ProfileController :: index
Request
GET Parameters
None
POST Parameters
None
Uploaded Files
None
Request Attributes
| Key | Value |
|---|---|
| _controller | "App\Controller\User\ProfileController::index" |
| _firewall_context | "security.firewall.map.context.main" |
| _route | "user_profile" |
| _route_params | [ "id" => "3208" ] |
| _security_authenticators | [] |
| _security_firewall_run | "_security_main" |
| _security_skipped_authenticators | [ Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#388 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\FormLoginAuthenticator {#343 …} } Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\Debug\TraceableAuthenticator {#390 -supports: false -passport: null -duration: null -stub: "Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator" -authenticated: null -exception: null -authenticator: Symfony\Component\Security\Http\Authenticator\RememberMeAuthenticator {#391 …} } ] |
| _stopwatch_token | "a27c02" |
| id | "3208" |
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept | "*/*" |
| accept-encoding | "gzip, br, zstd, deflate" |
| cookie | "PHPSESSID=26fa3a97644d49ae770de23c57d825ec; main_deauth_profile_token=8af405" |
| host | "beta22.photopost.cz" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-security-policy | "default-src 'self'; script-src 'self' 'unsafe-inline' https://www.google.com https://www.gstatic.com; style-src 'self' 'unsafe-inline'; img-src 'self' data: https:; frame-src https://www.google.com; connect-src 'self'; font-src 'self'" |
| content-type | "text/html; charset=utf-8" |
| date | "Tue, 12 May 2026 04:59:36 GMT" |
| location | "/autor/3208/info" |
| permissions-policy | "camera=(), microphone=(), geolocation=()" |
| referrer-policy | "strict-origin-when-cross-origin" |
| strict-transport-security | "max-age=31536000; includeSubDomains" |
| x-content-type-options | "nosniff" |
| x-debug-token | "ce71d2" |
| x-frame-options | "SAMEORIGIN" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| PHPSESSID | "26fa3a97644d49ae770de23c57d825ec" |
| main_deauth_profile_token | "8af405" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
| Key | Value |
|---|---|
| Created | "Tue, 12 May 26 06:59:28 +0200" |
| Last used | "Tue, 12 May 26 06:59:36 +0200" |
| Lifetime | 0 |
Session Attributes
| Attribute | Value |
|---|---|
| _csrf/https-photo_rate_107923 | "R3RLIW2_GomjUCkDIfhTUb3dALUxHjmxVPpymNIemNU" |
| _csrf/https-photo_rate_113697 | "eJxlH_KxENQsRrD0VjVuLzG3wsT7ZEsaEv3tZqKgPio" |
| _csrf/https-photo_rate_114138 | "4WES8uNbS0dpZvX4Fe99km38s3o1IQzgtHxNYzbOcMA" |
| _csrf/https-photo_rate_116677 | "jneo4bapfRwUitQk8vq3H2QPi9VIvcZP8Zb9JcDLvTc" |
| _csrf/https-photo_rate_121891 | "696Wo--FZEl2OY-gGI1KIFTA4r5H15Yj-Ogjp2CHnVE" |
| _csrf/https-photo_rate_127688 | "rM56gGxd7F3zuu2vFEnFYanVG4fgztFxxDrER2Aa8SU" |
| _csrf/https-photo_rate_130529 | "qVQbLFmciKH4RIDfzOOfdYYczECU30ENeHatzd5pj7I" |
| _csrf/https-photo_rate_138084 | "kS6-kNYOLUvBqvhp_9kBtSJxJf-Knw9e8x2EL6XGRVY" |
| _csrf/https-photo_rate_139199 | "jyJ-0XfhzfWLO6PoS3rLAMLudkUJXuSAQIDqz_ifhsA" |
| _csrf/https-photo_rate_145907 | "i6wg5IMQdd_fgBEP8YwAFGblCQhgjgutD843GSm5rhQ" |
| _csrf/https-photo_rate_163555 | "3z0rnOQUxZyhD3bFztFFtxAMf53acYS0jsf72Re4X2k" |
| _csrf/https-photo_rate_163965 | "GK9N0NBsVihMxCkNo18t-YqMcHfpCOAT525yZANgShQ" |
| _csrf/https-photo_rate_173035 | "wO0sXUAyZXoCGOERZHJBtOQAvnKsIlJJ_ewYpv34u00" |
| _csrf/https-photo_rate_179040 | "rkqKP8o6xNqRyqjEYa8qWVRvH6WHSq2l60jblSIwOEs" |
| _csrf/https-photo_rate_180123 | "XRgMbavzC8gCtNrSUzUy5V-KgG0om9XqKFwJHcbB61E" |
| _csrf/https-photo_rate_184416 | "JDi_Ec047BP3PyY2ImL8Lu1j_5Up0qhkHt9YnkaBEuA" |
| _csrf/https-photo_rate_19527 | "9fE29QScYa_kzfQ8KjaUJTg2lrEvHux_EQ9F3GXxG0E" |
| _csrf/https-photo_rate_205090 | "Ex8u1UxWUjm_mXD-OQsCccXgs3LrrqI1tHcnG8rCTuU" |
| _csrf/https-photo_rate_219381 | "fyBkuTcfdh9qnxH3yBO4-e8QA5bh9Zz_ZkmqvBuNQBc" |
| _csrf/https-photo_rate_220898 | "U6SLUJzy2J4HAJVc6PlatnBW37ePRcRqJXkjgxvJmyc" |
| _csrf/https-photo_rate_229785 | "2vZq912ChrsdHaf4XjZbwzr64Xh6BYgP8VDKYqvVHuA" |
| _csrf/https-photo_rate_231706 | "1Oq5MkE5Jj9e-sTAgIU4AOvECunbLuTPXzsxFeAlfg4" |
| _csrf/https-photo_rate_237022 | "u4bwGzqV9EsQA6x3uSJXTfTIIE226F74zuIzKIiAry4" |
| _csrf/https-photo_rate_240915 | "EIpkYNTt0vjiKSV61ZIYeXhDVTdpIxlUuNulmds7064" |
| _csrf/https-photo_rate_242250 | "PQODDqdi32il-Ddx_6R9sQTWGDg9UUtEUz4i4Pj-0h8" |
| _csrf/https-photo_rate_242963 | "rywcWNE49FGouw3u7tifaW9WYybcoZkEn1YvN-UHAYQ" |
| _csrf/https-photo_rate_257698 | "13O7AKOJnhEf_MVjEyO9H-EePjGxyFOeT-LuMyVQ2VQ" |
| _csrf/https-photo_rate_259853 | "YqrTvnQkcoyNZ7XtlhCylDInXx3EeHikzPVzYl6iEBk" |
| _csrf/https-photo_rate_261682 | "WsbqO2Awam-hhhKSUMQmI4iO3h7WLDsNV7ahaD3TqVo" |
| _csrf/https-photo_rate_26502 | "GE_efhI9mrFyI64INmcZSbHTzCNfX-wjqLpYBqX9inA" |
| _csrf/https-photo_rate_265195 | "z68RiZ6oZVougxb3LJuWnJjs7s0FOLTPs-MPHcw3ZT0" |
| _csrf/https-photo_rate_267123 | "CIHkyNNA7QRXFY4fYUHpXnmHBVl8pJiY1w0tNMwxCZg" |
| _csrf/https-photo_rate_273035 | "VF3vuN9qEH9I_OzukJDHgkyeMUcXKIIEe3U8jVS2zrE" |
| _csrf/https-photo_rate_282358 | "cG2zSAJqE9PbYjtx5mmb6DOPJatHVc-NZI1ApKKgnKA" |
| _csrf/https-photo_rate_287160 | "OHxFkhAh4vG784Gvtl0JoXjtfgTG90aM1rTaJhacrU4" |
| _csrf/https-photo_rate_293950 | "zbKhI1NEh4QfzVhCdePAMMwOf-0_EnIMwvLMm8Z-ob8" |
| _csrf/https-photo_rate_297013 | "b_zBCfXStvcgh_XXNTgKvhlcITPwX2pPmCKaNlXAoYc" |
| _csrf/https-photo_rate_304919 | "bxb_WY-wgqHHKJ_MilKt7_zVL5IOoo6lAJTAffWRlb0" |
| _csrf/https-photo_rate_306417 | "chVnY9x-2fna5m8fAYUZP0FuMqtQyjbxm8YEgzA6FI4" |
| _csrf/https-photo_rate_306686 | "A0vy1DWsD2n2mnJZjZkJCao6BhQqZWGt9QUVldmhE1U" |
| _csrf/https-photo_rate_313810 | "jgPBzQy9VzqgEm_jKSjDYAYWGbwR2x7xBNWvGRqx7_g" |
| _csrf/https-photo_rate_316928 | "7WbskIzWS0HJS-bfj6lHbPgSOwYe4IozlZ7cLVrZ5gs" |
| _csrf/https-photo_rate_317865 | "IFSXiMiF0MUZWfabq-3fxbbx3b5EhT8Q9DuCQaYMptI" |
| _csrf/https-photo_rate_322856 | "VrK-KSGk--kism10rPjsUwIogPAgeEKgiyjMpyIzVfM" |
| _csrf/https-photo_rate_326974 | "PKCAtx61KSso2WflVRy3rtx7uEQoWgf_c6cQhsTwhfg" |
| _csrf/https-photo_rate_338711 | "tf761sbKy36g3pMjB7BAQZv3bS9ljCq0yaeJT6I4kJg" |
| _csrf/https-photo_rate_343846 | "aKvf3ekt6PZuHvAamPeIWu16-jJjRa2xRP8VL5oxCZE" |
| _csrf/https-photo_rate_348645 | "uyi40_I8wNLYHFOa8w09YbaP8RxiBOCSceCZQKEO82s" |
| _csrf/https-photo_rate_361233 | "sz9RIH3igKsQY0Qn99Vh96Xi9Wjz2SC_YjTgRl65yM8" |
| _csrf/https-photo_rate_362993 | "MGVYPSDtihltiljGpiztE38_sVKDFV1KiZmzBxco8s0" |
| _csrf/https-photo_rate_364757 | "nzvD5RrHvakRn1yIDbdQD5J38OBVchmhHqoQZ36uw_w" |
| _csrf/https-photo_rate_366052 | "2KwaA6MXCeMxwEwEIqRYBmoy2SUBIiyPLWfbyoa7lWo" |
| _csrf/https-photo_rate_382544 | "RfMky8FZI7Sl5mIfs1eeC4G95QGGJok5m3PSS_IMJr8" |
| _csrf/https-photo_rate_387879 | "0o69Q03gkDoDX1Vcnj--jVoe7IjWzxmArUEojk07Ecw" |
| _csrf/https-photo_rate_405660 | "JwsXKNSTu1jImpEkygc2hQddHLoeU-imfx_zwaQQqxQ" |
| _csrf/https-photo_rate_411872 | "UiEwcgrfRjuowzp_nLivYz6z2Gom4-sJTlM0vf_UnQU" |
| _csrf/https-photo_rate_427579 | "ouqVzKlMMkVlKk5kDS57vMJlWkoMkHJqYZXqlQ-TCH8" |
| _csrf/https-photo_rate_428086 | "uQZfSoFiP3pEkz0IYJHxxx8Q_fA2V-HEj7Eut3S7_jU" |
| _csrf/https-photo_rate_431044 | "bNw275UOFdxGCydy8IF6OZIc9TRbGf88CInpjiM3XyE" |
| _csrf/https-photo_rate_444088 | "EQLCeO5Rd0yjQpBVkylL1_F_5bfM4mWZK1R0KMKgTEo" |
| _csrf/https-photo_rate_447988 | "2Z1QeYMfjaHU-Y3HkGYDrIYGG9ejoOdIjpVbAuEOF88" |
| _csrf/https-photo_rate_455423 | "t__ng8bHDgTBe5EyZA_aSsvXSKQlxxkap41aE1euPZE" |
| _csrf/https-photo_rate_464887 | "YL25dMfa1qBbWpf4qi6SamodFCgzhxnwrFPX5AF_lMQ" |
| _csrf/https-photo_rate_468659 | "6yRS_9g2y8RKclJu8j7vSLrCiBHHh0Ka0yCtxKgngIw" |
| _csrf/https-photo_rate_471541 | "P1QyfgbqZSX0lFbFnWuo7ljdom0H_EB3tBeGwib-3Lk" |
| _csrf/https-photo_rate_51673 | "xIw5cn7cpx4KwmLw3nDv7wwZ7mxjlnAtXFidPXJ8Pa0" |
| _csrf/https-photo_rate_90310 | "m_SOr6mVd1dH28AjL0l3OzQ07rDGFhGzrgBs19nAGKk" |
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "b366f6004fa23146bdc2bfa813cabf83cb5a190408e8716ac7f2b65deb15acc0" |
| CDN_BASE_URL | "https://www.photopost.cz" |
| CONVERT_PATH | "/usr/local/bin/convert" |
| DATABASE_URL | "mysql://photopostng:Mrsk4tr0n@localhost/photopostng?serverVersion=11.4.8-MariaDB&charset=utf8mb4&unix_socket=/var/run/mysql/mysql.sock" |
| DEFAULT_URI | "http://beta22.photopost.cz" |
| LOCK_DSN | "flock" |
| MAILER_DSN | "native://default" |
| MESSENGER_TRANSPORT_DSN | "doctrine://default?auto_setup=0" |
| PHOTO_BASE_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| RECAPTCHA_SECRET_KEY | "6LfLbaUsAAAAAMXxRuDnfQLL7Th557tb61gwYVDJ" |
| RECAPTCHA_SITE_KEY | "6LfLbaUsAAAAAFUvHYEXMKz3BU8Li_V2D-dklwPu" |
| SITE_URL | "https://www.photopost.cz" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTENT_LENGTH | "" |
| CONTENT_TYPE | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/home/ppng/photopost-symfony/public" |
| DOCUMENT_URI | "/index.php" |
| FCGI_ROLE | "RESPONDER" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HOME | "/home/ppng/" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT | "*/*" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, br, zstd, deflate" |
| HTTP_COOKIE | "PHPSESSID=26fa3a97644d49ae770de23c57d825ec; main_deauth_profile_token=8af405" |
| HTTP_HOST | "beta22.photopost.cz" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com)" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REMOTE_ADDR | "216.73.216.221" |
| REMOTE_PORT | "55295" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1778561976 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1778561976.3859 |
| REQUEST_URI | "/autor/3208" |
| SCRIPT_FILENAME | "/home/ppng/photopost-symfony/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "81.0.206.36" |
| SERVER_NAME | "beta22.photopost.cz" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/2.0" |
| SERVER_SOFTWARE | "nginx/1.28.0" |
| SYMFONY_DOTENV_PATH | "/home/ppng/photopost-symfony/.env" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DEFAULT_URI,MAILER_DSN,MESSENGER_TRANSPORT_DSN,DATABASE_URL,PHOTO_BASE_PATH,CONVERT_PATH,CDN_BASE_URL,SITE_URL,RECAPTCHA_SITE_KEY,RECAPTCHA_SECRET_KEY,LOCK_DSN" |
| USER | "ppng" |