLBHAq6X8P9BtRHCIMWK7WG-BU" |
| _csrf/https-photo_rate_475092 | "TamygIieFdVzXz0olNesVhphIf3psRkF360BCE7ipA8" |
| _csrf/https-photo_rate_475093 | "kVtD64Q5hgsXbNt5af3yWzN31o9IBLtED_HX7JhcCGk" |
| _csrf/https-photo_rate_475094 | "jfSdlA66oqdJe6Z8YPl3hGkkBlcO-ZUVmB1RCg9OXqc" |
| _csrf/https-photo_rate_475095 | "_0qDZdQAJcamGkVzePmLar9ZmeYsqQnfaUWW_ijzaZg" |
| _csrf/https-photo_rate_475096 | "TIAoYmACsVbQZgYmAKF4A3glSFkMkvqIpyCVdEx1pfY" |
| _csrf/https-photo_rate_475189 | "eV6Qx8Ix_xyiI6cwOui0XvYmLJNxuKli0E_rLs0uh7U" |
| _csrf/https-photo_rate_475190 | "2hPb2IBNBVlQannGC1qBRwHXS7yRYwLZXmEtMFc5aYU" |
| _csrf/https-photo_rate_475191 | "x03zAdrAl6m7iKid46bP2vVWvBA8CLKm4bd6gbc2ljE" |
| _csrf/https-photo_rate_475192 | "w5cguohwdFJEAQW6SEDjYZe9GgAe66X_ebrFEvBwVXo" |
| _csrf/https-photo_rate_475193 | "gxBTcmhxT51kpKCQwmyJyd-i4b5u2G0-ypEaNkeV2qc" |
| _csrf/https-photo_rate_475466 | "uRIGKNGF48IuWL77n7A41E2Zg7jl6Kt5muzcYLxDeHA" |
| _csrf/https-photo_rate_475467 | "9YtStozNT3-TL8T0BYU0jRgkAwcAG4WjkJyL2XZNtXQ" |
| _csrf/https-photo_rate_475468 | "3neXjRmHJZ9W6lb9gAv5E0WOBX9615LT84jDpTiAx3w" |
| _csrf/https-photo_rate_475469 | "t7s2DgEvGhhGTejUe9fnvHi7GxfgkEIoNyKBlKXcQVo" |
| _csrf/https-photo_rate_475470 | "Ni_w8utc1MSuYpq6kMdxlDJyEU9lvgr6OSdBs6U4lfM" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "main_deauth_profile_token=9148ee; PHPSESSID=216068756d89adcacf29f53999a7bf0d" |
| HTTP_FROM | "gptbot(at)openai.com" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_REFERER | "https://beta22.photopost.cz/foto/60862.htm" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; GPTBot/1.3; +https://openai.com/gptbot)" |
| HTTP_X_OPENAI_HOST_HASH | "781213193" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "74.7.227.16" |
| REMOTE_PORT | "44552" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778524981 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778524981.6508 |
| REQUEST_URI | "/autor/3657" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |